صفحه 2 از 197 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Report نمرات GRE

درست گفتی دوست من
    من الان بولتن رو خوندم و نوشته نمیشه یک زمان خاص رو معین کرد و کل امتحانها تو 5 سال رو میفرستن.
    صفحه 10 (البته مال 2-1 سال پیش هست)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض مشکل پيش آمده براي Report نمره GRE (خيلي خيلي مهم)(همه بخونن لطفا)

سلام به همه

قابل توجه دوستاني که روز (سري دوم امتحان GRE) امتحان GRE دادن و به خصوص دوستاني که ثبت نامشون STANDBY بوده!

4 روزه که نمره GRE آماده است، مي‌تونيد اينو از ETS بپرسيد. ولي متاسفانه سازمان سنجش پولي که از ما گرفته رو هنوز به حساب ETS نريخته و اونها هم جلوي REPORT نمره‌هاي ما رو گرفتن! >

من و چند نفر از دوستانم که بهشون اطلاع دادم رفتيم سازمان سنجش جواب درست و حسابي ندادن و گفتن که هفته بعد يه email مي زنيم و پول رو به حسابشون مي‌ريزيم و ....

من فکر مي‌کنم بهترين راه براي حل اين مشکل اينه که همه‌ي دوستاني که اين امتحان رو دادن حضوري برن سازمان سنجش و اعتراض بکنن تا شايد اين آقايون بي‌مسوليت پول رو به حساب ETS بريزن. 3-5 روز بعد از اينکه پول به حساب ETS ريخته بشه اونها نمرات رو report مي‌کنن و نمره رو براي ما مي‌فرستن.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشکل پيش آمده براي Report نمره GRE (خيلي خيلي مهم)(همه بخونن لطفا)

سری دوم امتحان GRE? منظورتون کدوم تاریخه؟ ???
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل پيش آمده براي Report نمره GRE (خيلي خيلي مهم)(همه بخونن لطفا)

روزی که stanby ثبت نام می کردن گفتن که نتایج این امتحان دیر میاد اما نگفتن که دلیلش اینه که ما پول ETS رو دیر می دیم. من چند روزی دنبال این موضوع رفتم و به نظرم سنجش حالا حالا ها پول ETS رو نمی ده. من تلفنی با دکتر برزوآبادی صحبت کردم. اینطور که می گن سه شنبه یه ایمیل به ETS زدن و گفتن که همه پولشونو دادن. اما نمی دونم وقتی ETS پولشو نگرفته باشه این حرف چقدر کمک می کنه. به هر حال اگه چند نفر با هم جمع شن نتیجه بهتری می ده.

اونايي که 10 NOV امتحان دادن اين مشکل براشون پيبش اومده...
    در مورد تماس تلفني عرض شود که: دوست عزيز، اينها با مراجعه حضوري و فحش و فحش‌کاري کاري انجام نمي‌دن... شما با تماس تلفني مي‌خواي تاثير بذاري؟! ???
    آره ETS خيلي پولکيه و تا قرون آخرشو نگيره هيچ کاري برامون نمي‌کنه...

شايد اينجا خيلي جاش نباشه، ولي مي‌خوام يه جريانيو براتون تعريف کنم...

چند روز پيش تو يه جلسه‌ي مديرم بهم گفت که آخه برا چي‌ مي‌ري؟ اينجا مگه چشه؟!

جواب دادم: آقاي ....، من هر چقدر جلوتر مي‌رم و کارم بيش‌تر به وزارت کار، وزارت علوم، دانشگاه‌ها و سازمان سنجش مي‌افته مصمم‌تر مي‌شم که هر جايي بهم پذيرش بده- حتي افغانستان- هم بايد از اينجا برم....

اگه وضعه دانشگاه‌ها و وزارت علوم و سازمان سنجش اينجوري باشه وااي به حال جاهاي ديگه.....

1- نامه‌اي که سازمان سنجش گفته بود 5 روزه صادر مي‌کنه، 2 ماه و 10 روز طول کشيد آخرش هم تو نامه اسم و فاميلم رو اشتباه نوشته بودن...

2- دانش‌نامه‌اي که دفتر دانشجويان ممتاز دانشگاه اميرکبير گفته بود 3 روزه صادر مي‌کنن بعد از يک هفته رفتم ديدم که مدارکم نيست! بعد از يک ساعت معطلي، خودم مدارکم رو از لاي کاغذ باطله‌هاي اطاق پيدا کردم، در نهايت پررويي هم منو متهم ‌کردن که بايد زنگ مي‌زدم و پيگيري مي‌کردم...

3- به جاي 220 دلار، 221 دلار مي‌گيرن و پول رو تو حساب لعنتي خودشون نگر مي‌دارن ....

4- 20 ساله که اسم يه درس تو ريزنمرات کارشناسي ارشد دانشگاه شريف به جاي PLANNING، لغت PAINTING مي‌خوره (قابل توجه دوستان صنايعي! به جاي Plant Layout and Planning اسم درس Plant layout and Painting مي‌خورد، وقتي هم که مي‌گم درستش کنيد، مي‌گن يا بايد روال عادي 2 ماهه‌ي اداري رو طي کنه يا اينکه خودتون بايد پيگيري‌هاشو بکنيد، 3 روز تمام وقت دهنم سرويس شد تو اين دانشگاه لعنتي تا آخرشم درستش کردم، هر جايي هم مي‌رفتم بهم مي‌گفتن تو چقدر آدم گيري هستي!! )

5- تو همين شرکت خودمون (که يکي از بهترين شرکت‌هاي مهندسي و پيمانکاري ايرانه) براي حقوق يک ماه جاي تعداد روز‌هاي غيبت و تعداد روزهاي حضور براي محاسبه‌ي حقوق و دستمزد اشتباهي مي‌خوره، براي يک‌ماه 30 روزه، 50 روز ماموريت خارج از تهران برام رد مي‌شه....

6- باز هم بگم؟!

مديرم سرشو انداخت پايين و انگار خودش از حرف خودش خجالت کشيده بود سرشو تکون داد....

متاسفانه هيچ‌کس تو اين مملکت کار نمي‌کنه، حس مسوليت‌پذيري صفره، وقتي هم کسي توو ادارات کارشو درست انجام مي‌ده احساس مي‌کنه که داره در حق ديگران لطف مي‌کنه، اصلا به اين فکر نمي‌کنه که داره وظيفشو انجام مي‌ده و به خاطر همين کارايي که بايد درست انجام بده حقوق مي‌گيره....

با تشکر از دوست عزیزی که این Topic رو گذاشته. این موضوع واقعا داره باعث مشکل میشه. من چندبار به ETS تلفن زدم، چند بار هم رفتم سازمان سنجش :-\. ولی هیچ جوابی به من ندادند. فقط حرف های تکراری و الکی >. میگن Email میزنیم و از این حرف ها. لطفا اگه براتون ممکنه یه روزی رو با هم مشخص کنیم و همگی بریم اونجا داد و بیداد کنیم .

نظرتون در مورد یکشنبه صبح چیه؟؟؟؟؟؟؟ ???

سلام به همه‌ي دوستان عزيز،

من الان خبردار شدم که سنجش آخر January مي‌خواد پول رو به حساب ets بريزه اينطوري نمرات ما March هم دستمون نمي‌رسه!

من و يکي از دوستام تصميم داريم روز يک‌شنبه ساعت 8 صبح بريم سنجش براي اعتراض، اينجا ets هيچ تقصيري نداره و همه‌ي مشکلات زير سر سنجشه

از همه‌ي دوستاني که اين موضوع براشون مهمه خواهش مي‌کنم روز يک‌شنبه ساعت 8 صبح سنجش باشن!

Junior Member

آقا یه سوال: یعنی برای 4 تا دانشگاهی که برای report شدن نمره نوشته بودیم سر امتحان نمرمون فرستاده نشده؟

Junior Member

سلام
    من دفتر استعدادهاي درخشان صنعتي اميركبير رفتم به دفعات، مسئولش بسيار انسان خوش برخورد و خوبي هستند.
    در مورد GRE، منظور دوستان اينه كه كساني كه 27 Oct. امتحان دادند به مشكلي بر نميخورند؟ نمرات به موقع فرستاده ميشه؟
    ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Report نمرات GRE

با سلام
    برای 4 تا center که GRE score را میشه free بهشون report کرد،واقعاً تا روز امتحان فرصت داریم؟
    چون من توپیداکردن کد دانشگاهها خیلی دچارمشکل شدم.میخوام فردا ثبت نام کنم ولی هنوز 4 تا کد پیدا نکردم.
    اگر میشه دراین زمینه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    بیتا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)