صفحه 192 از 197 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در آزمون GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط shadli_m7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از ثبت نام و قبل از امتحان از کجا می تونم چهار تا دانشگاهی که فری بهشون ریپورت میشه رو انتخاب کنم؟
    پاسخ این سوالم رو خودم میگم شاید برای کسی مفید بود. جی آر ای مثل تافل نیست که قبل از امتجان دانشگاه ها رو تو سایت وارد کنید، بلکه روز امتحان بعد از تموم شدن سوالا اینکارو می کنید. می تونید کد دانشگاه ها رو با خودتون ببرید و یا اینکه همونجا سرچ کنید.

Junior Member Vahid_007_006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran University of Science and Technology

سلام دوستان من می خواستم نمره تافل و جی ار ایم رو بفرستم به دانشگاه مقد متاسفانه دپارتمن من توی ای تی اس نیست دپارتمان مکانیک چی کار باید کنم یه گزینه هست که می گه لیست نشه به نظرتون اگه اون رو بزنم ایا به دپارتمان مربوطه میرسه ؟؟ از کجا می فهمن که اصلا مال دپارتمان مکانیک هست لطفا کمک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام
    در سایت ETS در بخش FAQ گفته که نمرات رو 10-15 روز بعد از امتحان به اون دانشگاه های(یا انستیتو)انتخاب شده میفرستیم.اما من هر چی گشتم پیدا نکردم که حداکثر مدت زمانی که از زمان فرستادن تا زمانی که دانشگاه نمره رو دریافت میکنه چقدر میتونه باشه؟یعنی ممکنه بلافاصله به دست دانشگاه برسه؟؟
    If you take the computer-delivered GRE General Test, your official scores will be available in your ETS Account and sent to the institutions you designated approximately 10–15 days after your test date.
    دانشگاهی که من میخواهم بفرستم توی آسیای شرقی هست و به خاطر همین میخواهم بدونم که بهترین زمانی که توی آزمون شرکت کنم و بتونم نمره ام رو قبل از ددلاین ریپورت کنم کی هست؟؟
    تشکر فراوان

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من اخيرا امتحان دادم و خوب شدم ولي پارسال چون نخونده رفتم سر جلسه خوب نشدم. ضمنا يك آزمون كنسل شده هم در هيستوري من در سايت ets است. با چند دانشكده كه مكاتبه كردم گفتند براي بررسي اوليه ريپورت unofficial كفايت ميكند. خواستم ببينم راهي هست كه فقط نمره آخرم را بتونم pdf كنم بفرستم براشون؟ در سايت چيزي پيدا نكردم. به ets ايميل بزنم اين كار را برايم ميكند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام، منم دقیقا همین سوال رو دارم لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه. و دیگه اینکه اون 10 تا 15 روز که نوشته بعدش نمره رو به دانشگاه ها ارسال میکنن اون وقت چند روز بعدش به دستشون میرسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Guilan university, Agriculture

من چند روز پيش امتحان دادم اما سر امتحان نخواستم ريپورت كنند، فكر كنم هم يه چي رو اشتباه زدم كه اونجا سر جلسه امتحان ميگفت واسه آندر گرجويت ميخواي، الانم تو اكانتم همينه، تازه ميخوام يه دانشگاه رو انتخاب كنم واسه ريپورت نمره ميگه نمره قابل ريپورتي نداريد هنوز. جريان چيه و من كي ميتونم درخواست بدم تا نمرمو ريپورت كنن

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من اخيرا امتحان دادم و خوب شدم ولي پارسال چون نخونده رفتم سر جلسه خوب نشدم. ضمنا يك آزمون كنسل شده هم در هيستوري من در سايت ets است. با چند دانشكده كه مكاتبه كردم گفتند براي بررسي اوليه ريپورت unofficial كفايت ميكند. خواستم ببينم راهي هست كه فقط نمره آخرم را بتونم pdf كنم بفرستم براشون؟ در سايت چيزي پيدا نكردم. به ets ايميل بزنم اين كار را برايم ميكند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alwf نمایش پست ها
    سلام، منم دقیقا همین سوال رو دارم لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه. و دیگه اینکه اون 10 تا 15 روز که نوشته بعدش نمره رو به دانشگاه ها ارسال میکنن اون وقت چند روز بعدش به دستشون میرسه؟
    سلام،

از اونجایی که هر دو کاربر سوال یکسانی دارید در یک پست جواب میدم.
    نمره GRE به صورت PDF نیست (مثل تافل)که شما دانلود کنین. اگه غیر رسمی بخوان تنها راهی که من می دونم و تجربه شو دارم اینه که داخل خود application form دانشگاه در هنگام اپلای کردن قسمتی برای وارد کردن نمره تون هست و اونجا وارد می کنید، این ریپورت غیر رسمی میشه برای GRE
    کلا طبق تجربه من به محض اینکه نمره برای شما ارسال می شه همزمان برای اون 4 دانشگاهی که اول انتخاب کرده بودین هم نمره ارسال میشه.
    شما باید درخواست ارسال نمره تون رو به خود ETS بدید که درخواست ارسال فلان نمره رو دارین و باید برای اینکار مبلغی پرداخت کنید.

موفق باشید.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leila20 نمایش پست ها
    من چند روز پيش امتحان دادم اما سر امتحان نخواستم ريپورت كنند، فكر كنم هم يه چي رو اشتباه زدم كه اونجا سر جلسه امتحان ميگفت واسه آندر گرجويت ميخواي، الانم تو اكانتم همينه، تازه ميخوام يه دانشگاه رو انتخاب كنم واسه ريپورت نمره ميگه نمره قابل ريپورتي نداريد هنوز. جريان چيه و من كي ميتونم درخواست بدم تا نمرمو ريپورت كنن
    سلام. نمره رایتینگتون هم اومده ؟ اخه میگین چن روزه امتحان دادین!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

از اونجایی که هر دو کاربر سوال یکسانی دارید در یک پست جواب میدم.
    نمره GRE به صورت PDF نیست (مثل تافل)که شما دانلود کنین. اگه غیر رسمی بخوان تنها راهی که من می دونم و تجربه شو دارم اینه که داخل خود application form دانشگاه در هنگام اپلای کردن قسمتی برای وارد کردن نمره تون هست و اونجا وارد می کنید، این ریپورت غیر رسمی میشه برای GRE
    کلا طبق تجربه من به محض اینکه نمره برای شما ارسال می شه همزمان برای اون 4 دانشگاهی که اول انتخاب کرده بودین هم نمره ارسال میشه.
    شما باید درخواست ارسال نمره تون رو به خود ETS بدید که درخواست ارسال فلان نمره رو دارین و باید برای اینکار مبلغی پرداخت کنید.

موفق باشید.
    سلام.
    البته پی دی اف نتایج جی ار ایی رو من یادمه گرفتم. گزینه دانلود نداشت، ولی وقتی پرینت رو می زدیم، گزینه ی سیو داشت و ازین طریق می شد فایلش رو دانلود کرد. الانم که جدیدا گزینه ی دانلود رو گذاشتن.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    البته پی دی اف نتایج جی ار ایی رو من یادمه گرفتم. گزینه دانلود نداشت، ولی وقتی پرینت رو می زدیم، گزینه ی سیو داشت و ازین طریق می شد فایلش رو دانلود کرد. الانم که جدیدا گزینه ی دانلود رو گذاشتن.
    یعنی منظورتون اینه به صورت PDF مثل کارنامه تافل؟ من که در گذشته یادمه هیچوقت این امکان رو نداشتم که پی دی افی از نمرات gre بگیرم که حتی خود دانشگاه برای تافل یادمه در اپلیکیشن فرم جا برای آپلود پی دی اف تافل داشت ولی تنها نمره gre رو می خواستن.
    البته جدیدا بله الان که چک کردم دیدم گزینه دانلود pdf رو در این تنظیمات جدید که همین اواخر اصافه کردن وجود داره. خوبه با خرابی سایت تونستید چک کنید چون مدتها بود امکان دسترسی به سایت برای کاربران وجود نداشت، و من هم دیگه امشب بعد حدود یک ماه یه سر زدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)