صفحه 15 از 100 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بیمه، بهداشت و درمان در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    یک حشره ای هست که فقط همسرم رو موقع خواب نیش می زنه، نه من یا بچه ها رو. فقط هم دست و پا. این چیه؟ ضمناً ما خونه مون نوسازه.
    با توجه به چیزهایی که خوندم، کک یا ساس نیست.
    اگر فقط همسرتون است و بقیه آثاری ندارند، مطمئنید نیش حشره است و مثلا حساسیتی چیزی نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله میشه. سایتهای Manulife و sunlife رو چک کنید ببینید دارند.
    ببخشید الان چک کردم مثل اینکه manulife دیگه نداره ولی sunlife داره:

http://www.sunlife.ca/Canada/sunlife...gnLocale=en_CA

Senior Member reza1532 آواتار ها

ببخشید الان چک کردم مثل اینکه manulife دیگه نداره ولی sunlife داره:

http://www.sunlife.ca/Canada/sunlife...gnLocale=en_CA
    سلام
    واقعا با این توجهاتتون آدم رو شرمنده میکنید جناب قلوب.
    من الان دارم نگاه میکنم راستش یه سری عبارات یعنی منظور از اونها رو متوجه نمیشم مثل ذکر کردwaiting period برای دندانها.بعد اینکه رقمی که اونجا نوشته رقمی هست که بیمه کاور میکنه یا من باید در سال برای اون بیمه پرداخت کنم؟خوشحال میشم هر زمان که وقت داشتید این رو برای ما توضیح بدید.
    با تشکر از توجهتون
    یه روز اومدی یه روزم میری , به همین سادگی!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    یک حشره ای هست که فقط همسرم رو موقع خواب نیش می زنه، نه من یا بچه ها رو. فقط هم دست و پا. این چیه؟ ضمناً ما خونه مون نوسازه.با توجه به چیزهایی که خوندم، کک یا ساس نیست.
    در مورد بدباگز....من تو ایران تو یه سفر تجربشون کردم! خوشبختانه بیماری ایجاد نمیکنن،معمولا 5-6 روز یه بار تغذیه میکنن، فقط مناطقی که روش باز هست مثل دست و صورتو و ... نیش میزنن (برخلاف کک)، معمولا جاش ورم میکنه (بسته به حساسیت فرد فرق میکنه)، یه نقطه ی قرمز هم وسطش هست که همون جاییه که خون آشامی کرده ازش! بقایاشونو ممکنه بتونین پیدا کنین

اگر فقط همسرتون است و بقیه آثاری ندارند، مطمئنید نیش حشره است و مثلا حساسیتی چیزی نیست؟
    کاشف به عمل اومد که این نیش پشه هست. پشه های کلگری بسیار فاجعه اند. خوب ما چون تا حالا باهاش برخورد نداشته بودیم و تصورمون از پشه همون پشه های ایران بود، فکر نمی کریدم این ها مال پشه باشه ولی با صحبت کردن با چند نفر دیگه فهمیدیم این ها اثرات پشه های اینجا هست.
    بدباگ و اینها رو حتماً یک بقایایی میشه ازشون پیدا کرد. ولی من هیچ چیزی نمی دیدم. ضمناً ساس و ... همه را می خورند. بنده تمام پتو، اسباب خواب و ... شستم و جلوی آفتاب گذاشتم. هر چی هم که بزرگ بود و نمی شد شست رو فقط مقابل آفتاب گذاشتم.
    اما این که چرا پشه همسرم رو فقط می خوره. به گفته یک پزشک:
    کسانی که تالاسمی مینور دارد (مثل من و به گمانم بچه هام) یا اساساً کم خون هستند، برای پشه ها خوشمزه نیستند، در این گونه موارد، پشه ها افرادی رو ترجیح می دهند که پرخون باشند (لابد خوش مزه ترند) این هست که فقط ایشون رو نیش می زنند. البته متأسفانه یک دو جای دختر کوچکم هم نیش خورده.
    راه درمانش هم: استفاده از ژل افتر بایت برای بعد از نیش خوردن، یا اسپری آف که به تمام نقاط بدن زده می شود، برای قبل از نیش خوردن.
    ممنون از توجه دوستان
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Junior Member

سلام دوستان
    نظرتون راجع به بيمه مسافرتي سامان چيه ؟؟ ... فکر کي کنم که براي سه ماه اول که در تورنتو بيمه نداريم چيز خوبيه و مي توني از همينجا با پرداخت هزينه کمتر از کانادا اون را تهيه کنيم.
    http://www.samaninsurer.com/travel-insurance.php

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    سلام
    واقعا با این توجهاتتون آدم رو شرمنده میکنید جناب قلوب.
    من الان دارم نگاه میکنم راستش یه سری عبارات یعنی منظور از اونها رو متوجه نمیشم مثل ذکر کردwaiting period برای دندانها.بعد اینکه رقمی که اونجا نوشته رقمی هست که بیمه کاور میکنه یا من باید در سال برای اون بیمه پرداخت کنم؟خوشحال میشم هر زمان که وقت داشتید این رو برای ما توضیح بدید.
    با تشکر از توجهتون
    والا من یک نگاهی کردم بنظر میرسه waiting period مدتی است که باید صبر کنید و بیمه پرداخت کنید تا زمانی که بتونید از خدمات مزبور استفاده کنید. دلیلش احتمالا اینه که از اینکه یکی برای بیمه ثبت نام کنه و بعد دو سه ماه از مزایاش استفاده کنه و کنسلش کنه دربره جلوگیری کنند.
    رقمی که نوشته اونی یه که بیمه کاور میکنه. برای رقمی که باید بدید روی quote کلیک کنید. من چک کردم بسته به سرویس از 110-120 دلار در ماه شروع میشد (بدون خدمات دندان) تا بالای 400 دلار در ماه (برای فول سرویس) که بنظر من گران است. یعنی سالی 5 هزار دلار بدهید که 750 دلار خدمات دندانپزشکی کاور کنند؟؟!! شاید برای همینه که کمتر کسی دیدم از این بیمه ها بگیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

سلام.
    سايت را چك كردم . بسته اي براي كانادا و آمريكا ندارد. اگر امكان داره راهنمايي بفرمائيد.
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط real2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون راجع به بيمه مسافرتي سامان چيه ؟؟ ... فکر کي کنم که براي سه ماه اول که در تورنتو بيمه نداريم چيز خوبيه و مي توني از همينجا با پرداخت هزينه کمتر از کانادا اون را تهيه کنيم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط real2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مشکلي که ممکنه وجود داشته باشه اينکه شايد براي ويزاي مهاجرت اين نوع بيمه ها قابل قبول نباشه. اين مطلب رو حتما" سوال کنيد.

Senior Member reza1532 آواتار ها

والا من یک نگاهی کردم بنظر میرسه waiting period مدتی است که باید صبر کنید و بیمه پرداخت کنید تا زمانی که بتونید از خدمات مزبور استفاده کنید. دلیلش احتمالا اینه که از اینکه یکی برای بیمه ثبت نام کنه و بعد دو سه ماه از مزایاش استفاده کنه و کنسلش کنه دربره جلوگیری کنند.
    رقمی که نوشته اونی یه که بیمه کاور میکنه. برای رقمی که باید بدید روی quote کلیک کنید. من چک کردم بسته به سرویس از 110-120 دلار در ماه شروع میشد (بدون خدمات دندان) تا بالای 400 دلار در ماه (برای فول سرویس) که بنظر من گران است. یعنی سالی 5 هزار دلار بدهید که 750 دلار خدمات دندانپزشکی کاور کنند؟؟!! شاید برای همینه که کمتر کسی دیدم از این بیمه ها بگیره.
    سلام
    باز هم ممنونم از توجهتون.اینجا یک سوال برام پیش اومده در اونجا ذکر شده باز پرداخت مثلا
    80% و بعدش گفته 750 $ ماکزیمم در سال این دو تا همخونی نداره که! به کدومش میشه استناد کرد؟
    یه روز اومدی یه روزم میری , به همین سادگی!