صفحه 10 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    دوستان عزیزی اگه دندونتون درد گرفت مثل اینکه مراکزی هست که با هزینه کمتر کارهای دندانپزشکی انجام میدن که یکیش هم دانشگاه تورنتو هست با شماره ۳۱۱ تماس بگیرید ادرس این محل ها رو بهتون میده
    کیفیت کارشان چطوره آخه ما که دندانمون را از سر راه نیاورده ایم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_b نمایش پست ها
    کیفیت کارشان چطوره آخه ما که دندانمون را از سر راه نیاورده ایم.

من از کیفیتش اطلاعی ندارم اما قرار نیست که مثلا کار ایمپلنت رو هشون بسپارید که دوست عزیز .برای خود من چند وقت پیش با اینکه ایران چکاپ کامل کرده بودم یه درد دندون پیش اومد که نگران شده بودم هزینه یه عکس یا یه چک اپ عادی هم اینجا کمتر از صد دلار نیست شما رو نمیدونم اما واسه من تازه وارد یه دلار هم یه دلاره و کار اون مراکز هر جوری باشه یه معاینه و یه عکس که دیگه میتونن بگیرن که خیال من راحت بشه که چیزی هست یا نیست اصلا. حالا بعد میشه رفت پیش یه دکتر دیگه و کلی پول داد
    " به قلبت بگو ترس از رنج , از خود رنج بد تر است. و اینکه هیچ قلبی ,تا زمانیکه در جستجوی رویاهایش باشد , رنج نمیکشد چون هر لحظه جست و جو , لحظه ملاقات با خداوند و ابدیت است". "کیمیاگر" paulo coelho

ApplyAbroad Hero

کسی راجع به ارتودنسی دندان تو کانادا اطلاعاتی داره.شامل بیمه میشه.از نظر زمانی و وقت دکتر گرفتن به چه صورته؟کلا هر چیزی در این مورد میدونید به من بگید ممنون میشم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    کسی راجع به ارتودنسی دندان تو کانادا اطلاعاتی داره.شامل بیمه میشه.از نظر زمانی و وقت دکتر گرفتن به چه صورته؟کلا هر چیزی در این مورد میدونید به من بگید ممنون میشم.
    خدمات دندانپزشکی اصولا توسط بیمه کاور نمیشه بجز موارد اورژانسی. ارتودنسی همون سیم بستن دندان است؟ اگر همونه اینجا حدود 6 هزار دلار درمیاد و بیمه های تکمیلی هم فقط قسمتی اش رو کاور میکنند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خدمات دندانپزشکی اصولا توسط بیمه کاور نمیشه بجز موارد اورژانسی. ارتودنسی همون سیم بستن دندان است؟ اگر همونه اینجا حدود 6 هزار دلار درمیاد و بیمه های تکمیلی هم فقط قسمتی اش رو کاور میکنند.
    بله در تایید صحبتهای قلوب جان لازمه بگم که بهتره هر کاری با دندون پزشک دارید در ایران صورت بگیره چون اولا اینجا خیلی گرونه و ثانیا از دوستان شنیدم که کیفیت دکترهای ایران رو نداره. کلا برای چشم و دندون رو بیمه اینجا حساب باز نکنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

دوستان مرسی از پاسختون
    واقعیت اینه که من هم به قصد اینکه کارهای دندانپزشکی را ایران انجام بدیم دخترم را امروز بردم و دندانپزشک گفت باید ارتودنسی همون سیم بستن را انجام بده ولی وقتی متوجه شد ما تا دو ماهه دیگه میریم گفت ببر همون جا .دخترم 11 سالشه با این وجود فکر میکنید هزینه همان قدر بالاست یا چون زیر 18 ساله ممکنه ارزونتر بشه.

ApplyAbroad Guru

دوستان مرسی از پاسختون
    واقعیت اینه که من هم به قصد اینکه کارهای دندانپزشکی را ایران انجام بدیم دخترم را امروز بردم و دندانپزشک گفت باید ارتودنسی همون سیم بستن را انجام بده ولی وقتی متوجه شد ما تا دو ماهه دیگه میریم گفت ببر همون جا .دخترم 11 سالشه با این وجود فکر میکنید هزینه همان قدر بالاست یا چون زیر 18 ساله ممکنه ارزونتر بشه.
    نه این قیمتها برای همه سنهاست. مگر اصلا بالای 18 سال هم ارتدونسی میکنند؟ من فکرمیکردم فقط برای نوجوانان است!
    ارتودنسی عمل زیبایی حساب میشه مگر اینکه از نظر پزشکی توجیه قاطعی داشته باشد و بهمین دلیل کاور نمیشه. بیمه دندان تکمیلی هم بگیرید معمولا فقط تا سقف معینی در سال (معمولا 1000-1500 دلار بسته به پلان) را پرداخت میکنه و در نتیجه بقیه اش رو باید از جیب بدید. البته بیشتر دکترها امکان پرداخت قسطی رو هم فراهم میکنند (یک دکتری که ما پرسیدیم 800 دلار پیش میگرفت و بعد ماهی 200 دلار برای دو سال که در آن مدت خدمات معاینه و تمیزکردن ماهانه هم شاملش بود).

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه این قیمتها برای همه سنهاست. مگر اصلا بالای 18 سال هم ارتدونسی میکنند؟ من فکرمیکردم فقط برای نوجوانان است!
    ارتودنسی عمل زیبایی حساب میشه مگر اینکه از نظر پزشکی توجیه قاطعی داشته باشد و بهمین دلیل کاور نمیشه. بیمه دندان تکمیلی هم بگیرید معمولا فقط تا سقف معینی در سال (معمولا 1000-1500 دلار بسته به پلان) را پرداخت میکنه و در نتیجه بقیه اش رو باید از جیب بدید. البته بیشتر دکترها امکان پرداخت قسطی رو هم فراهم میکنند (یک دکتری که ما پرسیدیم 800 دلار پیش میگرفت و بعد ماهی 200 دلار برای دو سال که در آن مدت خدمات معاینه و تمیزکردن ماهانه هم شاملش بود).
    نهایتا شما چیکار کردید.انجام دادید و از نتیجه راضی بودید؟وقت این جور دکتر ها به چه صورت هست؟راحت وقت میدن ؟

ApplyAbroad Guru

نهایتا شما چیکار کردید.انجام دادید و از نتیجه راضی بودید؟وقت این جور دکتر ها به چه صورت هست؟راحت وقت میدن ؟
    ما فقط قیمت گرفتیم ولی یکی از دوستان که انجام داده در مجموع فعلا راضیه. وقت دادنشون بسته به اینه که سرشون چقدر شلوغ باشه ولی معمولا برای چند هفته بعد وقت میدن.

دوستان مرسی از پاسختون

البته به من ربطی نداره و من هم شرایط دندونای دختر شما رو نمی‌دونم
    اما بعنوان یه کسی خودش و همه‌ی فک و فامیلش واسه ایرادات جزئی ارتودنسی کردن و با وجود مراقبت‌های ویـــــــــــــــژه و شستشوی مرتب، الان یکی یکی دندونای کرسیشون داره از رده خارج می‌شه، بهتون توصیه می‌کنم دندونای بچه رو از بین نبرید! والا تازه بعد 4-5 سال دندونای هر کسی رو هم من دیدم داره برمیگرده به فرم اولش!!