صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50

موضوع: کارشناسی ارشد بدون پایان نامه (آموزش محور)

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد بدون پایان نامه (آموزش محور)

اگه قصد ادامه تحصیل دارید ،چه در ایران ،چه در خارج این اشتتباهو نکنید من خودم با پروژه های ارشد تازه فهمیدم در س چیه و هدف از ش چیه .دوره های اموزش محور فقط برا کسایی خوبه که فقط مدرک ارشد میخوان که مثلا کارمندن و هدفشون از تحصیل بالا بردن رتبه و حقوقشونه یکی از استادام میگفت درسته که میگن بچه های اموزش محور میتونن دکترا بخونن ولی اساتید ترجیح میدن با دانشجویی کار کنن که قبلا کار پژوهشی انجام داده باشه الانم که من ارشدمونو گرفتیم هرجا میریم تواولین سوال ،همین ایران از تعداد مقالاتمو و موضوع پروژم می پرسن خودتونم با این حرفا گول نزنید که در کنارش کار پژوهشی انجام میدید و مقاله میدید چون کار خیلی سختیه .ما که پروژه داشتیم و دانشگاه موظف بود امکانات در اختیارمون بذاره یه روز دستگاه خراب بود ،یه روز مواد نداشتیم ،استادم که من واقعا نفهمیدم نقشش این وسط چی بود!قصدم ناامید کردنتون نیست فقط میخوام بدونید تو علم تحقیق وپژوهش حرف اولو میزنه .

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2 نمایش پست ها
    اگه قصد ادامه تحصیل دارید ،چه در ایران ،چه در خارج این اشتتباهو نکنید من خودم با پروژه های ارشد تازه فهمیدم در س چیه و هدف از ش چیه .دوره های اموزش محور فقط برا کسایی خوبه که فقط مدرک ارشد میخوان که مثلا کارمندن و هدفشون از تحصیل بالا بردن رتبه و حقوقشونه یکی از استادام میگفت درسته که میگن بچه های اموزش محور میتونن دکترا بخونن ولی اساتید ترجیح میدن با دانشجویی کار کنن که قبلا کار پژوهشی انجام داده باشه الانم که من ارشدمونو گرفتیم هرجا میریم تواولین سوال ،همین ایران از تعداد مقالاتمو و موضوع پروژم می پرسن خودتونم با این حرفا گول نزنید که در کنارش کار پژوهشی انجام میدید و مقاله میدید چون کار خیلی سختیه .ما که پروژه داشتیم و دانشگاه موظف بود امکانات در اختیارمون بذاره یه روز دستگاه خراب بود ،یه روز مواد نداشتیم ،استادم که من واقعا نفهمیدم نقشش این وسط چی بود!قصدم ناامید کردنتون نیست فقط میخوام بدونید تو علم تحقیق وپژوهش حرف اولو میزنه .
    منم با این صحبت شما موافقم
    من آموزش محور درس می‌خونم، از انتخابم البته خیلی پشیمون نیستم ولی نظرم اینه که پایان نامه موردی هستش که چیزی جایگزینش نیست
    البته با مقاله میشه جبران کرد ولی اگه کسی بتونه و واقعاً دنبالش باشه
    چون اصوالاً کسانی که دوره کارشناسی روش تحقیق نمیدونن و تجربه پژوهش ندارن توی مقاله دادن با مشکل مواجه میشن در واقع اصلاً نمیدونن از کجا باید شروع کنن؛ از انتخاب موضوع گرفته تا روش تحقیق....
    از طرفی کم پیش میاد یه استاد شما رو راهنمایی کنه چون انقدر سرشون رو با پایان نامه ها و مقاله ها و هزارتا کارای بیرون دانشگاهی گرم کردن که وقتی برای دانشجو ندارن

Junior Member

اگر ارشد آموش محور شبانه قبول بشیم اجازه میدن پایان نامه رو به صورت واحد اختیاری برداریم؟؟؟؟؟؟

Junior Member

دقیقا منم همین سوال رو دارم،آیا میشه پایان نامه رو اختیاری برداشت؟؟؟
    من امسال میتونم آموزش محور بیارم ولی از طرفی میخوام ادامه تحصیل بدم و البته نمیتونم و نمیخوام واسه سال بعد بذارم.... به نظرتون خیلی ضرر کردم که آموزش محور انتخاب کنم؟

Junior Member

هیچ کس اینجا آموزش محور نمی خونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا داداش خودم پشتتم حسابی .
    آموزشمحور بیوشیمی میخونم

من خودم رشتم ارشد زیر مجموعه‌ی هنر محسوب میشه، ولی در مورد مقاله و این‌طور چیزها با این‌که تا قسمتی درست هست ولی بستگی به دانشجو داره. من خودم آموزش محور هستم ولی با دو سال کار دائم توی این دوره (واقعاً دوسال صبح و شب کار، ها!) تونستم یک مقاله ISI و دو مقاله علمی-پژوهشی و سه کنفرانس بین‌المللی بدم. و خیلی از دوستانم هستن که آموزش-پژوهش محور هستن و پایان‌نامه دارن و هنوز یک مقاله هم ندارن و خیلی معمولی دارن دوره میگذرونن، واقعاً احساس می‌کنم همه‌چی بستگی به طرف داره و میشه با تلاش همه کار کرد.

Junior Member

100 درصد پژوهش محور و فقط تهران
    اشتباه منو نکن ( در صورتی که می تونسم برم تهران رفتم شهرستان آموزش محور فقط بخاطر این که زود جمعش کنم)

Junior Member

خیر قبول نمی کنند اساتید وقت ندارند

Junior Member

سلام من سال 89آموزش محور دانشگاه تهران مدیریت قبول شدم رفتم ولی الان پشیمونم
    اول قرار بود پایان نامه اختیاری باشه ولی بعد از ثبت نام قبول نکردن وهمه وروودیهای اون سال به اجبار آموزش محور شدیم ،این دوره برای من کاملا مثل کارشناسیم بود الانم که تمام شده درسم دکترا ایران نتونستم قبول بشم
    برای المانم اغدام کردم نشد مجبور شدم دوباره پذیرش ارشد بگیرم(البته ادما شربیط و کارکردشونم باهم فرق داره شاید برای افرادی خیلیم خوب باشه)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)