صفحه 16 از 197 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمره GRE بصورت آنلاین!

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomaterials
    سلام.
    راستش توی فروم سرچ کردم موضوعی راجع به ریپورت نمره GRE بصورت آنلاین پیدا نکردم. همه یا بصورت فکس فرستادن یا تلفنی.
    اما توی سایت رسمی GRE که برین سمت راستش نوشته: New! Order Additional Score Reports Online . خود سایت گفته که این روش سریعتر از روشهای قبلی هست(البته توضیحی که داده فرقی با زمانهای قبلی نمیکنه چون گفته 5 روز بعد از ارسال درخواست شما، نمره ها پست میشه برای دانشگاهها، و برای دانشگاههای توی امریکا، 7 تا 10 روز طول میکشه تا بدستشون برسه و برای خارج از امریکا کمی بیشتر).
    برای کار کردن باهاش باید اسمتون، Reg No خودتون، تاریخ تولدی که توی روز ثبت نام وارد فرم ثبت نام کردین، و کد جایی که امتحان GRE دادین (مثلا برای دانشگاه اصفهان 10722) رو وارد کنین تا وارد سیستم بشین. اگه هر کدوم از این موارد رو اشتباهی بزنین یا تطابق با چیزایی که توی فرم ثبت نامتون کردین نداشته باشه، ارور میده و نمیتونین وارد سیستم بشین. من امتحانش کردم جواب داد. البته چون کردیت کارت نداشتم نتونستم تا تهش برم اما تا مراحل آخریش راحت رفتم جلو! به نظر سیستم جالب و سریعتری باشه.
    کسی تاحالا از این سیستم استفاده نکرده؟ مطمئنه؟

اینجا برای ریپورت آنلاینه که توضیح دادم:
    https://web1.gre.org/GreWebReg/asrLogin.jsp

اینجا هم همه روشهای ریپورت نمره رو نوشته:
    http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD

سلام

نتايج امتحان 21 فوريه در مورد دانشگاههايي كه كدشون رو معلوم كرديم چندروز طول مي كشه كه نتايج به دست دانشگاه برسه؟
    آيا اين كه ميگن 50 روز طول مي كشه كه نتايج به دست ما برسه در مورد دانشگاه هم همين طوره؟

مرسي.
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shad_happy58
    سلام

نتايج امتحان 21 فوريه در مورد دانشگاههايي كه كدشون رو معلوم كرديم چندروز طول مي كشه كه نتايج به دست دانشگاه برسه؟
    آيا اين كه ميگن 50 روز طول مي كشه كه نتايج به دست ما برسه در مورد دانشگاه هم همين طوره؟

مرسي.
    سلام
    راستش نمیخوام بیخودی استرس ایجاد کنم ولی واقعیت اینه که GRE یکم تنبله توی ریپورت نمره ها. بگیر نگیر داره و بستگی به حجم درخواست هاشون هم داره. ولی معمولاً یه بازه یک ماهه رو در نظر بگیرید. یا کمی بیشتر یا کمی کمتر. خود من که ریپورت اضافی درخواست کردم حدود 3 هفته پیش هنوز به هیچ کدوم دانشگاها نرسیده. خود GRE بهم گفته که درخواستاتو همه رو فرستادیم و درحال طی مراحل پستیه!
    بهرحال نرمالش حدود یک ماهه.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

من 17 دسامبر نمره GRE رو ریپورت کردم 19 دسامبر دست دانشگاه رسید !

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomaterials
    سلام
    راستش نمیخوام بیخودی استرس ایجاد کنم ولی واقعیت اینه که GRE یکم تنبله توی ریپورت نمره ها. بگیر نگیر داره و بستگی به حجم درخواست هاشون هم داره. ولی معمولاً یه بازه یک ماهه رو در نظر بگیرید. یا کمی بیشتر یا کمی کمتر. خود من که ریپورت اضافی درخواست کردم حدود 3 هفته پیش هنوز به هیچ کدوم دانشگاها نرسیده. خود GRE بهم گفته که درخواستاتو همه رو فرستادیم و درحال طی مراحل پستیه!
    بهرحال نرمالش حدود یک ماهه.
    موفق باشید.
    تو خود سایت ETS هم نوشته 4،5 روز. فکر نمی کنم 1 ماه طول بکشه. شاید ایشون اون شیوه فرستادن فرم رو میگه.

بچه ها اگه یک بار نمرمونو تلفنی گرفته باشیم..اگه بخایم دوباره تلفنی بگیریم بازم باید 12$بدیم؟ اخه یارو اونقدر تند خوند که من مطمئن نیستم دقیق نوشته باشم
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

ApplyAbroad Veteran

سلام،

من هم یک سوال دارم، وقتی میخواهیم 4 تا انتخاب اولیه برای ارسال نمره GRE را داشته باشیم، اگر دانشگاه گفته باشه department code را خالی بگذارید میتونیم این کار را انجام بدیم.

اما سوال من اینه اگر به صورت تلفنی بخواهیم نمره را ریپورت کنیم و دانشگاه گفته باشه که department code را خالی بگذارید. با تلفن چطور باید این کار را کرد !؟

راهی که به ذهن خودم میرسه اینه که چون Code 000 نمره را به Graduate Office میفرسته، باید! و تنها! همین کار را میشه کرد و این کد به منزله خالی گذاشتن این محل هم است.

درسته یا راه دیگه ... !؟
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

نقل قول نوشته اصلی توسط mAhdi
    سلام،
    اما سوال من اینه اگر به صورت تلفنی بخواهیم نمره را ریپورت کنیم و دانشگاه گفته باشه که department code را خالی بگذارید. با تلفن چطور باید این کار را کرد !؟
    سلام
    شما اگر درخواست ریپورت تلفنی بدین و نیازی به وارد کردن کد دانشگاه نباشه باید 0000 رو بزنید. البته زمانی هم که تماس میگیرین راهنمایی های لازم وجود داره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_1365
    بچه ها اگه یک بار نمرمونو تلفنی گرفته باشیم..اگه بخایم دوباره تلفنی بگیریم بازم باید 12$بدیم؟ اخه یارو اونقدر تند خوند که من مطمئن نیستم دقیق نوشته باشم
    اگر تلفن رو قطع کردی باید دوباره 12 $ بدی. آخرشم که نمرتو میگه در انتهاش اگر 1 بزنی دوباره میخونه برات.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    اگر تلفن رو قطع کردی باید دوباره 12 $ بدی. آخرشم که نمرتو میگه در انتهاش اگر 1 بزنی دوباره میخونه برات.
    الان که ریپورت تلفنی 20$ هست- درسته؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    الان که ریپورت تلفنی 20$ هست- درسته؟
    اگر نمرتو بخوای از طریق تلفن بگیری(فقط بشنوی، ریپورت نه) 12 $ میشه. ولی اگر بخوای ریپورت کنی 20$ برای هر ریپورت و 12$ هم کارمزد (خودتم نمیتونی بشنوی فقط ریپورت میشه).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)