صفحه 11 از 197 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

پیش فرض ریپورت زود تر نمره به دانشگاه از طرف ETS

سلام
    من برای ترم ژانویه برای یه دانشگاه تو آمریکا اپلای کرده بودم. GRE رو در 25 اکتبر توی تهران دادم. اما انگار تا نتایج بدست اون دانشگاه برسه دیر می شه. به دانشگاه که گفتم جواب دادن اگه سر وقت نمرت نیاد application رو برای ترم بعد سوییچ می کنیم. می شه بفرمایید آیا می شه یه طوری از ETS خواست که نمره رو زودتر ریپورت کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریپورت زود تر نمره به دانشگاه از طرف ETS

تا اونجا که یادمه و تو سایت ETS دیدم میشه پاسخ را زودتر تلفنی پرسید. برای اطلاعات بیشتر به خود سایت مراجعه کنید.

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Report نمرات GRE

سلام دوستان.

با توجه با اینکه هر کدام از امتحانات GRE General و GRE Subject امکان ارسال نمرات به 4 دانشگاه به صورت رایگان دارند و با توجه به اینکه در هر کدام از دو امتحان می شه مشخص کرد که هم نمرات General و هم نمرات Subject ارسال بشه، آیا می شه برای هر کدام از امتحانات 4 تا دانشگاه مختلف رو انتخاب کرد که هر دو نمره General و ُSubject ارسال بشه و در نتیجه هر کدام از نمرات به 8 تا دانشگاه ارسال بشه؟ یا اینکه کد 4 تا دانشگاه در هردو امتحان باید یکسان باشه؟
    دوستانی که تجربه هردو امتحان رو دارند راهنمایی کنند.

سلام
    کسی می دونه آیا امکان درخواست ریپورت زودتر نمره ی GRE به دانشگاه از طرف ETS وجود داره یا نه؟و چطور؟
    اگه ایمیل از ETS دارید میشه بفرمایید؟
    من 25 اکتبر سنجش امتحان دادم.

ApplyAbroad Veteran

اگه تلفنی درخواست ریپورت نمره رو کنیم چقدر طول میکشه برای رسیدن به دانشگاه مقصد؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

پیش فرض ریپورت نمره GRE بصورت آنلاین!

سلام.
    راستش توی فروم سرچ کردم موضوعی راجع به ریپورت نمره GRE بصورت آنلاین پیدا نکردم. همه یا بصورت فکس فرستادن یا تلفنی.
    اما توی سایت رسمی GRE که برین سمت راستش نوشته: New! Order Additional Score Reports Online . خود سایت گفته که این روش سریعتر از روشهای قبلی هست(البته توضیحی که داده فرقی با زمانهای قبلی نمیکنه چون گفته 5 روز بعد از ارسال درخواست شما، نمره ها پست میشه برای دانشگاهها، و برای دانشگاههای توی امریکا، 7 تا 10 روز طول میکشه تا بدستشون برسه و برای خارج از امریکا کمی بیشتر).
    برای کار کردن باهاش باید اسمتون، Reg No خودتون، تاریخ تولدی که توی روز ثبت نام وارد فرم ثبت نام کردین، و کد جایی که امتحان GRE دادین (مثلا برای دانشگاه اصفهان 10722) رو وارد کنین تا وارد سیستم بشین. اگه هر کدوم از این موارد رو اشتباهی بزنین یا تطابق با چیزایی که توی فرم ثبت نامتون کردین نداشته باشه، ارور میده و نمیتونین وارد سیستم بشین. من امتحانش کردم جواب داد. البته چون کردیت کارت نداشتم نتونستم تا تهش برم اما تا مراحل آخریش راحت رفتم جلو! به نظر سیستم جالب و سریعتری باشه.
    کسی تاحالا از این سیستم استفاده نکرده؟ مطمئنه؟

اینجا برای ریپورت آنلاینه که توضیح دادم:
    https://web1.gre.org/GreWebReg/asrLogin.jsp

اینجا هم همه روشهای ریپورت نمره رو نوشته:
    http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD

Senior Member

من برای چند جا در آمریکا apply کردم و نمراتم رو هم فرستادم و رفته. GRE که فرستادم برای این دانشگاهها اینا بوده: 770,770-----400,350----3,2 اما این بار آخر که امتحان دادم و نتایجش اومده شدم 760و 370و 3.5. به نظرتون من این نمره آخری رو فقط AW رو ریپورت کنم اشکالی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من برای چند جا در آمریکا apply کردم و نمراتم رو هم فرستادم و رفته. GRE که فرستادم برای این دانشگاهها اینا بوده: 770,770-----400,350----3,2 اما این بار آخر که امتحان دادم و نتایجش اومده شدم 760و 370و 3.5. به نظرتون من این نمره آخری رو فقط AW رو ریپورت کنم اشکالی داره؟
    I would report all sections
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    I would report all sections
    اما Q , V سوم کم شده از قبلیا؟ چرا هر سه تا رو باید ریپورت کنم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من برای چند جا در آمریکا apply کردم و نمراتم رو هم فرستادم و رفته. GRE که فرستادم برای این دانشگاهها اینا بوده: 770,770-----400,350----3,2  اما این بار آخر که امتحان دادم و نتایجش اومده شدم 760و 370و 3.5. به نظرتون من این نمره آخری رو فقط AW رو ریپورت کنم اشکالی داره؟
    نمره GRE به صورت cumulative ریپورت میشه
    یعنی تمام امتحاناتون و نمره هاتون تو تمام قسمتها ریپورت میشه. مثلا اگه 3 بار امتحان داده باشی خودبخود هر 3 تا و اونم تمام قسمتهاشون ریپورت میشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)