صفحه 7 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : آشنايي با بهداشت و درمان در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینجا که چیزی در مورد خدمات رایگان ننوشته. البته گفته که بچه تازه بدنیا آمده بلافاصله کاور میشه. میتونید با خودشون تماس بگیرید و بپرسید.
    http://www.health.gov.on.ca/english/...ohip/wait.html
    مرسی من هم دقیقن این لینک رو دیروز خوندم و چیزی ننوشته ولی تو دفترچه Learning about Quebec که بعد از قبولی تو مصاحبه داده میشه و تو سایت دولت کبک هم هست این رو نوشته که من عینن میارم:

The waiting period is a maximum period of three months during which new
    arrivals who come to settle in Québec are not covered by the Health Insurance
    Plan. However, depending on a person’s situation, certain health services may be
    provided free during the waiting period
    . These include necessary services to
    victims of domestic or family violence or sexual assault; care and follow-up related
    to pregnancy, delivery or interruption of pregnancy
    ; necessary services for
    persons with infectious health problems that affect public health; and certain
    services offered in CLSCs, such as vaccination

من فکر می کنم سرویس هایی که کبک میده بهتر از آنتاریو هست بهمین دلیل من این متن بالا رو به هر کس گفتم تا حالا نشنیده بود و فکر نمی کرد این خدمات مجانی باشه تو اون 3 ماه. من این سوال رو چند وقت پیش تو سایت RAMQ پرسیدم بعد یک نفر از همونجا بهم زنگ زد و کلی ازش سوال کردم و اینکه این خدمات تو اون سه ماه رایگان هست رو تایید کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم که با وجود تحقیق و پرس و جوی زیاد هنوز نتونستم جواب درستی براش پیدا کنم. من و همسرم مهاجر کبک هستیم، من می دونم که تو سه ماه اول بعضی از خدمات پزشکی مثل موارد اورژانس و زایمان رایگان هست و نیازی به کارت بیمه نداره. مشکل این هست که ما یک هفته بعد از رسیدن به کبک برنامه داریم بریم آنتاریو. می خواستم بدونم این موارد اورژانس برای ما در آنتاریو هم رایگان هست بعنوان permanent resident یا باید حتمن بیمه خصوصی بخریم؟
    بهتره با ramq تماس بگیرید و بپرسید که مطمئن بشید.

Junior Member azartash آواتار ها

در ارتباط با هزینه های دندانپزشکی در کبک برای دانشجویان، کسی می تونه منو راهنمائی کنه؟
    من ریشه ای می خواهم که تنم را تاب بیاورد، چند گلدان می خواهم روی شاخه هایم بگذارم... من هوا می خواهم و آب

من یه سوال درباره پدر مادرا داشتم که جدیدن بهشون ویزای طولانی مدت میدان میخواستم بدونم با توجه به اینکه معمولا سنشون بالاست بالای ۷۰ سال وقتی تو کانادا هستن جریان بیماشون به چه صورته؟و خدمات رایگانی بهشون تلق میگیره؟
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zaraquebec نمایش پست ها
    من یه سوال درباره پدر مادرا داشتم که جدیدن بهشون ویزای طولانی مدت میدان میخواستم بدونم با توجه به اینکه معمولا سنشون بالاست بالای ۷۰ سال وقتی تو کانادا هستن جریان بیماشون به چه صورته؟و خدمات رایگانی بهشون تلق میگیره؟
    متقاضیان باید بیمه پزشکی خصوصی بگیرند تا ویزای بلند مدتشون صادر بشه. هیچ بیمه دولتی یا خدمات رایگانی بهشون تعلق نمیگیره. اصولا هدف از بستن راه مهاجرت پدر و مادر ها و تبدیلش به ویزای بلند مدت همین بود که مخارج پزشکی پدر و مادرها گردن دولت کانادا نیفته.

Junior Member

bayad az bimeie daneshjooi estefade konid ke baraie dandoon pezeshki hodoodan saali 180 hast albate agar PR bashid vagar na 1000 dollar baraie kolle bime darmani va dandan.saghf bime ham 700 dollar saali.
    تاریخ فایل فدرال: 8 دسامبر2009 - تاریخ مدیکال: 21 مارس 2011- تاریخ پاس ریکوئست : 6 جون 2011 -لندینگ: 9 جون 2011

Junior Member

دروود
    دوستان وضعیت درمانی در شهر ونکوور به چه صورتی هست ؟
    میزان پزشک شنیدم کلا تو کانادا بر خلاف استرالیا تعریفی نداره . درسته ؟

آیا دسترسی به پزشک با میزان پول توی جیب رابطه مستقیم داره ؟ یعنی اگه نخوای رایگان تموم شه برای امور اورژانسی از جیب بدی ولی فل الفور باشه ؟؟؟

ویزیت دکتر عمومی ( خانوادگی ) در صورت رایگان نبودن ، چه میزان هست ؟؟
    ..................

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sysn نمایش پست ها
    دروود
    دوستان وضعیت درمانی در شهر ونکوور به چه صورتی هست ؟
    میزان پزشک شنیدم کلا تو کانادا بر خلاف استرالیا تعریفی نداره . درسته ؟

آیا دسترسی به پزشک با میزان پول توی جیب رابطه مستقیم داره ؟ یعنی اگه نخوای رایگان تموم شه برای امور اورژانسی از جیب بدی ولی فل الفور باشه ؟؟؟

ویزیت دکتر عمومی ( خانوادگی ) در صورت رایگان نبودن ، چه میزان هست ؟؟
    ..................

ممنون
    پزشک و درمان در کانادا رایگان است و متاسفانه امکان دسترسی به پزشک پولی برای سرویس سریعتر وجود ندارد. کیفیت سرویس البته تعریفی ندارد.

Member canada_phd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson

با سلام
    دوستان در مورد دانشجوها هم با بیمه ای که دانشگاه میده، بجزء دندان پزشکی تمام موارد مجانیه؟ حتی جراحی؟ من تورنتو خواهم بود. با تشکر از کمکتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط canada_phd نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان در مورد دانشجوها هم با بیمه ای که دانشگاه میده، بجزء دندان پزشکی تمام موارد مجانیه؟ حتی جراحی؟ من تورنتو خواهم بود. با تشکر از کمکتون
    بیمه دانشگاه ها معمولا خدماتی معادل ohip ارائه میکنه و جراحی و بیمارستان و نظیر اون رو هم شامل میشه.