صفحه 190 از 197 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در آزمون GRE

ممنون بابت توضیحات خوبتون. اونطور که من متوجه شدم این دانشگاه (دانشگاه فلوریدا) برای چک کردن استتوس لازم دونسته اپلیکنت ها یه پروفایلی رو ایجاد کنند. به احتمال زیاد چون من نمیدونستم اونو ایجاد کنم و نمره جی آر ای از ای تی اس که ریپورت میشه میره میشینه اونجا....حالا مورد من این مشکل رو پیدا کرده! من امروز پروفایل رو ساختم و به آدرسی که شما لطف کردین نوشتین ایمیل دادم که دوباره نمره رو ریپورت کنن. نهایتش هم پرداخت دوباره هزینه ریپورته!!! شماره رو هم داشتم و دیشب کلی تماس گرفتم که یه نیم ساعتی پشت خط بودم و پشیمون شدم! :دی
    حالا ببینم چی میشه. چون واقعا دلم نمیخواد تاخیری در روند این دانشگاه برای ارزیابی مدارک من ایجاد بشه. بازم ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashf نمایش پست ها
    اگر اکانت GRE شما در قسمت Score Recipient تاریخ report date برای اون دانشگاه نشون میده من بیشتر احتمال میدم که مشکل از دانشگاه هست که نتونسته ریپورت شما رو پیدا کنه و به فایلتون اضافه بکنه. دوباره چک بکنید که آیا برای ریپورت باید کد دپارتمان رو وارد می کردید یا خیر. ممکن هست که ریپورت به دانشگاه شده باشه و بتونید با graduate school تماس بگیرین که به دپارتمان بفرستند. به هر حال به gre-info@ets.org ایمیل بزنید یا با 0016097717670 تماس بگیرین و توضیح بدین که دانشگاه میگه که نمره شما نرسیده.
    راه حل آخر میتونه این باشه که نمره رو یک بار دیگه برای این دانشگاه ریپورت کنید.
    در ضمن پر نکردن survey هیچ ربطی به این موضوع نداره. خیالتون راحت باشه.
    where there's a will, there's a way

Junior Member

سلام
    دوستان من نمرات تافل و gre رو قبل از پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاهها ریپورت کردم براشون. آیا مشکلی پیش میاد؟ الان نزدیک 18 20 روزه هر دو نمره رو ریپورت کردم و تقریبا 3 روز میشه که اپلیکیشن فی ها رو پرداخت کردم اما داخل چک لیستم تو تمام داننشگاهها زده نرسیده نمراتم!! نکنه دوباره باید بفرستم نمرات رو ؟؟؟!!!!! یا خدا......

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نمرات تافل و gre رو قبل از پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاهها ریپورت کردم براشون. آیا مشکلی پیش میاد؟ الان نزدیک 18 20 روزه هر دو نمره رو ریپورت کردم و تقریبا 3 روز میشه که اپلیکیشن فی ها رو پرداخت کردم اما داخل چک لیستم تو تمام داننشگاهها زده نرسیده نمراتم!! نکنه دوباره باید بفرستم نمرات رو ؟؟؟!!!!! یا خدا......
    نه اصلا مشکلی نیست. نگران نباشید. چون تازه اپلیکیشن رو سابمیت کردید کمی طول میکشه تا نمره های ریپورت شده رو پیدا کنند و با فایل های شما تطبیق بدهند.
    به هر حال اگر تا 4،5 روز دیگه پروفابلتون آپدیت نشد سریع به graduate school ایمیل بزنید و توضیح بدین که ETS نمرات شما رو ریپورت کرده و هنوز به فابل شما اضافه نشده. دانشکاه ها به این موضوع به راحتی رسیدگی می کنند و اصلا جای نگرانی نیست.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

آقا من واسه یه دانشگاه هر دو نمره جنرال و سابجکت رو ریپورت کردم شد 27$؟ درسته یعنی؟ اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه!
    من فکر میکردم دو تاش بشه 54$...

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    سلام
    بخاطر طوفان کلا همه چیشون ریخته بهم. من زنگ زدم دفتر new jersey که کلا بسته بود بقیه هم میگفتن بخاطر طوفانو اینا یکم به مشکل برخوردن. من که خودم ۴ روزه فرستادم هنوز pending هستش.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

سلام
    یه مشورت
    به نظرتون اگر من امتحان 28 اپریل رو بدم، با توجه به اینکه ددلاین دانشگاه 15 می هست، ایا 28 اپریل دیره؟!؟
    خیلی مهمه برام
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    سلام
    یه مشورت
    به نظرتون اگر من امتحان 28 اپریل رو بدم، با توجه به اینکه ددلاین دانشگاه 15 می هست، ایا 28 اپریل دیره؟!؟
    خیلی مهمه برام
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
    28 اپریل خیلی لب مرز میشه. معمولا حداقل 10 روز طول میکشه تا نمره شما روی اکانت GRE آماده بشه. بنابراین احتمالا اگر مشکلی پیش نیاد شما نمره تون رو 8 می میگیرید. معمولا یک هفته هم طول میکشه تا نمره به دانشگاه مورد نظرتون ریپورت بشه. بنابراین 15 می دانشگاه نمره رو خواهد داشت.
    اگر هیچ مشکلی پیش نیاد نمره شما تا 15 می خواهد رسید، ولی اگر به هر دلیل نمره شما دیرتر آماده بشه (ETS میگه که بین 10 تا 14 روز آماده مبشه) ددلاین رو میگذرونید.

Junior Member

مرسی دوست عزیز
    منم همین فکر رو می کردم، گفتم بپرسم مطمئن شم
    به نظرتون منطقی ه برای این که ددلاین رو رد نکنم برم باکو با ایروان امتحان بدم؟
    به لحاظ اعتبار مدرک و اینکه نگن چرا همون کشور خودت امتحان ندادی؟

28 اپریل خیلی لب مرز میشه. معمولا حداقل 10 روز طول میکشه تا نمره شما روی اکانت GRE آماده بشه. بنابراین احتمالا اگر مشکلی پیش نیاد شما نمره تون رو 8 می میگیرید. معمولا یک هفته هم طول میکشه تا نمره به دانشگاه مورد نظرتون ریپورت بشه. بنابراین 15 می دانشگاه نمره رو خواهد داشت.
    اگر هیچ مشکلی پیش نیاد نمره شما تا 15 می خواهد رسید، ولی اگر به هر دلیل نمره شما دیرتر آماده بشه (ETS میگه که بین 10 تا 14 روز آماده مبشه) ددلاین رو میگذرونید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    منم همین فکر رو می کردم، گفتم بپرسم مطمئن شم
    به نظرتون منطقی ه برای این که ددلاین رو رد نکنم برم باکو با ایروان امتحان بدم؟
    به لحاظ اعتبار مدرک و اینکه نگن چرا همون کشور خودت امتحان ندادی؟
    همون طور كه گفتم به نظرم شما اگر ٢٨ اپريل امتحان بدين در بهترين حالت ١٥ مي و در بدترين حالت ٢٠ مي نمره تون به دانشگاه مورد نظرتون به صورت آفيشال ريپورت ميشه. پس اول با اين دانشگاه تماس بگيريد و بپرسيد كه اگر نمره تون رو زودتر خودتون به صورت unofficial بهشون بدين و نمره آفيشال تا ٢٠ مي برسه آيا مسئله اي هست يا نه. به احتمال خيلي زياد با اين موضوع اوكي باشند.
    در مورد سوالتون درباره باكو يا ايروان، هيچ تفاوتي با ايران نداره و براي دانشگاه هيچ فرقي نميكنه كه شما كجا امتحان داديد. موفق باشيد.

Junior Member

ممنونم از مشاوره ت
    یه بررسی کردم،
    تو سایت دانشگاه نوشته A copy of your GRE Score، به نظر شما یعنی نمره رسمی و official نمی خواد؟ حتی متوجه شدم این دانشگاه تو لیست سایت est کدی نداره!

همون طور كه گفتم به نظرم شما اگر ٢٨ اپريل امتحان بدين در بهترين حالت ١٥ مي و در بدترين حالت ٢٠ مي نمره تون به دانشگاه مورد نظرتون به صورت آفيشال ريپورت ميشه. پس اول با اين دانشگاه تماس بگيريد و بپرسيد كه اگر نمره تون رو زودتر خودتون به صورت unofficial بهشون بدين و نمره آفيشال تا ٢٠ مي برسه آيا مسئله اي هست يا نه. به احتمال خيلي زياد با اين موضوع اوكي باشند.
    در مورد سوالتون درباره باكو يا ايروان، هيچ تفاوتي با ايران نداره و براي دانشگاه هيچ فرقي نميكنه كه شما كجا امتحان داديد. موفق باشيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)