سلام
به نظر من، هر کس در هر زمانی که هست با توجه به شرایطی فکری و محیطی که در اون بوده بهترین کار رو از دیدگاه خودش انجام داده و حداکثر تلاششم کرده وجایی برای حسرت گذشته خوردن باقی نمیمونه

به نظر من، انسان در هر موقعیتی که هستی باید اعتماد بنفس به زندگیش بدهد.و وارد جزییات هم نباید شد که اگر فلان کار بکنم چنین میشه و اگر فلان می کردم چنان می شد. و هر کسی بایستی با توجه به شرایط خودش بهترین کار ممکن را انجام دهد.

نصایح و صحبت های دیگران از زاویه دید خودشون وبا توجه به نقاط قوت وضعیت فردی ،خانوادگی، و اجتماعی خودش هست و ممکنه چندان بکار دیگران نیایید

واینکه زندگی هم نباید زیاد سخت گرفت، درس و مشق که جای خود داره!

راستی، تا یادم نرفته مرد مومن شما چطور شب امتحان ها که خوابتون نمیبره که اکثرا اینجورین قرص خواب نمی خوردید؟؟!!!!
ای بابا،از این به بعد یک هفته قبل از امتحان بزرگ(کنکور،تافل، خواستگاری، مصاحبه....) یک بسته قرص آلپرازولام نیم میلی تهیه کند البته داروخانه همینجوری نمیده از پزشک عمومی بخواهید واستون بنویسه ، نصف نیم میلی (بله نصف کفایت می کنه مگر خیلی استرس داشته باشید ) در طول هفته 2-3 بار امتحان کنید تا ببینید چقدر جواب میده و بدنتون عادت کنه.
بعد شب اون امتحان بزرگ بخورید . آقا اوج اثرش 30 دقیقه است به محض اینکه بخورید انگار که نه انگار فردا قراره چه اتفاقی بیفته! تخت می خوابد فردا هم چنان سرحال بلند میشید که نگو ، بعد به خودت می گی تا الان هیچ خوابی اینطور نچسبیده بود!!..
این باور عمومی غلط که اعتیاد آوره گوش ندهید! بله اگه 3 ماه پشت سرهم مصرف کنیدآره نه شب امتحان سنگین مثل خواستگاری! کنکور، مصاحبه..
این قرص ها را ساختن واسه همین جو ر موقع ها دیگه ، از پیشرفت علم استفاده کنید آقا....