نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: هتل نیکوزیا به جای لارناکا

Junior Member

پیش فرض هتل نیکوزیا به جای لارناکا

آیا بهتر نیست روز قبل از مصاحبه که به قبرس می رسیم از لارناکا به نیکوزیا برویم و در همانجا وارد هتل شویم که خیالمان راحت باشد؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : هتل نیکوزیا به جای لارناکا

من همین سوال رو از یکی از دوستام که پارسال رفت قبرس پرسیدم اونم گفت هتل های نیکوزیا خیلی گرون تر هستن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

من با کارت اعتباری خودم از طریق اینترنت هتل در نیکوزیا گرفتم. هزینه اش هم شبی 46 دلار است که البته مالیات و صبحانه را نیز شامل می شود. تازه اینترنت بی سیم رایگان هم دارد. هتلی که در لارناکا بچه ها خیلی می روند شبی 30 دلار است و صبحانه هم ندارد.

monaehsan
    Guest

hi
    i know you had interview today did you get visa how was everythin can you explain because I have interview next week and I'm worried i have a 6 month dental program that doesn't have fund you can help so much by describing what happend
    tnx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

ترسیم جان

می سه مشخصات هتلی مه توی نیکوزیا گرفتی بدی

Junior Member

سلام
    من همین امروز از قبرس برگشتم. هتل averof خوب و تمیز بود و حمام خوبی هم داشت و در یک محله خیلی زیبا قرار داشت. (البته خیلی از خانه های محل که ویلایی هم بودند سگ نگه می داشتند و یکبار که من صبح خیلی زود برای دو و ورزش بیرون رفتم هی پارس می کردند و عیش ما را منقص می نمودند. سه تا سگ کوتوله هم به من حمله کردند که ادب شدند!). صبحانه روی پول اتاق بود ولی هتل ناهار و شام نمی پخت و باید از بیرون سفارش می دادید. دو تا رستوران خوب هم در آن نزدیکی بود. اسم یکیشان lasty بود که ماهی خام را انتخاب می کردید، وزن می کرد و برایتان می پخت. یک خواربار فروشی هم یک کوچه پایینتر وجود داشت. اگر اهلش باشید یک ورزشگاه با استخر هم در آن نزدیک بود. آب لوله کشی هتل (و لابد محل و شاید هم شهر) آشامیدنی نبود و باید آب معدنی میخریدید که قیمت آب معدنی بزرگ در مغازه 0.7 یورو بود که هتل همان را 1.2 یورو می داد (بی انصاف!). تا سفارت 20 دقیقه پیاده راه و خیلی سر راست بود. از جایی که از اتوبوس فرودگاه لارناکا به نیکوزیا (که بلیطش 6.5 یورو بود که قابل مقایسه با قیمت تاکسی که 50 یورو است نیست و بین هر دو حرکت اتوبوس بعضی وقتها شاید تا دو ساعت هم فاصله بود) پیاده می شوید (میدان سلموس) تا هتل، اتوبوس داخل شهری داشت (اگر اشتباه نکنم خط 23 و قیمت آن 1.2 یورو. در همان میدان بپرسید). یک کامپیوتر و اینترنت هم داشت. رفتار هتل دار هم خوب بود و آدرس های لازم را کروکی می کشید. چند بار هم به من سشوار و یکبار هم اتو داد. هتل های دیگری هم هست. مثلاً هتل asty که به سفارت نزدیکتر هم هست. ولی من از چند و چونش خبر ندارم. قیمت هتل من شبی 46 یورو بود و از طریق اینترنت، سایت www.booking.com هتل را رزرو کردم. این سایت شماره کارت اعتباری شما را می گیرد و این اطلاعات را به هتل رد می کند. هتل نصف هزینه رزرو شده را در کارتتان قفل می کند. وقتی تسویه حساب کردید آن را آزاد می کند. البته من با خود کارت اعتباری پرداخت اصلی را کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)