صفحه 12 از 58 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 573

موضوع: اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنید؟

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنی

درود

من تازخ با اپلاس آشنا شدم . ولی در کل اگه بر گذشته بر میگشت رفیق بد را میزاشتم کنار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنی

اگر زمان به عقب بازمیگشت به خانواده و دوستانم مي‌گفتم «دوستت دارم» و نمي‌پنداشتم آنها خود اين را مي‌دانند. هميشه فردايي نيست تا زندگي فرصت ديگري براي جبران اين غفلت‌ها به ما دهد.
    گابریل گارسیا

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

تکلیف خودمو روشن میکردم
    اپلای و رفتن.
    موندن و دل دادن...

دو راهی سختیه...... مطمئن انتخاب کنین
    خیلی روش فکر کنین
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    تکلیف خودمو روشن میکردم
    اپلای و رفتن.
    موندن و دل دادن...

دو راهی سختیه...... مطمئن انتخاب کنین
    خیلی روش فکر کنین
    شما عقل رو در برابر احساس میگذارید تو قضیه مهاجرت!
    دیگه همه ما میدونیم نباید احساسی تصمیم بگیریم
    اما من چی بگم که از لحاظ عقلی هم رفتن تا اندازه ای برام زیر سواله
    من تجربه سفر به امریکا رو دارم و خوب تا وقتی نرفته بودم همه انرژیم رو رفتن گذاشتم و این شانس رو پیدا کردم اونور رو ببینم و بتونم بهتر قضاوت کنم اوایل فکر میکردم به سلیقه من جور در نیومد اما بعدا چند تا از هم دانشگاهی هام هم که برای ارایه مقاله رفتن و یک ماه موندن اونجا(مثل خودم) نظرشون عین من بود!!!
    در پایان من به همه توصیه میکنم یه جوری جلو بروند که نه ایران رو از دست بدهند و نه گزینه های خوب اونور رو چون متاسفانه به علت روابط کم و سختی گرفتن ویزا خیلی از ما ها تصورات اشتباه(گاه خوب و گاه بد) دارن و نکته دیگه این که به رفتن به هرکشوری و هر دانشگاهی فقط برای فرار ار شرایط فعلی تن در ندید و بهترین رو برای خودتون انتخاب کنید.
    این پست هم دادم که از اشتباهات آتی جلوگیری بشه!

Junior Member

اگه به عقب بر می گشتم بازم رشته ریاضی فیزیک رو انتخاب می کردم ولی هیچوقت مدرسه نمونه دولتی نمی رفتم اونجا یه کم ضعیف بودن مساویست با سرخوردگی
    اگه به عقب بر می گشتم از همون اول IT می خوندم نه بعد دو سال مخابرات خوندن و انصراف
    اگه به عقب بر می گشتم تو زمان کارشناسی حتما زبانمو قوی می کردم
    اگه به عقب بر می گشتم به جای دو سال پشت کنکور کم ظرفیت IT موندن همون سال اول اپلای می کردم می رفتم نه حالا

اگر به عقب برمیگشتم، شادتر زندگی میکردم
    اگر به عقب بر میگشتم، کمتر تنبلی میکردم
    اگر به عقب بر میگشتم واسه اینکه هم شاد باشم و هم کوشا، همیشه دنبال علاقه ام میرفتم
    اگر به عقب برمیگشتم زودتر مستقل میشدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    اگر به عقب برمیگشتم، شادتر زندگی میکردم
    اگر به عقب بر میگشتم، کمتر تنبلی میکردم
    اگر به عقب بر میگشتم واسه اینکه هم شاد باشم و هم کوشا، همیشه دنبال علاقه ام میرفتم
    اگر به عقب برمیگشتم زودتر مستقل میشدم...
    میتونم ازتون بپرسم علت اینکه زودتر مستقل شدن رو ترجیح میدید چیه؟ چون من از لحاظ اقتصادی برام کاملا امکان پذیره اما ترجیح میدم تا جایی که جا داره پیش خانوادم بمونم که کمتر درگیر مسایل اولیه زندگی بشم و متمرکز تر روی کار و درسم

آهان، بیشتر همون استقلال مالی بود، کلا مستقل شدن به نظر ابعاد جدیدی رو به شخصیت یه فرد اضافه میکنه و باعث میشه روند زندگی بهتر جریان پیدا کنه
    اما در مورد استقلال کامل، مثلا زندگی مجردی، مدتی هست به فکرش هستم و درست مثل شما به این نتیجه رسیدم که کنار خونواده بودن محاسن بیشتری داره و بیشتر میشه به کارای شخصی رسیدگی کرد (در مورد درس خوندن من از زندگی مجردی تجربه ی بهتری دارم تا خونه) ولی در کل بیشتر همون استقلال مالی ولو نصفه نیمه مد نظرم بود

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

حرفهای همه جالبه....
    من به عقب برنمیگردم.... برام مهم نیست چه کارهایی کردم و چه کارهایی نکردم....
    دروغ چرا؟ حتی به آینده هم فکر نمیکنم.... هنوز که نیومده... وقتی اومد یه تصمیمی میگیرم....
    اما الان سعی میکنم کاری کنم که دوست دارم... نه احساسی به قضیه نگاه کنم نه منطقی! فقط اونی که دوست دارم... از ته دلم!
    قبلا اینجوری نبودم! ولی از وقتی اینجوری فکر میکنم زندگی صورت قشنگش رو نشونم داده!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

ممنون بابت تاپیک خوبی که ایجاد کردین ، چون گذشته خیلی ها حال اکنون منه و با خوندنشون یه جورایی آدم درس میگیره و سعی میکنه که اون اشتباه را تکرار نکنه یا ادامه نده ،چون نتیجه اش پشیمونیه... من ،چون به گذشته نمیشه برگشت ، از الان به بعد بیشتر سعی میکنم هیچ کاریو ناتموم نذارم و جدیتمو تو اهدافم بالاتر یبرم
    ویرایش توسط em65 : February 5th, 2012 در ساعت 12:30 AM