صفحه 11 از 100 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    البته به من ربطی نداره و من هم شرایط دندونای دختر شما رو نمی‌دونم
    اما بعنوان یه کسی خودش و همه‌ی فک و فامیلش واسه ایرادات جزئی ارتودنسی کردن و با وجود مراقبت‌های ویـــــــــــــــژه و شستشوی مرتب، الان یکی یکی دندونای کرسیشون داره از رده خارج می‌شه، بهتون توصیه می‌کنم دندونای بچه رو از بین نبرید! والا تازه بعد 4-5 سال دندونای هر کسی رو هم من دیدم داره برمیگرده به فرم اولش!!
    بعد از تموم شدن ارتودنسي تا چند سالگي گارد داشتند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بعد از تموم شدن ارتودنسي تا چند سالگي گارد داشتند؟
    ارتودنسی خود من که تو 18 سالگی تموم شد و یه سال هم گارد داشتم... البته دندونام فقط خیلی جزئی ایراد داشت و الان شده مثل اولش!
    اما دخترعموهام تو 15-16 سالگی تموم کردن و 3 سالی هم بطور مرتب از گاردشون استفاده می‌کردن (اوایل همیشه، بعدش فقط شب‌ها)
    تازه یکی از بهترین دکترهای تهران بود که کلی مشتری از شهرستان‌ها میومدن پیشش!

در کل من خودم با تجربیات تلخی که داشتم و خرج‌هایی که واسه درست کردن دندونام کردم، اگه بچه‌م دندوناش پشت و رو هم دربیاد نمی‌برمش ارتودنسی! :|

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    البته به من ربطی نداره و من هم شرایط دندونای دختر شما رو نمی‌دونم
    اما بعنوان یه کسی خودش و همه‌ی فک و فامیلش واسه ایرادات جزئی ارتودنسی کردن و با وجود مراقبت‌های ویـــــــــــــــژه و شستشوی مرتب، الان یکی یکی دندونای کرسیشون داره از رده خارج می‌شه، بهتون توصیه می‌کنم دندونای بچه رو از بین نبرید! والا تازه بعد 4-5 سال دندونای هر کسی رو هم من دیدم داره برمیگرده به فرم اولش!!
    واقعيت اينه كه دختر من مشكلش در دندان نيست و تو فك هست و فك بايين بايد جلو بياد ، حالا با اين وضعيت دلار و قيمت هايي هم كه دوستان ميكن بايد جزو برنامه ٥ ساله دوم قرار بديم، ، البته دكتر ايران كه معتقده اكه تا ١٢ سالكي كاري كرديم كه هيح وكرنه ديكه خيلي جواب نميكيره.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    واقعيت اينه كه دختر من مشكلش در دندان نيست و تو فك هست و فك بايين بايد جلو بياد ، حالا با اين وضعيت دلار و قيمت هايي هم كه دوستان ميكن بايد جزو برنامه ٥ ساله دوم قرار بديم، ، البته دكتر ايران كه معتقده اكه تا ١٢ سالكي كاري كرديم كه هيح وكرنه ديكه خيلي جواب نميكيره.
    دوست عزیزاگر هنوز ایران تشریف دارید همونجا برید دکتر دندونپزشک. فکر می کنم براتون خیلی ارزونتر تموم بشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

به نظر من هم اگر اممکانش هست، تا هر مرحله‌ای می‌شه ایران انجام بدید،‌ بعد پرونده‌ش رو بگیرید و بیارید اینجا برای دکتر جدید
    البته نمی‌دونم امکان چنین کاری هست یا نه!

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

منهم مشکل شما رو داشتم... البته دختر من باید فک بالاش بیاد جلو و همونطور که دکتر گفتن تا قبل از بلوغ استخونها باید درمان انجام بگیره.... من فکر میکردم چند ماه دیگه قراره برم کانادا ولی رفتم شروع کردم کار رو و الان که معلوم شد موندنی هستیم و حالا حالا ها کانادا بیا نیستیم درمان داره همینجا کامل میشه...
    دکتر به من گفت کمتر از یک سال طول میکشه.... که شش ماه اول دخترم همکاری نمیکرد و تغییری نداشت ولی الان سه ماهه که حسابی همکاری میکنه و مرتب میزنه (بخاطر جایزه) و حسابی تغییر کرده....

اما دکتر ما میگفت اگه تا تهش ایران نیستید شروع نکنید... شما با دکترتون باز هم مشورت کنید و در مورد قیمتها و اینکه تا شما اونجا جا بیفتید و یکی رو پیدا کنید ممکنه دیر بشه صحبت کنید. شاید صلاح دید و شروع کرد....

توی ایران این کار زیر هزار دلار در میاد....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نیو اپلیکنت عزیز ظاهرا دخترتان مشکل اسکلتی دارد که برای تصحیحش توصیه میشود قبل از شروع جهش رشدی درمان شروع شود . کاری که میکنند جهت و الگوی رشد را با کمک این پلاکها تصحیح میکنند و بعد از اتمام رشد امکان این کار وجود ندارد و تصحیحات یا دندانیست و یا با مداخله ی جراحی انجام میشود
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

ApplyAbroad Hero

مرسي از راهنمايي همه دوستان . ديروز كه دكتر متوجه شد ما داريم ميريم كفت خوب اونجا اين كار را بكنيد و ما هم اصراري نكرديم ولي بايد شنبه برم باهاش صحبت كنم و اكه قبول كرد همين جا شروع كنيم. بازم مرسي از كمكتون

Senior Member

مرسي از راهنمايي همه دوستان . ديروز كه دكتر متوجه شد ما داريم ميريم كفت خوب اونجا اين كار را بكنيد و ما هم اصراري نكرديم ولي بايد شنبه برم باهاش صحبت كنم و اكه قبول كرد همين جا شروع كنيم. بازم مرسي از كمكتون
    سلام
    به نظرم هر کار پزشکی داری همون ایرانمون انجام بده. مهارت و تجربه دکترای ایرانی رو اینا ندارن. .ضمن اینکه اینجا کلی باید منتظر وقت از متخصص بمونی. بعضی کار ها رو هم اگه مربوط به زیبایی تشخیص بدن ممکنه بیمه پوشش نده و هزینه سرسام آوری رو بهتون تحمیل کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    french literature

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دوستان عزیزم شرمنده من نمیدونم این سئوال رو جای دیگری باید بپرسم یا نه! لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی داره یا از دوستانش می تونه سئوال کنه ممنون میشم من رو راهنمایی کنه می خواستم بدونم مهاجران وقتی میرسند کانادا از کی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند من شنیدم سه ماهی طول میکشه حالا مثلا خانم های بارداری که ماه های آخر میرن کانادا تا کارت بیمه بگیرند هزینه بیمارستان و زایمانشون رو باید خودشون بدهند یا شامل بیمه میشه؟ لطفا اگر کسی در این زمینه آگاهی داره یا اینکه تاپیک خاصی رو در این مورد میشناسید تا من مراجعه کنم لطف می کنید راهنمایی کنید مخصوصا مدیران فروم که اطلاعات به روز تری دارند سپاس فراوان
    تاريخ ارسال مدارك:July 2009 , فايل نامبر: September 2009 , مصاحبه: wave , فايل نامبر فدرال:April 2010 , نامه آپدیت July 2012 انتقال پرونده به پاریس: 2013/02/28 نامه آپدیت دوم (ویزا آفیس پاریس) َApril 2013 مديكال: sep 2013 پاس ریکوئست اول: 31/10/2013 که البته به دليل تولد فرزندم استفاده نكرديم و منتظر پاس ريكوءست دوم هستيم پاس ریکوئست دوم:21 july 2014