صفحه 14 از 58 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 573

موضوع: اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنید؟

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    منم کوتاه میگم ببین دوست من بدن انسان بین 6-8 ساعت خواب احتیاج داره و این یه مثال هست برای اینکه بگم تعادل شما الان برقرار نیست خودت بیشتر فکر کن و جاهایی رو که نیاز میبینی اصلاح کن
    واقعا میگم هیچ چیزه با ارزشی تو این دنیا نیست که بخوای براش از حق زندگی کردنت بگذری چند بعدی زندگی کن تا روزی که به هدفت رسیدی افسوسه گذشته رو نخوری
    این تجربه خودمه.
    حتما روش فکر می کنم که ببینم واقعا نیاز به اصلاح داره یا نه. ممنون که تجربیاتت رو در اختیارم قرار دادی ولی واقعا من واسه رسیدن به هدفم همین قدر کار نیاز دارم.با اینکه با حرف شما موافقم ولی واقعا وقت کم میارم.والا من نه منزوی هستم و نه از استراحت بدم میاد ولی زمینه ی کاری و تحصیلی من جوریه که باید زندگیمو روش بزارم تا جوابی که می خوام رو بگیرم
    وقتی صبح شروع می کنم به انجام کارام ساعتم رو نگاه می کنم و وقتی دوباره ساعت رو نگاه می کنم می بینم 3/4 ام روز رفته.
    شاید حق با شماست.
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : اگر زمان برگردد عقب... چه کارهایی را انجام می دهید؟ و از چه کاهایی دوری می کنی

نمیشه بالای گود نشست و گفت لنگش کن--------خیلی اتفاقات توزندگی ما ها دست ما نیست و 100 بار دیگه هم زمان برگرده عقب دوباره هم همون ها اتفاق میفته-تنها 10% دست ما هاست---اگه یه بار دیگه برگرده عقب فقط به خدا میگم یه کم آرووم تر!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    نمیشه بالای گود نشست و گفت لنگش کن--------خیلی اتفاقات توزندگی ما ها دست ما نیست و 100 بار دیگه هم زمان برگرده عقب دوباره هم همون ها اتفاق میفته-تنها 10% دست ما هاست---اگه یه بار دیگه برگرده عقب فقط به خدا میگم یه کم آرووم تر!!
    من فکر میکنم شما اینطوری بودید که وارد به کاری میشدید و تا حدی جلو میرفتید و بعد به کلیتش فکر میکردید چون من فکر میکنم 80-90 % زندگی دسته خوده آدمه شایدم بسته به شرایط هر فرد ممکنه تغییر کنه.
    من کسی بودم تو زندگی که تقریبا هر کاری خواستم بکنم انجام شده البته شاید به علت این بوده که خیلی مجدانه پیگیری میکردم و براش برنامه ریزی میکردم و تا کاملا اون هدف توجیه نمیشد انجامش نمیدادم ولی وقتی هدف میشد براش 100% مایه میگذاشتم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    من فکر میکنم شما اینطوری بودید که وارد به کاری میشدید و تا حدی جلو میرفتید و بعد به کلیتش فکر میکردید چون من فکر میکنم 80-90 % زندگی دسته خوده آدمه شایدم بسته به شرایط هر فرد ممکنه تغییر کنه.
    من کسی بودم تو زندگی که تقریبا هر کاری خواستم بکنم انجام شده البته شاید به علت این بوده که خیلی مجدانه پیگیری میکردم و براش برنامه ریزی میکردم و تا کاملا اون هدف توجیه نمیشد انجامش نمیدادم ولی وقتی هدف میشد براش 100% مایه میگذاشتم.
    بحث فلسفی داره می شه. ولی من عدد 80-90 درصد زندگی رو واقعا موندم شما از کجا آوردید؟ مکان، مسیر، زمان، نوع نگرش ابتدایی محیط به شما و... حتی 1 درصد هم در اختیار شما نیست. تنها ابزار شما این هست که ببینید محیط از شما چی می خواد و بعد از ابزارهای کمکی محیط که شما می تونید معلم، استاد، نیروهای ماورا الطبیعه و یا خداوند بدونید استفاده بگیرید. مجموع اینها موفقیت رو می سازه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    بحث فلسفی داره می شه. ولی من عدد 80-90 درصد زندگی رو واقعا موندم شما از کجا آوردید؟ مکان، مسیر، زمان، نوع نگرش ابتدایی محیط به شما و... حتی 1 درصد هم در اختیار شما نیست. تنها ابزار شما این هست که ببینید محیط از شما چی می خواد و بعد از ابزارهای کمکی محیط که شما می تونید معلم، استاد، نیروهای ماورا الطبیعه و یا خداوند بدونید استفاده بگیرید. مجموع اینها موفقیت رو می سازه.
    من واضح تر میگم وقتی یه نفر بتونه تعیین کنه کدوم کشور زندگی بکنه و در چه رشته ای درس بخونه و به موقعیت کاری هم که بخواد برسه و هر چیزی که در اطزافش براش نا خوشایند بوده رو تغییر بده و کلا به اهداف شخصی زندگیش برسه من فکر میکنم این شخص تونسته خودش مسیر زندگیشو خودش تعیین کنه و به اندازه خیلی زیادی هم موفقه

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها

کاملا موافقم
    شاید بی مناسبت نباشه که این رو هم اضافه کنم ... من که خودم رو مثل مهره شطرنج احساس می کنم که یکی از اون بالا منو حرکت می ده ! منظورم همون 90% که شما فرمودید است . دوستان در مورد درصدهای داده شده کنجکاو نشین لطفا! کار آماری نیست فقط اظهار نظر شخصی است!
    ویرایش توسط sweden in process : March 1st, 2012 در ساعت 06:21 PM

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

بزرگترین عامل شکست و عدم موفقیت ناامیدی و احساس یاس تو زندگیه به نظر من ... من اعتقاد دارم هر چقدر هم اختیار شرایط دست ما نباشه (حالا با هر درصدی) انسان با هوش اونی هست که از شرایط واسه خودش موقعیت می سازه و سعی می کنه بهترین تصمیم رو در هر شرایطی بگیره ... اگه زمان به عقب برگرده با تجربه ای که دارم اجازه نمی دم ذهنم خودش رو با این مساله که "دست من نبود و پیش اومد ... " توجیه کنه. ابزارها دست ماست، مهم اینه بدونیم از هر کدومش کجا و در چه شرایطی استفاده کنیم. مثل یه آشپز حرفه ای و یه ناشی ... جلوی هر دوتاشون مواد عذایی مشابه بذارید، اونی که ناشیه با بهترین مواد هم نمی تونه عذای خوبی از کار در بیاره و برعکس، اون حرفه ای با مواد معمولی هم می تونه هنر خودش رو نشون بده. حالا اگه نتونستیم خودمون رو به بعضی از ابزارها مسلح کنیم به نظر من ضعف خودمونه. مهمترین ابزار هم امید و پشتکاره. من در مورد خودم میگم ... خیلی جاها خودم رو درگیر شرایط کردم و توجیه هم داشتم که شرایط در کنترل من نبود ... اما واقع بینانه نگاه کنیم ... می شد بهتر باشیم و خودمون رو قویتر کنیم. زندگی یه مبارزه ست ... اگر فقط با مشت خالی می خوای بری تو این مبارزه بدون عقبی ... (به خودم میگم) می تونستی ابزار بهتر و قویتری داشته باشی اما خیلی جاها گفتی سخته ... دوره ... نمی شه ... ! زمان که بر نمی گرده ولی تجربه ش یادم می مونه ... همه تون موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    کاملا موافقم
    شاید بی مناسبت نباشه که این رو هم اضافه کنم ... من که خودم رو مثل مهره شطرنج احساس می کنم که یکی از اون بالا منو حرکت می ده ! منظورم همون 90% که شما فرمودید است . دوستان در مورد درصدهای داده شده کنجکاو نشین لطفا! کار آماری نیست فقط اظهار نظر شخصی است!
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

نقل قول نوشته اصلی توسط mfrad نمایش پست ها
    بزرگترین عامل شکست و عدم موفقیت ناامیدی و احساس یاس تو زندگیه به نظر من ... من اعتقاد دارم هر چقدر هم اختیار شرایط دست ما نباشه (حالا با هر درصدی) انسان با هوش اونی هست که از شرایط واسه خودش موقعیت می سازه و سعی می کنه بهترین تصمیم رو در هر شرایطی بگیره ... اگه زمان به عقب برگرده با تجربه ای که دارم اجازه نمی دم ذهنم خودش رو با این مساله که "دست من نبود و پیش اومد ... " توجیه کنه. ابزارها دست ماست، مهم اینه بدونیم از هر کدومش کجا و در چه شرایطی استفاده کنیم. مثل یه آشپز حرفه ای و یه ناشی ... جلوی هر دوتاشون مواد عذایی مشابه بذارید، اونی که ناشیه با بهترین مواد هم نمی تونه عذای خوبی از کار در بیاره و برعکس، اون حرفه ای با مواد معمولی هم می تونه هنر خودش رو نشون بده. حالا اگه نتونستیم خودمون رو به بعضی از ابزارها مسلح کنیم به نظر من ضعف خودمونه. مهمترین ابزار هم امید و پشتکاره. من در مورد خودم میگم ... خیلی جاها خودم رو درگیر شرایط کردم و توجیه هم داشتم که شرایط در کنترل من نبود ... اما واقع بینانه نگاه کنیم ... می شد بهتر باشیم و خودمون رو قویتر کنیم. زندگی یه مبارزه ست ... اگر فقط با مشت خالی می خوای بری تو این مبارزه بدون عقبی ... (به خودم میگم) می تونستی ابزار بهتر و قویتری داشته باشی اما خیلی جاها گفتی سخته ... دوره ... نمی شه ... ! زمان که بر نمی گرده ولی تجربه ش یادم می مونه ... همه تون موفق باشید
    خواستم فقط اضافه کنم که منظور من چیزهای مهم زندگی هستش وگرنه معدل . کشور محل تحصیل . مدرک اینا به نظر من جزو همون 10!% است . اگر شما هم بعد از گرفتن پوزیشن دکترا ناگهانی بهتون خبر می دادن که عزیزترین فرد زندگیتون در تصادف جاده ای رو دیگه نخواهید دید (God forbids). و کل زندگیتون upside down می شد به اون 90% بیشتر اعتقاد پیدا می کردید.... به هر حال هر کسی شیوه خودش رو برای زندگی و فهمیدنش داره .. به قولی " برای ایمان به راه خویش لازم نیست ثابت کنیم راه دیگران نادرست است" Paulo Coelho
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sweden in process نمایش پست ها
    خواستم فقط اضافه کنم که منظور من چیزهای مهم زندگی هستش وگرنه معدل . کشور محل تحصیل . مدرک اینا به نظر من جزو همون 10!% است . اگر شما هم بعد از گرفتن پوزیشن دکترا ناگهانی بهتون خبر می دادن که عزیزترین فرد زندگیتون در تصادف جاده ای رو دیگه نخواهید دید (God forbids). و کل زندگیتون upside down می شد به اون 90% بیشتر اعتقاد پیدا می کردید.... به هر حال هر کسی شیوه خودش رو برای زندگی و فهمیدنش داره .. به قولی " برای ایمان به راه خویش لازم نیست ثابت کنیم راه دیگران نادرست است" Paulo Coelho
    موفق باشید
    اونجور مسایل که دیگه در حیطه اختیار هیچ کس نیست اما این جمله خیلی به نظر من درسته "زندگي تاس خوب آوردن نيست، تاس بد را خوب بازي کردن است"
    اگه کسی بتونه خوب بازی کنه و همه چیز رو بر وقف مراد خودش تغییر بده این میشه کاملا موفق و کسی که خودش تعیین کرده چه جوری زندگی کنه و نه شرایط بهش تحمیل کرده زندگی رو

Junior Member be2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سعی می کردم که در عین حال که همه کارهامو خوب و طبق برنامه پیش می برم، بیشتر شاد باشم و همه اطرافیانم رو شاد کنم. چونکه این چند سال زندگی تو این دنیا، واقعا ارزش نداره یه لحظه هم واسش ناراحت شد.
    ویرایش توسط be2011 : March 22nd, 2012 در ساعت 01:02 AM