صفحه 147 از 197 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Report نمره در امتحان GRE

یعنی اصلا ایمیل admission ticket نمیاد؟ پس چرا توی خود فایلی که ets بعد از ثبت نام برام فرستاد نوشته تا حدود 3 هفته بعد ایمیلی حاوی admission ticket براتون میفرستیم؟ من برای اصفهان ثبت نام کردم کارتم فکر نکنم از سنجش صادر بشه. اگر ایمیل admission ticket نیاد مشکلی نیست؟ برای وارد شدن برای امتحان مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط imanpost نمایش پست ها
    یعنی اصلا ایمیل admission ticket نمیاد؟ پس چرا توی خود فایلی که ets بعد از ثبت نام برام فرستاد نوشته تا حدود 3 هفته بعد ایمیلی حاوی admission ticket براتون میفرستیم؟ من برای اصفهان ثبت نام کردم کارتم فکر نکنم از سنجش صادر بشه. اگر ایمیل admission ticket نیاد مشکلی نیست؟ برای وارد شدن برای امتحان مشکلی پیش نمیاد؟
    نه! کسانی که اصفهان امتحان دادند مشکلس از این بابت نداشتند. شما فقط کارت شناسایی همراه داشته باش. محض احتیاط هم خودتون از پروفایل ets یه پرینت از admission ticket بگیرید و با خودتون ببرید. جای نگرانی نیست.

Junior Member

توی قسمت gre correction stub قسمت undergraduate institution چی باید وارد کنیم؟ کد دانشگاهی که توش لیسانس خوندیم؟ کدش رو از کجا بیاریم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imanpost نمایش پست ها
    توی قسمت gre correction stub قسمت undergraduate institution چی باید وارد کنیم؟ کد دانشگاهی که توش لیسانس خوندیم؟ کدش رو از کجا بیاریم؟
    اون قسمت فقط برای کسانی است که undergraduate رو در امریکا گذرونده اند دوست من...شما باید اون رو خالی بگذاری
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام بچه ها. کارنامه های 17 نوامبر General اومده. می تونید برید از کریم خان بگیرید.
    http://sanjesh.org/group.aspx?gid=8

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان من قسمت department code بجای no department code زدمother field- not listed، حالا چیکار کنم؟ مشکلی ایجاد میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    دوستان من قسمت department code بجای no department code زدمother field- not listed، حالا چیکار کنم؟ مشکلی ایجاد میشه؟
    من ۱۰، ۱۲ تا دانشگاه که دپارتمان ننوشته بودن، همینجوری هرچی دلم می‌خواست زدم! البته بعد از پرداخت پشیمون شدم ) ، ولی نهایتا همش رسیده بود!

توی اینجور دانشگاه‌ها معمولا همش میرسه دست Graduate Office و ...

برای همین نگران نباشید.

جهت اطمینان دو هفته بعد از اینکه در Profile تون خورد Processed اگر دانشگاه گفته بود هنوز نرسیده به Office شون میل بزنید. معمولا مشکلی نیست.

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    وقتی این گزینه رو می زند 4 تا صفر برای department code منظور می کنه که اکثر دانشگاه ها هم department code ندارند و خودشون می گن 4 تا صفر بگزارید. اصلا مشکلی نیست.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

سلام دوستانمن برای gre general ثبت نام کرده بودم ولی 4 تا دانشگاهی رو که میشه پر کرد رو تو زمان ثبت نام پر نکردم و الان می خوام این کار رو انجام بدم ولی هر چه میگردم تو پروفایلم جایی نیست تا کد دانشگاه ها رو وارد کنم ، چطور باید این کار رو انجام بدم ، و تا چند روز قبل ازمون برای این کار فرصت دارم؟ممنون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aria8111 نمایش پست ها
    سلام دوستانمن برای gre general ثبت نام کرده بودم ولی 4 تا دانشگاهی رو که میشه پر کرد رو تو زمان ثبت نام پر نکردم و الان می خوام این کار رو انجام بدم ولی هر چه میگردم تو پروفایلم جایی نیست تا کد دانشگاه ها رو وارد کنم ، چطور باید این کار رو انجام بدم ، و تا چند روز قبل ازمون برای این کار فرصت دارم؟ممنون
    Admission Ticket رو پرینت بگیر، در محل مربوطه کدها رو وارد کن، بعدش اون رو برای ETS یا فکس کن یا ایمیل
    تا جمعه قبل از امتحان فرصت داری این کار رو انجام بدی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)