صفحه 15 از 197 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Report نمرات GRE

دوستان یه سوال: قبل از اینکه کارنامه GRE بیاد چطوری میتونم بفهمم که سر جلسه به کدوم دانشگاه ها ریپورت کرده بودم؟ یکیشو یادم رفته!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمره GRE بصورت آنلاین!

ببخشید اگه سوالم بی ربطه! آیا می شه نمرات را جدا جدا با فاصله زمانی report کرد؟ منظور اینکه هر دانشگاهی که apply کردم همون موقع اقدام به درخواست report برای ETS کنم. آخه من روی همه دانشگاه هایی که می خواهم apply کنم مطمئن نیستم که همه را باهم درخواست بدهم. آیا هزینه اضافی باید پرداخت کنم؟

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoody
    دوستان یه سوال: قبل از اینکه کارنامه GRE بیاد چطوری میتونم بفهمم که سر جلسه به کدوم دانشگاه ها ریپورت کرده بودم؟ یکیشو یادم رفته!!
    تو سایت ETS برو فرم Contact Us رو پر کن(مشخصات و reg No) بهت email میزنند میگن. منم یادم رفته بود ازشون گرفتم.

Junior Member

سلام به همه
    من پارسال توی دوبی امتحان کامپیوتربیس جی آر ای دادم اما الان کد سنتر (نالج ویلج) رو یادم نمی آد. از توی بولتن امسال هم هرچی کد امسال تست سنتر دوبی رو می زنم قبول نمی کنه می گه اشتباهه. می خوام نمره پارسالم رو بفرستم نمی شه؟باید چیکارکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سلام به همگي شايد يكم سوالم بي ربط باشه ولي ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    من خدا بخواد ميخوام براي آزمون 3 اسفند كه ميشه 21 فوريه جي آر اي بدم و يكي از دانشگاههايي كه ميخوام اقدام كنم ددلاينش 1 آوريل هست حالا ميخواستم از دوستان بپرسم چقدر زمان ميبره كه نمره به دانشگاه ريپورت بشه؟ يعني بيشتر از 40 روز طول ميكشه؟ اگه آره به نظرتون بايد با دانشگاه مكاتبه كنم؟
    كسي نيست جواب ما رو بده؟ دوستاني كه قبلا" امتحان دادن كه بايد بدونن. لطفا" يك راهنمايي بفرماييد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    كسي نيست جواب ما رو بده؟ دوستاني كه قبلا" امتحان دادن كه بايد بدونن. لطفا" يك راهنمايي بفرماييد
    آخه دقیق نمیشه گفت که ETS کی نمره ها رو ریپورت میکنه. مثلاً من در مورد دو تا آزمون GRE Subject یادمه که امتحان اولی رو بعد از 35 روز ریپورت کردند و دومی رو بعد از 25 روز. در صورتی که تو بولتن گفته 30 روز. GRE General هم همینطوره نمیشه در مورد زمان ریپورت پیش بینی کرد. حالا این موردی هم که تو گفتی تقریباً همون نزدیک هاست. یعنی اگر مثلاً تا deadline دانشگاه 45 یا 50 روز وقت بود می گفتیم حتماً میرسه . ولی در کل تو محکم کاری کن. مکاتبه کن بگو رسیدن نمره هام یک هفته تولرانس داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nili
    ببخشید اگه سوالم بی ربطه! آیا می شه نمرات را جدا جدا با فاصله زمانی report کرد؟ منظور اینکه هر دانشگاهی که apply کردم همون موقع اقدام به درخواست report برای ETS کنم. آخه من روی همه دانشگاه هایی که می خواهم apply کنم مطمئن نیستم که همه را باهم درخواست بدهم. آیا هزینه اضافی باید پرداخت کنم؟
    سلام
    شما هر وقت که بخواین میتونین به هر تعدادی که خواستین درخواست ریپورت بدین بدون هیچ هزینه اضافی (همون 20 دلار برای هر ریپورت). اما اینو در نظر بگیرین که برخلاف تافل که نمره هاش تقریبا زود میرسه به دانشگاه، جی آر ای معمولاً تاخیر خیلی زیادی داره و بعضا دیده شده که نمره ها با فاصله حدود یکی دوماهه به دست دانشگاه رسیده. بنابراین بهتره هرچه زودتر درخواستتون رو بفرستین.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط e_sh2001
    سلام به همه
    من پارسال توی دوبی امتحان کامپیوتربیس جی آر ای دادم اما الان کد سنتر (نالج ویلج) رو یادم نمی آد. از توی بولتن امسال هم هرچی کد امسال تست سنتر دوبی رو می زنم قبول نمی کنه می گه اشتباهه. می خوام نمره پارسالم رو بفرستم نمی شه؟باید چیکارکنم؟
    سلام
    راستش نمیدونم مشکل از کجاست.
    میتونین به اون سنتر زنگ بزنین و ازشون کد رو بپرسید.
    اما من حدس میزنم یکی دیگه از گزینه ها رو اشتباه میزنین. مثلا سال تولدتون. یه بار دیگه با دقت و بر اساس اون اطلاعاتی که روز امتحان وارد کردین، امتحان کنین.
    موفق باشید

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط e_sh2001
    سلام به همه
    به نظر من به خود ETS یه ایمیل بزنین و مشکتون رو مطرج کنید و از طریق اونا پیگیر بشین،ظرف مدت حداکثر 3 روز به سوال شما جواب می دهند

Junior Member

زنگ زدم مشکل از اینجا بود که دو تا فایل درست شده بود گفتند باید دو تا فیل رو یکی کنند تا همه نمره ها باهم ریپورت بشه. 3روز کاری هم طول می کشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)