صفحه 18 از 100 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط seied نمایش پست ها
    میشه براش منبعی معرفی کنید ؟ اگر لینکی سراغ دارید لطفا بفرمایید.
    گذشته از بحث بيمه فکر نميکنم توي دو ماه آخر اجازه پرواز داده بشه. در ضمن اينجا زايمانهاي طبيعي بدون درد هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    تو انتاریو هم زایمان قبل از پایان سه ماه دوره انتظار ذریافت OHIP تحت پوشش بیمه قرار میگیره.
    متاسفانه اينطور نيست. بهيچوجه زودتر از 3 ماه بيمه فعال نميشه. من خودم اين جوابو بعد از تحقيق هاي فراوان گرفتم. دکتر متخصص که هر جلسه ويزيت ميگيره و گفت اگر بدلايلي (خداي ناکرده) قبل از اوهيپ زايمان صورت بگيره بايد 4000 دلار براي بيمارستان بديم.
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

Senior Member hooran آواتار ها

سلام مبلغ ویزیت و زایمان طبیعی و سزارین در هر دو شرایط تحت پوشش بیمه و غیر پوشش بیمه و نیز سر موعد و قبل از موعد حدودا چقدره ؟ با ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara56 نمایش پست ها
    گذشته از بحث بيمه فکر نميکنم توي دو ماه آخر اجازه پرواز داده بشه. در ضمن اينجا زايمانهاي طبيعي بدون درد هستن

متاسفانه اينطور نيست. بهيچوجه زودتر از 3 ماه بيمه فعال نميشه. من خودم اين جوابو بعد از تحقيق هاي فراوان گرفتم. دکتر متخصص که هر جلسه ويزيت ميگيره و گفت اگر بدلايلي (خداي ناکرده) قبل از اوهيپ زايمان صورت بگيره بايد 4000 دلار براي بيمارستان بديم.

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    تو انتاریو هم زایمان قبل از پایان سه ماه دوره انتظار ذریافت OHIP تحت پوشش بیمه قرار میگیره.
    میشه براش منبعی معرفی کنید ؟ اگر لینکی سراغ دارید لطفا بفرمایید.

من این مطلب رو بر اساس شنیده هام گفته بودم. با سرچی بیشتری که امشب انجام دادم متوجه شدم که منابع خبر موثق نبودند.
    از همه دوستان بابت این اشتباه عذرخواهی می کنم.

Member immigrantdr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : بیمه، بهداشت و درمان در كانادا

ممنون از دعای خیرتون ، اگه راستش رو بخواین صرفا بخاطر درد زایمان هست که ایشون ترجیح میدند سزارین بشند و هیچ دلیل دیگری نداره . من هم سعی کردم تو این مورد همراه و همنظرشون باشم . ولی قطعا نظر تحصصی شما می تونه بهمون کمک کنه تا واقعی تر با موضوع روبرو بشیم . لطفا اگر توضیحی دارید بفرمایید .
    با سلام مجدد.از نظر پزشکی زایمان طبیعی هم برای مادر هم نوزاد ارجح تره (به استثنا اندیکاسیون های سزارین) و هیچ پزشکی چه در ایران چه کانادا توصیه به سزارین بی مورد نخواهد داشت و من هم توصیه ام با ارزوی سلامتی برای هردو شون همینه.(باز تاکید می کنم مگر مورد پزشکی وجود داشته باشد.)اما در مورد ترس از درد در ایران که متداول شده خوشبختانه و بسیاری زایمان ها بی درد می شوند نمونه: بیمارستان صارم (البته توضیح دهم که هر زایمانی شرایط بی دردی را ندارد ودر صورت تحقق شرایط شامل متقاضی بودن شخص و وجود شرایط پزشکی امکان بی دردی وجود دارد و برخی زایمان ها ناخواسته و با اندیکاسیون ختم به سزارین می شوند و برخی شرایط ایجاد بی دردی را نخواهند داشت.).و در کانادا تا جایی که بنده شنیدم و خواندم و مطلع هستم زایمان ها در صورت امکان به روش بی درد انجام می شود .و خدا را شکر درد زایمان نکته مهمی جهت تاثیر گذاری در این تصمیم نخواهد بود .در نهایت توصیه به مشاوره با پزشک در این جا و معاینه توسط ایشان می شود تا با بررسی شرایط ایشان بهترین تصمیم گرفته شود.امیدوارم بدون مشکل فارغ شوند و هردو شون سالم و سلامت باشند.در پناه حق.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooran نمایش پست ها
    سلام مبلغ ویزیت و زایمان طبیعی و سزارین در هر دو شرایط تحت پوشش بیمه و غیر پوشش بیمه و نیز سر موعد و قبل از موعد حدودا چقدره ؟ با ارادت
    سلام هوران عزيز
    مبلغ ويزيت يکم از دکتر به دکتر فرق ميکنه.اين دکتري که من رفتم جلسه اولو 250 و جلسه هاي بعدو گفت 180 ميگيره. زايمانو دقيقا خبر ندارم.
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

ApplyAbroad Guru

در انتاریو اگر کارت بیمه OHIP داشته باشید ویزیت دکتر و هزینه بیمارستان و زایمان (و سزارین اگر دکتر تشخیص دهد لازم است) همه رایگان است. فقط اگر در بیمارستان اتاق خصوصی بخواهید مبلغ مختصری (در حدود 50 دلار هر شب) میگیرند.

Senior Member hooran آواتار ها

اگرشما از طریق پزشک خانواده یاهمون "فامیلی دکتر " ارجاع به متخصص بشوید نباید پولی بپردازید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara56 نمایش پست ها
    سلام هوران عزيز
    مبلغ ويزيت يکم از دکتر به دکتر فرق ميکنه.اين دکتري که من رفتم جلسه اولو 250 و جلسه هاي بعدو گفت 180 ميگيره. زايمانو دقيقا خبر ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

[QUOTE=sara56;1319926]گذشته از بحث بيمه فکر نميکنم توي دو ماه آخر اجازه پرواز داده بشه. در ضمن اينجا زايمانهاي طبيعي بدون درد هستن

هواپیمایی لوفتانزا تا هفته 36 بارداری ، پرواز رو مجاز دونسته و توصیه کرده که در صورت امکان یک نامه از پزشکتون نیز بیارید ولی از هفته 36 به بعد حتما لازم هست که 72 ساعت قبل از پرواز نظر پزشک و مجوز اون رو کسب کرده باشید.
    http://www.lufthansa.com/us/en/Pregnancy

• Expectant mothers with complication-free pregnancies can fly with Lufthansa until the end of the 36th week of pregnancy or up to four weeks before their expected due date without a medical certificate from a gynaecologist. However, we recommend that expectant mothers beyond the 28th week of their pregnancies carry a current letter from a physician و ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه

اگرشما از طریق پزشک خانواده یاهمون "فامیلی دکتر " ارجاع به متخصص بشوید نباید پولی بپردازید .
    الان هم با معرفي پزشک خانواده به متخصص معرفي شدم.اما مسئله اينه که هنوز 3 ماه از ورودمون نگذشته. درسته که با داشتن کارت اوهيپ بابت ويزيت و هزينه هاي زايمان چيزي نميديم اما کارت اوهيپ تو استان انتاريو بعد از 3 ماه از تاريخ ورود فعال ميشه.
    در ضمن براي اتاق خصوصي هم اينطور که من ديدم شبي حدود 250 دلار اضافه بايد پرداخت کرد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

اين قضيه درسته در صورتي که اون فرد زير پوشش بيمه قرار داشته باشه در غير اين صورت هزينه ها با بيمار هست.