صفحه 4 از 197 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

پیش فرض پاسخ : GRE recipients

I do not know about changing the paper score report.About addtional score reports:
    Each time you use the phone service you must pay 6$ and for each score report you must pay 15$
    So if you gather the required codes for the universities you want you can pay the 6$ phone service once but each time you use the phone service you can order at most 8 universities.
    Hope I have helped you

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شما میتونید اسم جاهایی رو که موقع ثبت نام نوشتید موقع امتحان دادن تییر بدید. کافی هست اطلاعات روی تیکت که بهتون میدن رو تغییر بدید و امضا کنید و به مسئول سنتر بدید (از جمله کد دانشگاهها)
    ریپورت اظافی رو هم که دوستمون توضیح داد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

یک راه خوب برای فرستادن ریپورت اضافی هم فاکس زدنه ! درسته که 3-2 روز کار دیرتر انجام می شه اما دیگه نباید اون 6$ اضافه رو بدید.

پیش فرض چگونه درخواست نمره اضافی میشه کرد؟ و نمره های Standby تقریبا کی فرستاده میشه؟

سلام،
    من بطورStandby در امتحان 2 فوریه شرکت میکنم و 50 دلار رو هم همون center از من میگیره، توی سایت GRE هم نوشته که روز فرستادن جواب تقریبا 14 مارچ هستش.
    کسی دقیقا میدونه که آیا در این تاریخ برای افرادی مثل من که Standby شرکت میکنند هم جواب رو میفرستند؟؟ و اینکه برای دانشگاههایی که انتخاب کردیم چطور، توی همین روز میفرستند یا دیرتر؟؟
    بخاطر این میپرسم که Deadline بعضی دانشگاه هایی که انتخاب کردم تا 1 آوریله!!
    سلام،
    لطفا یه بار دیگه در مورد درخواست کردن برای نمره اضافی رو توضیح بدید. اینکه درخواست با تلفن سریعتره یا با فکس، یا با نامه؟؟ و اینکه هر کدوم از اینها به چه نحوه ای باید درخواست داد و پول رو فرستاد؟؟ و تا چند بار میشه درخواست کرد؟؟

ممنون - مهیار
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

پیش فرض پاسخ : چگونه درخواست نمره اضافی میشه کرد؟ و نمره های Standby تقریبا کی فرستاده میشه؟

نمره‌ي اضافي رو با تلفن بايستي سفارش بديد. شماره تلفن توو سايت ets و بولتن gre هست. اگه اکانتتون به خاطر مشکل مالي بسته نشه با نمره‌ي بچه‌هاي ديگه نمرتون فرستاده مي‌شه.

اگه stand by ثبت نام کرديد بهتره که بعد از حدود دو هفته از تاريخ امتحان تماس بگيريد ets که هم registration number رو بگيريد و هم کل پول (يا حداقل 50 دلار stand by) رو با کارت اعتباري خودتون به ets بديد. در اين صورت اکانتتون بسته نمي‌شه.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : چگونه درخواست نمره اضافی میشه کرد؟ و نمره های Standby تقریبا کی فرستاده میشه؟

یعنی می شه 170$ رو الان به center پرداخت کنیم و 50$ رو خودمون تلفنی بپردازیم؟ سنجش که میگه همش رو یکجا باید به خودش بدیم ! به نظر من گه خودمون پرداختیم بهتره که بعدا مشکل confirm 50$ پیش نیاد.

to Mahyar:
    بر اساس تجربه شخصی من fax بهتر از روش های دیگه هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...sg7998#msg7998

موفق باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

دوست عزيز،
    شديدا توصيه مي‌کنم همه‌ي 220 دلار رو با تلفن به ETS بديد. با کمي چونه زني مي‌تونيد سنجش رو قانع کنيد
    يکي از دوستاي من که امسال standby امتحان داده بود يکبار 220 دلار رو به سنجش داد و به خاطر مشکل پيش اومده مجبور شده يه بار ديگه 220 دلار رو با کارت اعتباري به ETS بده! (يعني يک امتحان 170 دلاري براش 440 دلار دراومد، تازه نمرشم خوب نشد، در ضمن حدود يک ماه هم فايلش بسته بود و نمره‌هاش هم تازه داره report ميشه!)
    من خودم هم مجبور شدم 50 دلار اضافي بدم!
    حالا ديگه ميل خودتونه!
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

علت بوجود اومدن چنین مشگلی کجاست؟ در هر حال وقتی چنین مشگلی پیش می یاد اصولا باید خود سنجش حل کنه نه ما و اگه قرار هست دوباره پولی داده بشه باید سنجش بده. درسته؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

مرسی از ناصر و صدرا،
    مسئول سنتر آمل که یه خانم انگلیسیه (تا حالا آدمه کار درست کن و دلسوزی بوده) میگه تو 210هزار تومن بده ما خودمون 220$ دلار رو میدیم، در اینصورت به نظرتون بهشون اعتماد کنم یا نه؟؟
    لطفا بگید چطور بعد از دو هفته Registration No. رو میشه گرفت، با ایمیل یا تلفنی؟ و اینکه اگه 50$ رو همراه ثبت نام به سنتر بدیم چطور میشه در مورد Confirmation این پول از ETS اطلاعات کسب کرد و اگه به سنتر ندیم، چطوری باید خودمون 50$ رو به ETS پرداخت کنیم؟؟

با تشکر

من توی آمل امتحان میدم، میشه با تلفن کل پول رو پرداخت کرد؟؟ چطوری؟ با همون روش که صدرا گفت؟ قبل امتحان بدم یا بعد؟ و اینکه چطور به سنتر آمل ثابت کنم که پول رو دادم؟؟ لطفا توضیح بدین چون نمیخوام به سرنوشت دوستتون گرفتار بشم.

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)