صفحه 12 از 100 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

Banned

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط shadshadak57 نمایش پست ها
    دوستان عزیزم شرمنده من نمیدونم این سئوال رو جای دیگری باید بپرسم یا نه! لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی داره یا از دوستانش می تونه سئوال کنه ممنون میشم من رو راهنمایی کنه می خواستم بدونم مهاجران وقتی میرسند کانادا از کی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند من شنیدم سه ماهی طول میکشه حالا مثلا خانم های بارداری که ماه های آخر میرن کانادا تا کارت بیمه بگیرند هزینه بیمارستان و زایمانشون رو باید خودشون بدهند یا شامل بیمه میشه؟ لطفا اگر کسی در این زمینه آگاهی داره یا اینکه تاپیک خاصی رو در این مورد میشناسید تا من مراجعه کنم لطف می کنید راهنمایی کنید مخصوصا مدیران فروم که اطلاعات به روز تری دارند سپاس فراوان
    تا رسیدن بیمه خصوصی بکنین برای 3 ماه اول. برای زایمان نمیدونم چقدر فرق داره با بیماری ولی چند ماه اول بیمه دولتی تعلق نمیگیره و باید بیمه خصوصی کرد.

Banned

دوستان عزیزم شرمنده من نمیدونم این سئوال رو جای دیگری باید بپرسم یا نه! لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی داره یا از دوستانش می تونه سئوال کنه ممنون میشم من رو راهنمایی کنه می خواستم بدونم مهاجران وقتی میرسند کانادا از کی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند من شنیدم سه ماهی طول میکشه حالا مثلا خانم های بارداری که ماه های آخر میرن کانادا تا کارت بیمه بگیرند هزینه بیمارستان و زایمانشون رو باید خودشون بدهند یا شامل بیمه میشه؟ لطفا اگر کسی در این زمینه آگاهی داره یا اینکه تاپیک خاصی رو در این مورد میشناسید تا من مراجعه کنم لطف می کنید راهنمایی کنید مخصوصا مدیران فروم که اطلاعات به روز تری دارند سپاس فراوان
    الان سرچ کردم برای حاملگی، گویا بارداری شامل اون دوره انتظار 3 ماهه نمیشه و بهتون از همون روز اول کمک میکنن.
    مرجعش اینجا رو ببینین و خودتون هم سرچ دقیق تر بکنین:
    http://www.internations.org/montreal...-in-montreal-2

http://www.ramq.gouv.qc.ca/en/citize...-services.aspx

Exceptions from the Waiting Period

Some procedures are available even during the waiting period. These include services related to pregnancy and childbirth, and those required by victims of violence. If you should suffer from an infectious disease that may affect public health, your treatment will also be free of charge. Apart from these exceptions, medical treatments you receive during the waiting period will not be reimbursed.
    Furthermore, there are a number of countries which have signed a reciprocity agreement on social security with Quebec, namely Belgium, Denmark, Finland, France, Greece, Luxembourg, Norway, Portugal, and Sweden. If you hail from one of these countries, the three month waiting period does not apply to you, and you get to benefit from Quebec’s health insurance plan right away.
    ویرایش توسط The_Dude : May 11th, 2013 در ساعت 12:39 PM

Senior Member

مشکل دیگه ایی که هست زمان بارداری هست. اگر مادر در دو ماه آخر باشه باید نامه از پزشک داشته باشه وایرلاین بدون نامه مسافر رو رد میکنه.
    با توجه به زمان پرواز دریافت اجازه پرواز خودش حرفی هست.
    توی تاپیک آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا سوالتون رو مطرح کنید با توجه به بودن دوستان پزشک بهتر بهتون کمک میکنند.

Junior Member

دوست عزیز
    من چون مورد مشابهی رو دیدم بر اساس شنیده هام از ایشون اینو می گم،ولی 100 % مطمئن نیستم ، از زمان ورود شما به کانادا بعد از اینکه کارهای اداری که مسئول انجامش شما هستید(از جمله ددن آدرس محل اقامتتون) رو انجام دادین ، شما عملا" تحت بیمه قرار گرفتید و مشکلی نخواهید داشت و دقیقا" مثل یک شهروند با شما برخورد می شود
    FFN:29 Oct 2010
    انتقال پرونده به پاریس 2013/ march 28

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosn نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من چون مورد مشابهی رو دیدم بر اساس شنیده هام از ایشون اینو می گم،ولی 100 % مطمئن نیستم ، از زمان ورود شما به کانادا بعد از اینکه کارهای اداری که مسئول انجامش شما هستید(از جمله ددن آدرس محل اقامتتون) رو انجام دادین ، شما عملا" تحت بیمه قرار گرفتید و مشکلی نخواهید داشت و دقیقا" مثل یک شهروند با شما برخورد می شود
    سه ماهه اول بیمه با خودتونه و دولت هزینه ای رو متقبل نمیشه ، اما هزینه زایمان و مسائل مرتبط با بارداری رو نمی دونم. هزینه های این چنین مسائل اون ور خیلی زیادتر از این وره.
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    سه ماهه اول بیمه با خودتونه و دولت هزینه ای رو متقبل نمیشه ، اما هزینه زایمان و مسائل مرتبط با بارداری رو نمی دونم. هزینه های این چنین مسائل اون ور خیلی زیادتر از این وره.
    دو تا پست بالاتر رو بخونین. نوشتم بارداری و.... استثناء است یعنی حتی توی اون 3 ماه اول هم بهتون تعلق میگیره و پولش رو دولت میده

Pending receipt of your card, be sure to keep the letter indicating that you are subject to a waiting period, because some healthcare services are available free of charge to persons waiting for their coverage to take effect, such as services:

• needed by victims of conjugal or domestic violence or of sexual assault;
    • related to pregnancy, child birth or termination of pregnancy;
    • needed by people suffering from infectious diseases that have an impact on public health.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط The_Dude نمایش پست ها
    الان سرچ کردم برای حاملگی، گویا بارداری شامل اون دوره انتظار 3 ماهه نمیشه و بهتون از همون روز اول کمک میکنن.
    مرجعش اینجا رو ببینین و خودتون هم سرچ دقیق تر بکنین:
    http://www.internations.org/montreal...-in-montreal-2

Exceptions from the Waiting Period

Some procedures are available even during the waiting period. These include services related to pregnancy and childbirth, and those required by victims of violence. If you should suffer from an infectious disease that may affect public health, your treatment will also be free of charge. Apart from these exceptions, medical treatments you receive during the waiting period will not be reimbursed.
    Furthermore, there are a number of countries which have signed a reciprocity agreement on social security with Quebec, namely Belgium, Denmark, Finland, France, Greece, Luxembourg, Norway, Portugal, and Sweden. If you hail from one of these countries, the three month waiting period does not apply to you, and you get to benefit from Quebec’s health insurance plan right away.
    اين قضيه فقط در کبک هست يا اينکه مثلا" انتاريو هم همينطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط The_Dude نمایش پست ها
    دو تا پست بالاتر رو بخونین. نوشتم بارداری و.... استثناء است یعنی حتی توی اون 3 ماه اول هم بهتون تعلق میگیره و پولش رو دولت میده

Pending receipt of your card, be sure to keep the letter indicating that you are subject to a waiting period, because some healthcare services are available free of charge to persons waiting for their coverage to take effect, such as services:

• needed by victims of conjugal or domestic violence or of sexual assault;
    • related to pregnancy, child birth or termination of pregnancy;
    • needed by people suffering from infectious diseases that have an impact on public health.
    حالا بر فرض اینکه کسی بیاد 2 ماه بمونه بعد برگرده برای دفعه بعدی که می خواد بیاد دوباره باید 3 ماه منتظر بمونه یا 1 ماه؟

پیش فرض پاسخ : بیمه، بهداشت و درمان در كانادا

بستگی داره کجا لند کنید... اگر مقصدتون استان آلبرتاست که اصلن نگران نباشید چون اون دوره انتظار سه ماهه رو کلن نداره، جاهای دیگه هم بارداری همیشه استثناست... اینجا خانم های باردار رو فقط مونده بذارن رو سرشون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

پیش فرض پاسخ : بیمه، بهداشت و درمان در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    بستگی داره کجا لند کنید... اگر مقصدتون استان آلبرتاست که اصلن نگران نباشید چون اون دوره انتظار سه ماهه رو کلن نداره، جاهای دیگه هم بارداری همیشه استثناست... اینجا خانم های باردار رو فقط مونده بذارن رو سرشون

من براي انتاريو مطلب خاصي که بگه خانهاي باردار استثناست نديدم.
    شما لينکي سراغ دارين؟