صفحه 13 از 58 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 573

موضوع: اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنی

سعی میکردم کمتر تنبلی کنم تا الان جایگاه بهتری میداشتم !!

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنی

عمرا زمان برگرده
    پس بهتره جای غصه و پشیمانی فکری به حال امروز کنید

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها
    عمرا زمان برگرده
    پس بهتره جای غصه و پشیمانی فکری به حال امروز کنید
    این تاپیک برای درددل نیست. بیشتر برای این هست که دوستانی که در ابتدا و یا اواسط راه هستند بدونند اون انتهای راه که مدارک رو دارند می فرستند چه چیزهایی از همه چیز تاثیر گذارتره که شکه نشوند.
    من قطعا سعی می کردم به جای کار پژوهشی با اساتید ارتباط معقولانه تری برقرار کنم و مثل یک بچه دبیرستانی یا حتی دبستانی درسهامو هر هفته بخونم. اگر بدونید تاثیر معدل در پذیرش چقدره با من هم عقیده می شید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    این تاپیک برای درددل نیست. بیشتر برای این هست که دوستانی که در ابتدا و یا اواسط راه هستند بدونند اون انتهای راه که مدارک رو دارند می فرستند چه چیزهایی از همه چیز تاثیر گذارتره که شکه نشوند.
    من قطعا سعی می کردم به جای کار پژوهشی با اساتید ارتباط معقولانه تری برقرار کنم و مثل یک بچه دبیرستانی یا حتی دبستانی درسهامو هر هفته بخونم. اگر بدونید تاثیر معدل در پذیرش چقدره با من هم عقیده می شید.
    کاملا موافقم اگه زمان برمی گشت عقب منم همین کارو می کردم

Senior Member esf11 آواتار ها

حالا که داره درس میشه رفتن و اینا
    1. طراح یه درس واسه کنکور فوق (درس اصلی) را که از 20 تا سوال 8 تاش غلط بود را گیر میوردم تو چشاش نگا میکردم میگفتم ازت نمیگذرم که دانشگاه یکه کشور را ازم گرفتی، همه برنامه هامو خراب کردی، همه زندگیمو گرفتی. شرمت باشه.
    2. همون دانشگاه 4 5 را واسه فوق که قبول میشدم، میرفتم
    3. تا تیر ماه ازدواج میکردم
    ویرایش توسط esf11 : March 1st, 2012 در ساعت 01:49 AM

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

فقط و فقط معدل! به خدا معجزه میکنه! معدل 18دانشگاه یعنی ارشد بورس ارسموس به احتمال 90% تو جیبته! از ما که گذشت.اما کسی که ترم های اول هست فقط بشینه درس بخوانه! این رباتیک بازی ها و کارهای فوق برنامه رو بندازین دور.اگر میخوای اپلای کنی لیسانس فقط و فقط و فقط معدل و یه ایلتس یا تافل مینیمم کافیه.از بهترین دانشگاه های دنیا میتونی پذیرش بگیری اگر معدلت 18 باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

من اگه برمی گشتم عقب تلاش می کردم از همه فاصله بگیرم. هر چی بیشتر بهتر. فقط خود آدم هستش که به درد آدم می خوره. نه مهمونی رفتن خونه فامیل به درد می خوره، نه با دوست قدم زدن و نه ...
    باید بیشتر تلاش می کردم.همه جا. چه واسه معدل لیسانس، چه تافل ، چه GRE ، چه مقاله.
    خدا رو شکر الان به جایی رسیدم که نهایتا 35 الی 45 دقیقه از وقتم با بقیه می گذره و نهایتا در 24 ساعت 4 ساعت می خوابم.این یعنی زندگی. هر 1 ثانیه که می گذره اگه ازش خروجی نگیری یعنی در اون 1 ثانیه بی مصرف بودی.پس به همه می گم حتی از یک ثانیه هم دست ندید چون فردا ارزش اون 1 ثانیه رو می فهمی.
    ما ها یکبار زندگی می کنیم. این ثانیه ها یکبار از جلومون رد می شن.پس جایی واسه اشتباه نذارید
    راستی یه نکته هم واسه کسایی که کم سن ترن.هیچ وقت واسه پول درس نخونید. درس بخونید تا دنیا رو درک کنید.شاید درک شما در آینده باعث شه میلیون ها نفر راحت تر زندگی کنن و وقت بیشتری داشته باشن که فکر کنن.اون وقت می بینید هر یک ثانیه که شما درس خوندید باعث شده هزاران ثانیه واسه فکر کردن آزاد شه.
    همگی موفق باشید
    ویرایش توسط proshuttle : March 1st, 2012 در ساعت 02:31 AM دلیل: ایراد نگارشی
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    من اگه برمی گشتم عقب تلاش می کردم از همه فاصله بگیرم. هر چی بیشتر بهتر. فقط خود آدم هستش که به درد آدم می خوره. نه مهمونی رفتن خونه فامیل به درد می خوره، نه با دوست قدم زدن و نه ...
    باید بیشتر تلاش می کردم.همه جا. چه واسه معدل لیسانس، چه تافل ، چه GRE ، چه مقاله.
    خدا رو شکر الان به جایی رسیدم که نهایتا 35 الی 45 دقیقه از وقتم با بقیه می گذره و نهایتا در 24 ساعت 4 ساعت می خوابم.این یعنی زندگی. هر 1 ثانیه که می گذره اگه ازش خروجی نگیری یعنی در اون 1 ثانیه بی مصرف بودی.پس به همه می گم حتی از یک ثانیه هم دست ندید چون فردا ارزش اون 1 ثانیه رو می فهمی.
    ما ها یکبار زندگی می کنیم. این ثانیه ها یکبار از جلومون رد می شن.پس جایی واسه اشتباه نذارید
    همگی موفق باشید
    انسان هایی که تک بعدی زندگی میکنن بعد از اینکه به هدفشون حالا هر چی که هست میرسن و سال های جوانیشونو از دست میدن کاملا احساس پشیمونی میکنن
    کسی موفق هست که بتونه زندگیشو در همه موارد(تحصیلی , شغلی ازدواج و داشتن روابط خوب و....) جلو ببره و اعتدال رو هم رعایت کنه

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    انسان هایی که تک بعدی زندگی میکنن بعد از اینکه به هدفشون حالا هر چی که هست میرسن و سال های جوانیشونو از دست میدن کاملا احساس پشیمونی میکنن
    کسی موفق هست که بتونه زندگیشو در همه موارد(تحصیلی , شغلی ازدواج و داشتن روابط خوب و....) جلو ببره و اعتدال رو هم رعایت کنه
    چون نمی خوام بحث طولانی شه و از هدف تاپیک دور شیم این رو کوتاه بگم که تعادل نزدیک 5000 سال هستش در موردش بحث میشه و سوال اینه که تعادل چیه؟
    چیزی که از نظر من و شما متعادل هستش ممکنه خیلی ها اون رو تندروی یا کوتاهی بدونن.
    تعادل چیزی جز طرز فکر آدم ها نیست و همه تعادل ها قابل احترام و دوست داشتنی هستش
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    چون نمی خوام بحث طولانی شه و از هدف تاپیک دور شیم این رو کوتاه بگم که تعادل نزدیک 5000 سال هستش در موردش بحث میشه و سوال اینه که تعادل چیه؟
    چیزی از نظر من و شما متعادل هستش خیلی ها تندروی یا کوتاهی می دونن.
    تعادل چیزی جز طرز فکر آدم ها نیست و همه تعادل ها قابل احترام و دوست داشتنی هستش
    منم کوتاه میگم ببین دوست من بدن انسان بین 6-8 ساعت خواب احتیاج داره و این یه مثال هست برای اینکه بگم تعادل شما الان برقرار نیست خودت بیشتر فکر کن و جاهایی رو که نیاز میبینی اصلاح کن
    واقعا میگم هیچ چیزه با ارزشی تو این دنیا نیست که بخوای براش از حق زندگی کردنت بگذری چند بعدی زندگی کن تا روزی که به هدفت رسیدی افسوسه گذشته رو نخوری
    این تجربه خودمه.