صفحه 54 از 58 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 573

موضوع: اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنید؟

Banned

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamide1370 نمایش پست ها
    چقد حرفاتون بوی تجربه زیاد داره
    همه این موارد که ایشون گفتن قبل رفتن میشه راحت بهشون رسید و فک نکنم نیاز به تجربه باشه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    همه این موارد که ایشون گفتن قبل رفتن میشه راحت بهشون رسید و فک نکنم نیاز به تجربه باشه
    دوست عزیز
    من شاهد هستم خیلی از ایرانی ها به صرف داشتن اینده بهتر با رشته هایی که اینجا متاسفانه بازار کار ندارد با فروختن خانه و ماشین و از دست دادن کاری که داشتند امدند
    متاسفانه هم خانواده خود را از دست دادند و هم سر خورده شدند و با کارهایی که هرگز ایران حاظر به انجامش نبودند زندگی می کنند و متاسفانه واقعیت را هم به شما دوستانی که ایران هستید نمی گویند
    فکر کنید اقایی که در سن چهل سالگی به اروپا یا کانادا با هزار امید و ارزو می رود ولی پس از مدت اندکی متوجه می شوذ رشته ای که تحصیل کرده اصلا بازار کار ندارد و با توجه به سن شاید تغییر رشته غیر ممکن و یا بسیار راهی دشوار در پیش داشته باشد
    فرض کنیم کسی رشته زبان ایران تحصیل کرده و در سن بالای سی و پنج سال به کانادا مهاجرت می کند بنظر شما چه کاری می تواند بگیرد؟ یک راه یادگیری کاری ساده مثل اشپزی یا ارایشگری هست و شروع کار خدماتی و اگر سرمایه داشت در اینده تاسیس رستوران و یا ارایشگاه هست
    راه دوم یادگیری رشته ای جدید از صفر هست مثل خواندن رشته کامپیوتر ولی فکر نمی کنید زمان فارغ التحصیلی سن بالایی دارد و در مقایسه با سایر داوطلبان شانس کمی برای استخدام دارد؟
    با چشم باز تصمیم بگیرید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من شاهد هستم خیلی از ایرانی ها به صرف داشتن اینده بهتر با رشته هایی که اینجا متاسفانه بازار کار ندارد با فروختن خانه و ماشین و از دست دادن کاری که داشتند امدند
    متاسفانه هم خانواده خود را از دست دادند و هم سر خورده شدند و با کارهایی که هرگز ایران حاظر به انجامش نبودند زندگی می کنند و متاسفانه واقعیت را هم به شما دوستانی که ایران هستید نمی گویند
    فکر کنید اقایی که در سن چهل سالگی به اروپا یا کانادا با هزار امید و ارزو می رود ولی پس از مدت اندکی متوجه می شوذ رشته ای که تحصیل کرده اصلا بازار کار ندارد و با توجه به سن شاید تغییر رشته غیر ممکن و یا بسیار راهی دشوار در پیش داشته باشد
    فرض کنیم کسی رشته زبان ایران تحصیل کرده و در سن بالای سی و پنج سال به کانادا مهاجرت می کند بنظر شما چه کاری می تواند بگیرد؟ یک راه یادگیری کاری ساده مثل اشپزی یا ارایشگری هست و شروع کار خدماتی و اگر سرمایه داشت در اینده تاسیس رستوران و یا ارایشگاه هست
    راه دوم یادگیری رشته ای جدید از صفر هست مثل خواندن رشته کامپیوتر ولی فکر نمی کنید زمان فارغ التحصیلی سن بالایی دارد و در مقایسه با سایر داوطلبان شانس کمی برای استخدام دارد؟
    با چشم باز تصمیم بگیرید
    بنده هم عرض کردم اینها چیزهای بدیهی هست حالا اینکه یه عده نمیدانند اون بحثش جداست.
    مثلا شما قبل رفتن کدام یک از این موارد را نمیدانستید،؟
    در ضمن بنده ایران نیستم.

Junior Member

واقیعیت این است که بسیاری از مهاجران ایرانی بدون داشتن تسلط به زبان و تخصص تصمیم به مهاجرت می گیرند و متاسفانه پس از مهاجرت حاضر نیستند تجربیات خودشان را در اختیار دیگران بگذراند.

دوست عزیز
    با چشم باز تصمیم بگیرید
    سن فکر نکنم زیاد مهم باشه. حداقل تو کشورای اروپایی. خودم سی و خورده ایی شدم و المان ساکنم. دارم لیسانسو شروع میکنم
    خودمم از این نقشه ها زیاد داشتم. مثلا هوافضا میخواستم برم
    اما رقابت شدید. متقاضی زیاد. حتی باقی رشته های مهندسی رقابت شدیده.
    اما یه مهندسی ساخت و ساز و ساختارهای پایدار قبول شدم و همینو میرم. به هر حال با وضعی که المان داره میدونم حتی اگه تو ۵۰ سالگی هم فارغ بشه نهایتا دو سه ماه بیکار میمونه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aliahmadi32 نمایش پست ها
    سن فکر نکنم زیاد مهم باشه. حداقل تو کشورای اروپایی. خودم سی و خورده ایی شدم و المان ساکنم. دارم لیسانسو شروع میکنم
    خودمم از این نقشه ها زیاد داشتم. مثلا هوافضا میخواستم برم
    اما رقابت شدید. متقاضی زیاد. حتی باقی رشته های مهندسی رقابت شدیده.
    اما یه مهندسی ساخت و ساز و ساختارهای پایدار قبول شدم و همینو میرم. به هر حال با وضعی که المان داره میدونم حتی اگه تو ۵۰ سالگی هم فارغ بشه نهایتا دو سه ماه بیکار میمونه.
    سن خیلی مهمه من الان شش ساله اروپا هستم و شاهدم برای استخدام سن و ملیت داوطلب و سوابق کاری خیلی دخیل هست چرا یک شرکت یک مهاجر پنجاه ساله را که تازه لیسانس گرفته استخدام کنه یا حتی چهل ساله؟ اینهمه نیروی جوان هست تحصیلات بالا و مسلط به زبان و فرهنگ
    این عامل ها را هرگز فراموش نکنید نمی خام پالس منفی بدم ولی واقعیت ها را نباید انکار کرد
    ---
    من شاغل هستم فقط برای یاداوری 😊
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

زودتر برای خارج رفتن و ادامه تحصیل اقدام می کردم. البته از وضعم در ایران راضیم تا لیسانس برق رو گرفتم و چون زبانم خوب بود توی یک شرکت انگلیسی در حوزه برق استخدام شدم و دنبال فوق لیسانس و این تحصیلات مزخرف توی ایران نرفتم.
    اما الان دارم برای ادامه تحصیل و خارج اقدام کردم و منتظر ویزا. از وضع ناهنجار ایران و فرهنگ و تورم و بهداشتش خسته شدم.

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

سن خیلی مهمه من الان شش ساله اروپا هستم و شاهدم برای استخدام سن و ملیت داوطلب و سوابق کاری خیلی دخیل هست چرا یک شرکت یک مهاجر پنجاه ساله را که تازه لیسانس گرفته استخدام کنه یا حتی چهل ساله؟ اینهمه نیروی جوان هست تحصیلات بالا و مسلط به زبان و فرهنگ
    این عامل ها را هرگز فراموش نکنید نمی خام پالس منفی بدم ولی واقعیت ها را نباید انکار کرد
    ---
    من شاغل هستم فقط برای یاداوری ������
    سلام دوست عزیز، یک سوال در تکمیل فرمایشاتتون ذهنمو درگیر خودش کرد: خب سن آدم با ادامه تحصیل بالا میره دیگه، نمیشه که طرف 18 سالش باشه با مدرک دکتری...!! الان تو اروپا به یه شخص 30 ساله با کارشناسی ارشد بهتر کار میدن یا یه دکتری 37 - 40 ساله؟ تشکر
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    زودتر برای خارج رفتن و ادامه تحصیل اقدام می کردم. البته از وضعم در ایران راضیم تا لیسانس برق رو گرفتم و چون زبانم خوب بود توی یک شرکت انگلیسی در حوزه برق استخدام شدم و دنبال فوق لیسانس و این تحصیلات مزخرف توی ایران نرفتم.
    اما الان دارم برای ادامه تحصیل و خارج اقدام کردم و منتظر ویزا. از وضع ناهنجار ایران و فرهنگ و تورم و بهداشتش خسته شدم.
    کار بسیار خوبی می کنی یک توصیه داشتم براتون، اگه یک هزارم درصد هم ویزا نتونستید بگیرید، ناامید نشید و به کشورهای دیگه اپلای کنید. مطمئن باشید، کلید بلاخره یک درو باز میکنه...
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Junior Member BlueItManager آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

این سوال من هم هست تو رشته های فنی حالا خودم مهندسی کامپیوتر با 35 سال سن اگر در حالی که تازه از یک کشور اروپایی فارغ التحصیل شدم در این حالت ممکنه کارفرماها بخوان ایراد بگیرند یا توی عرف اون جامعه یک خارجی تحصیل کرده تا چند سالگی در شرکت های خصوصی میتونه وارد بشه و به سنش خرده ایراد نگیرند البته بیشتر نظرم رو کشورهای غرب اروپا و شمالش هست