صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 173

موضوع: فقط اعلام نتایج ویزای فرانسه (پرسیدن سوال ممنوع می باشد!)

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتایج ویزای فرانسه (پرسیدن سوال ممنوع می باشد!)

سلام. بعد از مدتها انتظار نتیجه بنده اومد. ابتدا شرایط بنده:
    1) کارمند پیمانی دولت با 13 سال سابقه(پست مدیریتی). حقوق ماهیانه حدود 3500000 تومان.
    2) نوع درخواست ویزا : توریستی برای خودمم و همسرم.
    3) سن : 39 سال.
    4) تعداد دفعات قبلی ویزای شینگن : صفر(بار اولی هستم).
    5) موجودی حساب بانکی 130 میلیون(گویا دیگه خانمم چون شاغل نیستن احتیاجی به پرینت حساب ندارن). پرینت سه ماهه یه حساب دیگه که خیلی فعال بود هم ضمیمه کردم(البته موجودی نهایی این حساب 4 میلیون تومان بود).اما 8 صفحه بزرگ تراکنش داشت که هر دو پرینت و گواهی تمکن مالی جزء مدارکهام بود.
    6) سفرهای خارجی قبلی ثبت شده در پاسپورت : صرفا چهار مرتبه ترکیه.
    7) طول مدت درخواست ویزا : بنده ووچر هتل رو برای هفت شب و هشت روز هتل Best western Swan Premier یعنی از 29 سپتامبر به مدت 7 شب که جزء مدارکهام بود.
    8) سند رزرو بلیط تهران - پاریس - تهران واسه تاریخهای 29 سپتامبر و 6 اکتبر که جزء مدارکهام بود.
    7) زمان درخواست وقت سفارت : حدودا اواخر تیر ماه.
    8) وقت سفارت (VFS) : 12 سپتامبر.
    9) نوع درخواست پروسه در VFS : بصورت VIP با پرداخت 50 یورو واسه هر نفر. چون عکسم متعلق به 2 ماه گذشته نبوده بابت عکس مجدد از هر کدوممون 9 یورو گرفتن و ازمون عکس گرفتن. اما از هیچ چیز بیشتر از 5000 تومانی که به امانت داری برای نگهداری هر کیف دادم زورم نیومد. البته 50 یورو واسه VIP هم بخاطر شرایطی که داشتم دادم(می خواستم پست کنن شهرستان والا خودم دوباره باید با مدارک میومدم تهران حضوری می گرفتم).
    10) ترجمه شناسنامه و حکم کارگزینی و سه فیش آخر حقوقی و شناسنامه خودم و همسرم. سند منزل هم ترجمه کردعه بودم که تحویل نگرفتن.
    11) اس ام اس رسیدن مدارک به سفارت درست روز بعد از وقت سفارت یعنی 13 سپتامبر.
    12) اس ام اس اعلام نتیجه بررسی و آماده بودن نتیجه جهت ارسال 26 سپتامبر.
    13) تاریخ دریافت اعلام نتیجه امروز ساعت 9 صبح یعنی 27 سپتامبر از شرکت پستی آرامکس(بخاطر VIPبودن).
    راستی واسه محکم کاری از طریق آژانس هم اقدام کرده بودیم.
    نتیجه ........................................ منفی بخاطر عدم اطمینان از بازگشت!
    خوب دیگه قسمت ما هم این بود. امیدوارم که دوستان بتونن در این پروسه موفق بشن.

با سلام
    دوستان ویزا مادر من اومد.
    شرایط:
    اول از همه شنگن اولی!
    ویزا توریستی
    هیئت رئیسه شرکت برای مدت چند سال
    بدون لیست بیمه
    حتی توی VFS هم ترجمه سند ملکی و بیمه تامین اجتماعی رو نگرفتند
    ولی هر چی دم دستمون بود ترجمه کردیم حدود 700 تومن.
    حتی برگه سهام و نامه شرکت که از این تاریخ تا این تاریخ چه سمتی داشته و بعدا چه سمتی... رو از طریق تمام آگهی تاسیس و تغییرات شرکت با ترجمه رسمی دارالترجمه بردیم.
    بلیط رزرو قطعی بود. حتی بلیط سفر داخلی فرانسه هم با اتوبوس گرفته بودیم که البته مسئول VFS به اصرار ایشون اینو ضمیمه کرد.
    هتل 7 روز پاریس و 7 روز لیون
    مانده حساب خیلی خوب داشتن و حقوق رو براش 3 ملیون ترجمه کرده بودین نتیجه ویزا 13 روزه اومد و امروز رفت سفارت 1 ماهه با stay duration پانزده روزه دادند.
    ضمناً بهش توصیه اکید کردم که تنها بدون همسر و فرزند اقدام کنه.
    این پست رو برای این میذارم شنگن اولیا دلسرد نشن و مهمترین چیز مدارک بسیار محکم و کامله ایشالا خودتون بتونید بگیرین اگه نه نقص مدرک بوده و ایراد تو مدارک بوده چون امروز شنیدم شنگن چندمی هم رد شده و سفارت گزینشی عمل نمیکنه پس سعی کنید خیلی دقیق طبق چک لیست بروز شده سایت VFS اقدام کنید و فرم رو درست و منطقی پر کنید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
    سلام. بعد از مدتها انتظار نتیجه بنده اومد. ابتدا شرایط بنده:
    1) کارمند پیمانی دولت با 13 سال سابقه(پست مدیریتی). حقوق ماهیانه حدود 3500000 تومان.
    2) نوع درخواست ویزا : توریستی برای خودمم و همسرم.
    3) سن : 39 سال.
    4) تعداد دفعات قبلی ویزای شینگن : صفر(بار اولی هستم).
    5) موجودی حساب بانکی 130 میلیون(گویا دیگه خانمم چون شاغل نیستن احتیاجی به پرینت حساب ندارن). پرینت سه ماهه یه حساب دیگه که خیلی فعال بود هم ضمیمه کردم(البته موجودی نهایی این حساب 4 میلیون تومان بود).اما 8 صفحه بزرگ تراکنش داشت که هر دو پرینت و گواهی تمکن مالی جزء مدارکهام بود.
    6) سفرهای خارجی قبلی ثبت شده در پاسپورت : صرفا چهار مرتبه ترکیه.
    7) طول مدت درخواست ویزا : بنده ووچر هتل رو برای هفت شب و هشت روز هتل Best western Swan Premier یعنی از 29 سپتامبر به مدت 7 شب که جزء مدارکهام بود.
    8) سند رزرو بلیط تهران - پاریس - تهران واسه تاریخهای 29 سپتامبر و 6 اکتبر که جزء مدارکهام بود.
    7) زمان درخواست وقت سفارت : حدودا اواخر تیر ماه.
    8) وقت سفارت (VFS) : 12 سپتامبر.
    9) نوع درخواست پروسه در VFS : بصورت VIP با پرداخت 50 یورو واسه هر نفر. چون عکسم متعلق به 2 ماه گذشته نبوده بابت عکس مجدد از هر کدوممون 9 یورو گرفتن و ازمون عکس گرفتن. اما از هیچ چیز بیشتر از 5000 تومانی که به امانت داری برای نگهداری هر کیف دادم زورم نیومد. البته 50 یورو واسه VIP هم بخاطر شرایطی که داشتم دادم(می خواستم پست کنن شهرستان والا خودم دوباره باید با مدارک میومدم تهران حضوری می گرفتم).
    10) ترجمه شناسنامه و حکم کارگزینی و سه فیش آخر حقوقی و شناسنامه خودم و همسرم. سند منزل هم ترجمه کردعه بودم که تحویل نگرفتن.
    11) اس ام اس رسیدن مدارک به سفارت درست روز بعد از وقت سفارت یعنی 13 سپتامبر.
    12) اس ام اس اعلام نتیجه بررسی و آماده بودن نتیجه جهت ارسال 26 سپتامبر.
    13) تاریخ دریافت اعلام نتیجه امروز ساعت 9 صبح یعنی 27 سپتامبر از شرکت پستی آرامکس(بخاطر VIPبودن).
    راستی واسه محکم کاری از طریق آژانس هم اقدام کرده بودیم.
    نتیجه ........................................ منفی بخاطر عدم اطمینان از بازگشت!
    خوب دیگه قسمت ما هم این بود. امیدوارم که دوستان بتونن در این پروسه موفق بشن.
    فکر می کنم پول نقدتون و گردش حساب جاری تون خیلی با وضعیت و کار و حقوقتون سازگاری نداشته... کسی که این همه پول نقد توی دست و بالش باشه ممکنه اون طرف غیب بشه... توصیه می کنم حساب جاری بانکی تون رو در حد معقول نگه دارید... اگر زیاد سفر تشریف نمی برید و شنگن اولی هستید بیشتر از معادل 2-3 برابر مخارج معمول سفر (روزی 200-300 یورو بدون هتل و 500 با هتل) یعنی معادل حدود 10-12 هزار یورو تو حساب جاری تون نگه ندارید.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

ما یک زوج هستیم من سابقه شینگن دارم و همسرم نداره. پیشنهاد شما اینه از سفارت فرانسه اقدام کنیم یا سفارت هلند؟ ضمنا برای ارسال ایمیل برای هر نفر ایمیل جداگانه باید ارسال کرد؟ تو وقت دهی جدا از هم وقت نمی‌دهند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج سالهای گذشته

سلام، من هم با داشتن شرایط کامل حقوقی و سابقه یه بار شینگن، به دلیل عدم اطمینان از بازگشت ریجکت شدیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج سالهای گذشته

سلام
    دعوتنامه نداشتید؟
    من از فرانسه و هلند هر دو وقت دارم

برای خانوادم پیشهادتون از کدومه
    با توجه به سابقه 1 و برخی 2 شینگن در سوابقشون

Junior Member

سلام
    دوستان
    اگر امکان داره میشه جواب بدید؟
    برای سفر در ژانویه امسال
    وقت هلند و فرانسه داریم.
    با یک شینگن قبلی یک ماهه با دعوتنامه از ایتالیا 2 سال پیش، هلند راحت تر با رزرو هتل ویزا میده یا فرانسه؟؟؟؟

Junior Member

سلاماز دوستان کسی اطلاع داره وضعیت حال حاضر هلند برای دادن ویزای شینگن اولی ها به مدارک بستگی داره یا مثل فرانسه 99 درصد ریجکته/؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tsal نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    اگر امکان داره میشه جواب بدید؟
    برای سفر در ژانویه امسال
    وقت هلند و فرانسه داریم.
    با یک شینگن قبلی یک ماهه با دعوتنامه از ایتالیا 2 سال پیش، هلند راحت تر با رزرو هتل ویزا میده یا فرانسه؟؟؟؟
    از فرانسه اقدام کنید.

Junior Member

جواب ویزای ما امروز اومد.
    من و برادرم برای ویزای توریستی اقدام کرده بودیم.
    نتیجه: شش ماهه مالتیپل با نود روز اقامت.
    نوع درخواست: ویزای توریستی سینگل بیست روزه
    دعوتنامه: داشتیم، از طرف خواهرم.
    سابقه شنگن: هر دو پنج شش باری سابقه شنگن داشتیم.
    سابقه در سفارت فرانسه: من سال 2005 و 2016، برادرم 2011
    آخرین شنگن: من 2016 (چهل روزه سینگل) و برادرم 2011
    وضعیت تاهل: هر دو متاهل و بدون خانواده قصد سفر داریم.
    وضعیت مالی: موجودی من 26 میلیون و برادرم 50 میلیون
    مدارک کاری: هر دو مدارک روزنامه رسمی ثبت و آخرین تغییرات شرکتهامون رو ارائه دادیم به همراه پرینت حساب سه ماهه شرکتها و خودمون.
    مدارک سفر: رزرو بلیت رفت و برگشت به فرانسه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)