صفحه 77 از 100 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیزم
    عجب اوضاعیه!!!
    :|
    پس با خودم ده ورق حداقل Adult Cold بیارم!
    درباره دندون باهاتون موافقم.
    خیلی گرونتر شده.
    .
    نیاز نیست با خودتون مقدار زیادی قرص سرماخوردگی ببرید. اونا قیمتها در این حد وحشتناک نیست دیگه.... یه قوطی (50 کپسول) قرص Cold-FX رو 18 دلار میتونید تهیه کنید و این برای چندین دوره کافیه.

در صورت عفونت و شدت هم کلنیک درمانش رایگان میشه....

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد

سلام
    يك سوال داشتم، ايا در صورتي كه هنوز بيمه در تورنتو درخواست نداديم وارد كانادا شويم، دولت هزينه هاي بارداري و زايمان و كاور مي كنه؟! براي خانم هاي باردار حداقل ممكنه زودتر از سه ماه؟!
    مورد بعدي بيمه نكميلي هست كه اين موضوع را ساپورت بكنه؟!
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    زن حامله تو کبک از روز اول بیمه هست
    تورنتو رو اطلاع داريد؟!
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-farshad نمایش پست ها
    تورنتو رو اطلاع داريد؟!
    تا اونجا که می دونم خیر. ولی استان هائی مثل آلبرتا می تونید برید و از همون لحظه اول تحت پوشش هستید.
    بیمه تکمیلی در هیچ کجای دنیا نمیاد یک خانم را در دوران بارداری بیمه کنه -و- زایمان را پوشش بده. معمولا حداقل یک سال باید بیمه بوده باشید بعد زایمان را پوشش بدهند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-farshad نمایش پست ها
    تورنتو رو اطلاع داريد؟!
    تورنتو و اونتاریو سه ماه دوره انتظار را باید بگذرانید و بیمه های معمول مسافرتی نیز که برای سه ماه اول توصیه میشوند متاسفانه هزینه های زایمان و Prenatal را نمیپوشانند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    اینجا دندون پزشکی اگر بیمه تکمیلی نداشته باشین گرونه (البته آلبرتا از استانهایی هست که متاسفانه هزینه دندون پزشکی بالاتری نسبت به بقیه استانها داره) من پارسال یک روت کانال کردم شد 1450 دلار و روکشش 1300 دلار. راستی کسی از قیمت حدودی ارتودنسی توی کانادا یا ایران خبر نداره؟ اینجا یه قیمت بهم دادن که یخورده بالاست، البته ارتودنسی متاسفانه جوری نیست که با یکبار مراجعه حل بشه وگرنه میرفتیم یجای دیگه انجامش میدادیم.
    اورتودنسي به نسبت ساير خدمات دندونپزشكي بالا نيست.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اورتودنسي به نسبت ساير خدمات دندونپزشكي بالا نيست.
    البته اونم بستگي به دكتر و شهر داره. من خودم از هفت هزار تا تا نه هزار تا قيمت دارم ولي از دوستان تورنتو نشين شنيدم كه اونجا ارزونتره مثل اينكه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    ممنونم

یه سوالی
    برای سرماخوردگی و این قبلی بیماریها چرا دکتر و بیمارستان نمیتونن کاری بکنن؟

دوستان توضیح کامل دادند. چون اگر نیاز به آنتی بیوتیک نباشه توصیه به خوردن مایعات گرم و عسل میکنه و درباره مسکن هم چیزی نمیگه چون فرض رو بر این میذاره که میدونین اگر تب کردین باید مسکن بخورین. حتی این موارد رو براش نسخه هم نمیده چون بدون نسخه از داروخانه قابل تهیه هست و هرچیزی هم که بدون نسخه قابل تهیه باشه بیمه پولی بابتش نمیده حتی اگر بیمه تکمیلی باشید.
    نتیجه گیری: برای بیماریهای غیر جدی مثل سرماخوردگی و آلرژی فصلی و ... با رفتن به دکتر فقط کمی نصیحت میشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    اینجا دندون پزشکی اگر بیمه تکمیلی نداشته باشین گرونه (البته آلبرتا از استانهایی هست که متاسفانه هزینه دندون پزشکی بالاتری نسبت به بقیه استانها داره) من پارسال یک روت کانال کردم شد 1450 دلار و روکشش 1300 دلار. راستی کسی از قیمت حدودی ارتودنسی توی کانادا یا ایران خبر نداره؟ اینجا یه قیمت بهم دادن که یخورده بالاست، البته ارتودنسی متاسفانه جوری نیست که با یکبار مراجعه حل بشه وگرنه میرفتیم یجای دیگه انجامش میدادیم.

فکر کنم از 7000 دلار شروع میشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    فکر کنم از 7000 دلار شروع میشه.
    دو سه سال پیش ما در تورنتو 5 هزار و خرده ای دلار انجامش دادیم.