صفحه 185 از 197 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در آزمون GRE

خیلی ممنونم
    QUOTE=Ni1;2111843]تقدیم به شما. از سایت ets :

ScoreSelect
    ® Option

The ScoreSelect® option lets you decide which test scores to send to the institutions you designate. On test day*, as part of your four free score reports, you can send scores from your most recent test administration or from all administrations of the General Test taken in the last five years. After test day, you can send scores from your Most Recent, All or Any specific test administration(s) for a fee when ordering Additional Score Reports. Just remember, scores for a test administration must be reported in their entirety.
    The ScoreSelect option helps you approach test day with more confidence, knowing you can send the scores you feel show your personal best. It is available for both the GRE revised General Test and GRE® Subject Tests, and can be used by anyone with reportable scores from the last five years.[/QUOTE]

سلام
    من مطالب اخیر رو خوندم
    اما سوالم اینه که مثلا برای دد لاین 7 دسامبر کی به قبل باید امتحان داده باشم تا مطمین باشم که نمره م به موقع ریپورت میشه

ممنونم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط araesa نمایش پست ها
    سلام
    من مطالب اخیر رو خوندم
    اما سوالم اینه که مثلا برای دد لاین 7 دسامبر کی به قبل باید امتحان داده باشم تا مطمین باشم که نمره م به موقع ریپورت میشه

ممنونم
    سلام . ببینید نمره ی من دقیقا ده روز طول کشیده بود ریپورت شه. ولی اگر دانشگاه خیلی رو ددلاینش حساس هست شما تا بیست روز قبل ددلاین دیگه حتما امتحانتو داده باش.

Senior Member

من می خواستم از دوستانی که امتحان دادن بپرسم که بعد از اینکه نمره مونو دیدیم کد دانشگاه ها رو باید وارد کنیم؟ یا قبلش؟ ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    من می خواستم از دوستانی که امتحان دادن بپرسم که بعد از اینکه نمره مونو دیدیم کد دانشگاه ها رو باید وارد کنیم؟ یا قبلش؟ ممنون.
    تا جایی که یادمه بعدش

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی دارم البته صرف محکم کاری یکی از دانشگاهها (دانشگاه مینه سوتا مکانیک) ددلاینش 15 دسامبره و امتحان من هم 27 نوامبره یعنی حدود 18 روز قبل ددلاین. ولی دانشگاه خواسته فقط فایل نمره رو بفرستید و از ETS نخواهید که paper برامون بفرسته و این فایل پی دی اف رو به همراه transcript ها در پروفایل آپلود کنید بعد از پذیرش اونوقت ریپورت رسمی از ETS رو بفرستید. خوب سوال من اینه این فایل نمره کی حاضر میشه و من رو به ددلاین میرسونه؟ قراره ETS به ما از طریق ایمیل بفرسته؟ چون من تا حالا این جوری ندیده بودم اکثرا ریپورت رسمی میخوان و احتمالا من نمیتونم از شرایط مجانی استفاده کنم درسته؟ چون پذیرش دانشگاه معلوم نیست کی بیاد. کسی میدونه این فایل نمره قضیه اش چیه کی میاد و یا آیا باید درخواست بدیم تا برامون درست کنن؟ مثلا من اگر از صفحه پروفایلم اسکرین شات بگیرم و پی دی اف کنم قبوله؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud677 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی دارم البته صرف محکم کاری یکی از دانشگاهها (دانشگاه مینه سوتا مکانیک) ددلاینش 15 دسامبره و امتحان من هم 27 نوامبره یعنی حدود 18 روز قبل ددلاین. ولی دانشگاه خواسته فقط فایل نمره رو بفرستید و از ETS نخواهید که paper برامون بفرسته و این فایل پی دی اف رو به همراه transcript ها در پروفایل آپلود کنید بعد از پذیرش اونوقت ریپورت رسمی از ETS رو بفرستید. خوب سوال من اینه این فایل نمره کی حاضر میشه و من رو به ددلاین میرسونه؟ قراره ETS به ما از طریق ایمیل بفرسته؟ چون من تا حالا این جوری ندیده بودم اکثرا ریپورت رسمی میخوان و احتمالا من نمیتونم از شرایط مجانی استفاده کنم درسته؟ چون پذیرش دانشگاه معلوم نیست کی بیاد. کسی میدونه این فایل نمره قضیه اش چیه کی میاد و یا آیا باید درخواست بدیم تا برامون درست کنن؟ مثلا من اگر از صفحه پروفایلم اسکرین شات بگیرم و پی دی اف کنم قبوله؟
    سلام.
    تو قسمت view scores کارنامه ی شما هست. پرینت رو که بزنید فایل مرتب و پی دی افش میاد.
    منم یه سری دانشگاه ها بهم گفتن ک همونو اپلود کن برای مراحل اولیه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    توی کتاب کرکینگ نوشته که اول select schools هستش بعدش accept score.....این ETS هم انگار میخواد یه دستی بزنه به داوطلبا!..خب اینکه خیلی بده یعنی ما باید خودمون حدس بزنیم که نمره مون چند میشه و اسم دانشگاهها رو بنویسیم بعدش نمره رو ببینیم؟!...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    تو قسمت view scores کارنامه ی شما هست. پرینت رو که بزنید فایل مرتب و پی دی افش میاد.
    منم یه سری دانشگاه ها بهم گفتن ک همونو اپلود کن برای مراحل اولیه.
    سلام جناب rtrt ممنون میشم این دوتا سوال منو پاسخ بدید.
    1- من میخوام از دانشگاها بپرسم که آیا اون پی دی اف رو قبول میکنن به عنوان مدرک اولیه. حالا عنوان دقیق اون کارنامه رو چی بگم بهتره به نظرتون؟ Unofficial score report؟
    2- شما به غیر از زمان رسیدن اون 4 ریپورت رایگان (که گفتین 10 روزه) در مورد زمان رسیدن بقیه ریپورت هایی که پولی درخواست میدیم هم تجربه دارین؟ توی سایت نوشته 5 روز کاری طول میکشه.
    پیشاپیش ممنون...

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم
    مدت زمانی که طول میکشه نتیجه رسمی آزمون GRE General دست دانشگاه (ایتالیا یا آلمان ) برسه چند روز یا هفتست ؟
    مچکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)