صفحه 191 از 197 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در آزمون GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    ممنونم از مشاوره ت
    یه بررسی کردم،
    تو سایت دانشگاه نوشته A copy of your GRE Score، به نظر شما یعنی نمره رسمی و official نمی خواد؟ حتی متوجه شدم این دانشگاه تو لیست سایت est کدی نداره!
    اگر کد ETS ندارند که دیگه راهی هم برای ریپورت کردن به صورت official وجود نداره. پس به صورت unofficial قبول می کنند.
    به این صورت شما 10 تا 14 روز بعد از امتحان GRE نمره تون رو توی اکانت GRE می بینید و با فرمت PDF اون رو ذخیره می کنید و برای دانشگاه می فرستید.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی دارم
    من چند روز پیش امتحان جی ار ای دادم و نمره خوبی کسب نکردم واسه همین می خوام دوباره امتحان بدم ولی متاسفانه اخر امتحان از اون 4 تا حق انتخابم اسفاده کردم و الان ای تی اس نمره من رو به دانشگاه ها میفرسته
    دوستان راهی هست که من اگه دوباره امتحان بدم فقط نمره ی جدیدم ریپورت شه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian720 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی دارم
    من چند روز پیش امتحان جی ار ای دادم و نمره خوبی کسب نکردم واسه همین می خوام دوباره امتحان بدم ولی متاسفانه اخر امتحان از اون 4 تا حق انتخابم اسفاده کردم و الان ای تی اس نمره من رو به دانشگاه ها میفرسته
    دوستان راهی هست که من اگه دوباره امتحان بدم فقط نمره ی جدیدم ریپورت شه؟
    سلام،
    نه، اون نمرتون که ریپورت شده، ولی امتحان جدید که بدین، در application form بعضی از دانشگاه ها میخواد که تاریخ امتحان رو وارد کنین، و شما میتونین تاریخ امتحان جدیدتون رو وارد کنین، و در فرم بعضی از دانشگاه ها هم میخواد که نمره بخشهای مختلف آزمون و پرسنتایل اونها رو وارد کنین، و شما اعداد امتحان جدیدتون رو وارد میکنین. حتی اگه قبلا اپلیکیشن فرم دانشگاه رو سابمیت کردین هم میتونین بعد از ریپورت نمره جدیدتون، از دانشگاه بخواین که این نمره جدید رو در پروفایل تون بزاره.
    اصلا جای نگرانی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،
    نه، اون نمرتون که ریپورت شده، ولی امتحان جدید که بدین، در application form بعضی از دانشگاه ها میخواد که تاریخ امتحان رو وارد کنین، و شما میتونین تاریخ امتحان جدیدتون رو وارد کنین، و در فرم بعضی از دانشگاه ها هم میخواد که نمره بخشهای مختلف آزمون و پرسنتایل اونها رو وارد کنین، و شما اعداد امتحان جدیدتون رو وارد میکنین. حتی اگه قبلا اپلیکیشن فرم دانشگاه رو سابمیت کردین هم میتونین بعد از ریپورت نمره جدیدتون، از دانشگاه بخواین که این نمره جدید رو در پروفایل تون بزاره.
    اصلا جای نگرانی نداره.
    خيلي ممنون
    فقط بعد از سابميت چه طور ميشه ا دانشگاه خواست كه نمره جديد رو قبول كنه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian720 نمایش پست ها
    خيلي ممنون
    فقط بعد از سابميت چه طور ميشه ا دانشگاه خواست كه نمره جديد رو قبول كنه؟
    با مکاتبه با منشی گروه, کسی که سوالاتونو به طور طبیعی ازش میپرسین و تمام فایلهای اپلیکیشن رو واسه کمیته پذیرش آماده میکنه. اون راهنماییتون میکنه که خودش اینکارو میکنه یا شما رو به استاد دیگه ای ریفر میکنه.

Junior Member

به خود دانشگاه ایمیل زدم، حرف شما رو تایید کرد که hard copy نمیخوان، به کل مشکلم در این زمینه حل شد. چون نمره غیررسمی مطمئنا قبل از ددلاین میاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashf نمایش پست ها
    اگر کد ETS ندارند که دیگه راهی هم برای ریپورت کردن به صورت official وجود نداره. پس به صورت unofficial قبول می کنند.
    به این صورت شما 10 تا 14 روز بعد از امتحان GRE نمره تون رو توی اکانت GRE می بینید و با فرمت PDF اون رو ذخیره می کنید و برای دانشگاه می فرستید.

Junior Member

سلام دوستان ببخشید این سوال رو می پرسم من چهارشنبه امتحان جی ار ای دارم و در سایت خود ای تی اس نموشته که در آخر امتحان می توانید رایگان نمره رو به دانشگااهها تا ۴ تا اعلان کنید. میشه این رایگان انتخاب کردن رو بعد از امتحا زمان اپلای انجام داد یا اینکه حتما باید همون روز امتحان باشه ؟ سوالم خیلی فوری هست چون بالاخره ۱۱۰ دلار پوله !!!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamzeh009 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید این سوال رو می پرسم من چهارشنبه امتحان جی ار ای دارم و در سایت خود ای تی اس نموشته که در آخر امتحان می توانید رایگان نمره رو به دانشگااهها تا ۴ تا اعلان کنید. میشه این رایگان انتخاب کردن رو بعد از امتحا زمان اپلای انجام داد یا اینکه حتما باید همون روز امتحان باشه ؟ سوالم خیلی فوری هست چون بالاخره ۱۱۰ دلار پوله !!!
    سر جلسه امتحان آخرین فرصت ارسال رایگان نمراته، بعد اون تاریخ باید هزینه کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سر جلسه امتحان آخرین فرصت ارسال رایگان نمراته، بعد اون تاریخ باید هزینه کنین.
    ممنون از پاسختون . پس من که می خوام برای fall 2017 اپلای کنم باید بدونم که کدوم دانشگاه می خوام اپلای کنم درسته؟ و سوال بعدی اینکه اگر بعدا اون دانشگاه اپلای نکردم چی؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    بعد از ثبت نام و قبل از امتحان از کجا می تونم چهار تا دانشگاهی که فری بهشون ریپورت میشه رو انتخاب کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)