صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: کارشناسی ارشد بدون پایان نامه (آموزش محور)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد بدون پایان نامه (آموزش محور)

سلام... من ارشد حقوق بین الملل مجاز شدم.... رتبه 87
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید منو....
    دانشگاه علامه توی زمینه حقوق بین الملل تاپه ولی متاسفانه اموزش محور میگیره.....همینطور شیراز و قم هم به روش قدیمی میگیرن.....(دارالی پایان نامه)واقعا گیج شدم کدوم رو انتخاب کنم
    شیراز.... سطح علمیش توی این سالها خیلی افتضاح شده وهمه استادام متفق القول میگن نزن....
    قم هم که میدونین چطوریه....
    علامه هم اموزش محوره ولی استاداش عالیه.....
    حالا اگه من خودم توی دانشگاه علامه به کمک استادام چند تا مقاله بتونم بنویسم کمبود پبابن نامه نداشتنم رو جبران میکنه برای دکترا و بورس گرفتن از دانشگاههای خارجی....؟

دوستان لطفا سرع جوابم رو بدین فقط 1 روز دیگه وقت دارم....
    بسیار سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو دارم.IT شرکت کردم بین مجازی شیراز که آموزش محور و دانشگاه قم یا تحصیلات تکمیلی کرمان موندم!ولی با گرس و جو هایی که کردم به این نتیجه رسیدم که دانشگاهی برم که پایان نامه داشته باشه.چون میگن که بدون پایان نامه کار خیلی سخت تر میشه.همونطور که اون دوست عزیز که شریف خونده بود و اولین فرگل ....می گفت که حالا باز با هزینه خودش داره میره سراغ پایان نامه!

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

من با مشاوره پارسه به صورت اینترنتی صحبت کردم و ایشون گفت که :

"زماني كه رشته آموزش محور را انتخاب مي كنيد به اين قضيه توجه كنيد كه آموزش محور پايان نامه ندارد و زماني كه مي خواهيد در مصاحبه دكترا شركت كنيد

چون روي موضوع خاصي كار نكرده ايد، در مصاحبه پذيرفته نخواهيد شد

مگر اينكه شما خودتان در طول مدت تحصيل روي موضوعي كار كرده و مقاله بدهيد (يا مثلاً واحد پايان نامه را به صورت اختياري بر داريد)."

حالا خودتون قضاوت کنید
    Every success has been a dream at the beginning

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sharif university of technology

سلام دوستان. توی دانشگاه شریف که مد شده بچه ها خودشونو non thesis میکنند. چند تا از دوستای خودم اینکارو کردن تا سریعتر و راحتتر اپلای کنند. توی خارج از ایران پروزه های کارشناسی ارشد داخل ایران هیچ ارزشی نداره مگه اینکه حالا ی مقاله ای شما بدین و رزومتون بهتر بشه. وگرنه از نظر اونها پروزه ارشد اهمیتی نداره.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط forou نمایش پست ها
    سلام دوستان. توی دانشگاه شریف که مد شده بچه ها خودشونو non thesis میکنند. چند تا از دوستای خودم اینکارو کردن تا سریعتر و راحتتر اپلای کنند. توی خارج از ایران پروزه های کارشناسی ارشد داخل ایران هیچ ارزشی نداره مگه اینکه حالا ی مقاله ای شما بدین و رزومتون بهتر بشه. وگرنه از نظر اونها پروزه ارشد اهمیتی نداره.
    دوست عزیز چطوری با این قطعیت می گید پروژه های ارشد ایران هیچ ارزشی نداره. اتفاقاً برای کسانی که دکترا اپلای می کنند معمولاً بلا استثنا سوالی که حین مصاحبه از متقاضی می شه اینه که تو پروژه چی کار کردین! خیلی مواقع نزدیک بودن پروژه ارشد شما با پروژه ای که اساتید دانشگاه های مقصد دارند شانس شما رو در پذیرش از اون استاد و دانشگاه بالا می بره. نمی دونم تعریف شما از با ارزش بودن چیه. ولی این رو می دونم که در گرفتن پذیرش می تونه خیلی هم با ارزش باشه!
    بحث دوم هم که خودتون اشاره کردید همون مقالات هست که با داشتن پروژه می شه مقاله بیشتر و بهتر داد. البته همه اینها به این معنی نیست که بدون پروژه کاری نمی شه کرد.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

سلام من فیزیولوژی جانوری ارشد تربیت معلم تهران بصورت آموزش محور آوردم با این اوصاف که تز ندارم شانس گرفتن بورس دکتری از کانادا و یا آمریکا را دارم یا نه؟من همه امیدم به دکتراس خواهش میکنم بگید

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    منم امسال آموزش محور دانشگاه علامه قبول شدم ولی واقعاً این مساله نداشتن پایان‌نامه برام معضلی شده
    نمیدونم برای گرفتن پذیرش PhD از خارج و یا ایران به مشکلی بر می‌خورم یا نه
    اکثرا میگن میشه با یکی دوتا مقاله جاشو پر کرد.
    کسی اطلاعات دقیق‌تری داره؟

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

به نظر شما برای اپلای دکترا ، ارشد دانشگاه آزاد مشهد بهتره یا آموزش محور مجازی دانشگاه فردوسی ؟

ممنون میشم سریع تر جواب بدید مهلت ثبت نام تا چند روز دیگه بیشتر نیست ..

و یه سوال دیگه اینکه میشه ضعف آموزش محور بودن رو با مقاله دادن جبران کرد ؟ ، ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honestbud نمایش پست ها
    من با مشاوره پارسه به صورت اینترنتی صحبت کردم و ایشون گفت که :

"زماني كه رشته آموزش محور را انتخاب مي كنيد به اين قضيه توجه كنيد كه آموزش محور پايان نامه ندارد و زماني كه مي خواهيد در مصاحبه دكترا شركت كنيد

چون روي موضوع خاصي كار نكرده ايد، در مصاحبه پذيرفته نخواهيد شد

مگر اينكه شما خودتان در طول مدت تحصيل روي موضوعي كار كرده و مقاله بدهيد (يا مثلاً واحد پايان نامه را به صورت اختياري بر داريد)."

حالا خودتون قضاوت کنید
    بابا اینا بستکی به رشته کارشناسیتونم داره اکه در کارشناسیتون امکانه دادنه مقاله داشته باشین و بدین فکر نکنم اموزش محور بودن ارشد مشکلی ایجاد کنه برا دکترا/ولی بکمانم بحث مقله نیست اینکه شما مقاله رو تو ارشد بدین.ینی 4واحدشو بکذرونین

دوستان به نظر من هیچی رو با تز عوض نکنید, من الان دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه یوپی ام هستم و بای تز هستم و اگر دوره لیسانس هم انقدر تئوری تو سرمون نمیکردن و بجاش یه کاره تحقیقاتی ارائه میدادیم الان راحت تر بودیم, در ضمن بای تز در دوره دکتراتونم راحت ترید

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)