صفحه 5 از 197 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

پیش فرض پاسخ : چگونه درخواست نمره اضافی میشه کرد؟ و نمره های Standby تقریبا کی فرستاده میشه؟

راستش منم فکر مي‌کردم که مشکل از سازمان سنجشه، ولي واقعيت اينه که سنجش (و به‌خصوص 2-3 نفري که در بخش زبان‌هاي خارجه کار مي‌کنن) مقصر نيستن. اونا تا اونجايي که بتونن کارشون رو انجام مي‌دن. توو جريان امتحان stand by آبان ماه، 5-6 بار نامه زدن به ETS گفتن که از ما 220 دلار پول گرفتن و از ETS خواستن که فايل ما رو باز کنه ولي ETS گوشش بدهکار نبود!

کل مشکلات به نوع قرارداد سازمان سنجش با ETS برمي‌گرده! ظاهرا توو اين قرارداد به ثبت نامي‌هاي stand by توجه نشده و به خاطر همين براي کسايي که stand by ثبت‌نام مي‌کنن مشکل پيش مي‌آد، فايلشون بسته مي‌شه و نمرشون Report نميشه! >

قرارداد سنجش و ETS به اين صورته که:

سنجش زماني پول ETS رو مي‌ده که کارنامه‌هاي اون دوره رو توو تهران تحويل گرفته باشه (يعني حدودا دو و نيم ماه بعد از امتحان)؛ اونايي که عادي ثبت نام مي‌کنن قبل از امتحان اطلاعاتشون مي‌ره ETS و مشکلي براشون پيش نمي‌آد ولي اونايي که Stand by هستن اطلاعاتشون بعد از امتحان مي‌ره، برگشون صحيح مي‌شه، نمرشون مشخص مي‌شه ولي چون اسمشون توو ليست اوليه نبوده فايلشون بسته مي‌شه ( از اين طرف سنجش مي‌گه کارنامه بده تا پول بدم و از اون طرف ETS مي‌گه اين فرد توو ليست اوليه نبوده و بايد 50 دلار اضافي بده، اول اون 50 دلار رو بده تا کارنامشو بدم!) دودش مي‌ره توو چشم من و شما! >

باز هم مي‌گم بهترين راه ثبت نام stand by اينه که به سنجش پول ندين و دو هفته بعد از امتحان تلفني با ETS تماس بگيريد هم Registration No. رو بگيريد و هم کل 220 دلار رو با کارت اعتباري به ETS بديد. (ايميل سرعتش خيلي کمه و مشخص نيست جواب بدن يا نه) نگران نباشيد اينطوري ETS پولتون رو نمي‌خوره (اگه خيلي نگرانيد ETS پولتون رو بخوره همون بهتر که بديد به سنجش!!)

اگر هم سنجش هيچ رقمه راه نمي‌آد، 170 دلار رو به سنجش بديد و 50 دلار رو دو هفته بعد با کارت اعتباري به ETS بديد.

اصلا توصيه نمي‌کنم که کل 220 دلار رو به سنجش بديد، احتمال بروز مشکل زياده! مگر اينکه قراردادشون رو اصلاح کرده باشن که بعيد مي‌دونم! :-\

دوستاني هم که فکر مي‌کنن سنجش بايد مشکلشون رو حل کنه مي‌تونن کاري نکنن، منتظر باشن تا سنجش مشکل رو حل کنه (البته اگه خيلي عجله ندارن!) سنجش اين کار رو مي‌کنه ولي با تاخير نسبتا زياد
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : چگونه درخواست نمره اضافی میشه کرد؟ و نمره های Standby تقریبا کی فرستاده میشه؟

ممنون از توضیحات کاملتون. پس بی خود نبود که وقتی من زنگ زدم سنجش اول از همه گفت با شرایط standby آشنا هستید؟ گفتم چی؟ گفت ازتون یه تعهد می گیریم که کارنامتون 4 الی 6 ماه بعد از امتحان می یاد !!!
    به نظر شما امکان داره قرارداد جاهای دیگه مثل آمل و اصفهان متفاوت باشه؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

نمي‌دونم center هاي ديگه وضعيتشون چجوريه!

اميدوارم مشکلي براتون پيش نياد برا اينکه سيستم GRE خيلي درب و داغونه!

موفق باشيد
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

پیش فرض درخواست نمره روز امتحان Urgent!!!!!!!!!!! HELPPPPPPP

سلام،

کجای کارت ورود باید اسم و کد جاهایی که می خوایم نمره فرستاده بشه رو بنویسیم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست نمره روز امتحان Urgent!!!!!!!!!!! HELPPPPPPP

روي کارت ورود نبايد بنويسين. سر جلسه يه برگه هست که همه مشخصاتتون روشه (فکر کنم بخشي از همون پاسخنامتونه) و سر جلسه همه توضيحا رو واستون مي دن. نگران نباشين. فقط کدها همراتون باشه.

سلام. منظورتون اینه که قبل از اینکه نمره ی GRE بیا باید اپلای کنیم و کد دانشگاههایی که اپلای کردیم سر جلسه همراهمون باشه؟اگه کسی بعد از اینکه امتحان داد و نمره گرفت اپلای کنه مدرک رسمی برای نمرش نداره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط رها
    سلام. منظورتون اینه که قبل از اینکه نمره ی GRE بیا باید اپلای کنیم و کد دانشگاههایی که اپلای کردیم سر جلسه همراهمون باشه؟اگه کسی بعد از اینکه امتحان داد و نمره گرفت اپلای کنه مدرک رسمی برای نمرش نداره؟
    نه اينکه قبل از GRE اپلاي کنين. ممکنه شما مثلا 2 سال قبل از زمانيکه مي خواين apply کنين اين امتحانو بدين. (نمرات GRE تا 5 سال اعتبار داره)
    موقعي که اپلاي مي کنين اگه کد دانشگاه رو زمان امتحان GRE اعلام نکرده بودين، بعد از اعلام نتيجتون از طريق تلفن، فکس و... مي تونين با پرداخت مبلغي پول از ETS بخواين که نمره رو واسه اون دانشگاهي که قبلا کدشو اعلام نکرده بودين، اعلام کنه.

من با دقت به کارت نگاه نکرده بودم، الان که دیدم جواب سوالم رو واضح پیدا کردم و شرمنده شدم که چرا به این واضحی بود و من ندیده بودمش ;D

پایین صفحه اول جا داره که کد جاهایی که میخواید نمره ارسال بشه رو می تونید وارد کنید. البته موقع ثبت نام هم میشده که اگر اون زمان اقدام کردید میتونید حذف یا ویرایشش کنید.

اونجا نوشته که این قسمت علاوه بر تصحیح مشخصات مربوط به اضافه، ویرایش و یا حذف جاهای مورد نظر برای ارسال نمره هم میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Report نمرات GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط tina2677
    با سلام
    برای 4 تا center که GRE score را میشه free بهشون report کرد،واقعاً تا روز امتحان فرصت داریم؟
    چون من توپیداکردن کد دانشگاهها خیلی دچارمشکل شدم.میخوام فردا ثبت نام کنم ولی هنوز 4 تا کد پیدا نکردم.
    اگر میشه دراین زمینه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    بیتا
    آره تا خود جلسه روز امتحان فرصت داری. می تونی روزی که امتحان داری کدای دانشگاهاتم ببری پر کنی همونجا.

پیش فرض مشکل در ارسال نمره به چهار دانشگاهی که در Exam Ticket درخواست کرده بودم

من 2 Feb امتحان دادم و در Exam Ticket نام و کد چهار دانشگاه رو برای ارسال نمره ذکر کرده بودم. اما امروز که کارنامه رو گرفتم، داخل جدولی که نام جاهایی که نمره ارسال شده خالی بود و فقط دو تا ضربدر زده بود.

به نظرتون میشه الان کاری کرد؟ آیا قابل پیگیری هست یا این چهار ارسال مجانی رو از دست دادم؟ اگر قابل پیگیری هست چطور باید اقدام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)