صفحه 90 از 100 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

دوستان اگه کسی بیاد کانادا و برای زبان ثبت نام کنه یا برای رشته مثلا MBA اونوقت میتونه بیمه خصوصی بخره با ماهی ۵۰-۶۰ دلار، ایا این بیمه هزبنه های زایمان رو هم پوشش میده؟؟؟ اونم برای کسی که ماه ششم بارداریه؟
    یعنی یه چیزی مثل بیمه دانشجویی.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی بیاد کانادا و برای زبان ثبت نام کنه یا برای رشته مثلا MBA اونوقت میتونه بیمه خصوصی بخره با ماهی ۵۰-۶۰ دلار، ایا این بیمه هزبنه های زایمان رو هم پوشش میده؟؟؟ اونم برای کسی که ماه ششم بارداریه؟
    یعنی یه چیزی مثل بیمه دانشجویی.
    معلومه که نمی تونه. بیمه های ایران هم همچین کاری نمی کنند. خودتون رو بگذارید جای شرکت بیمه. یعنی بیاد 3 تا 50 دلار از شما بگیره بعد بیست هزار دلار هزینه زایمان را بده؟؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان عزیز، دوتا سوال حیاتی از خدمتتون دارم:
    ۱- من تازه اومدم ونکوور برای تحصیل و خانمم هم ویزای کار همرا گرفته. دانشگاه به من یه بیمه ی ۳ ماهه داده که موقته و میگه بعدش بیمه ی استانی میتونی بگیری اما خانمم بیمه ای نداره، بایید چیکار کنم؟ هزینه ی بیمیه خصوصی برای ۲،۳ ماه چقدره؟ ازکجا باید گرفت؟ آیا کافیه؟
    ۲-ما هنوز آدرس ثابتی نداریم و من آدرس دانشگاه رو دادم برای بیمه استانی ، آیا مورد قبوله؟ یا باید آدرس منزل باشه ؟
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.

کسی می دونه که قانون رایگان بودن دارو در انتاریو برای افراد زیر 24 سال تصویب شده و از کی اجرایی خواهد شد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    کسی می دونه که قانون رایگان بودن دارو در انتاریو برای افراد زیر 24 سال تصویب شده و از کی اجرایی خواهد شد؟
    ژانویه 2018.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    دوستان سلام. من یه ماهه گوئلف اومدم. دو روز پیش حالم بد شد. استادم هم منو برد اول کلینیک دانشگاه اما اونجا گفتن چون دانشجو نیستی و فرصت مطالعاتی هستی برو کلینیک واکینگ (من یوهیپ هستم و برای اوهیپ هم ثبت نام کردم ولی زانویه میاد دستم) بعد بعداز ظهرش استادم منو برد کلینیک دکتر خانوادگی خودشون که کلینیک واکینگ نبود و دکتر اونجا اخرسر قبول کرد منو ببینه و 45 دلار ناقابل بنده پیاده شدم. حالا موندم کجا این برگه کلایم پیدا کنم که این پول برگرده. دقیقا این ماه هم من کاملا خالی شدم به خاطر خرید کفش و کاپشن. کسی اطلاعی داره چه باید بکنم.بهم پولش برمیگرده؟؟؟
    سلام
    من براي فرصت مطالعاتي دارم ميرم مانيتوبا، ورك پرميت دارم من بايد اوهيپ بگيرم يا بيمه دانشگاه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbmi نمایش پست ها
    سلام
    من براي فرصت مطالعاتي دارم ميرم مانيتوبا، ورك پرميت دارم من بايد اوهيپ بگيرم يا بيمه دانشگاه؟
    اوهیپ فقط مال انتاریو است. در منیتوبا شما بعد از سه ماه میتونید بیمه استان مانیتوبا را بگیرید:
    http://www.gov.mb.ca/health/mhsip/#Q1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اوهیپ فقط مال انتاریو است. در منیتوبا شما بعد از سه ماه میتونید بیمه استان مانیتوبا را بگیرید:
    http://www.gov.mb.ca/health/mhsip/#Q1
    من براي فرصت مطالعاتي دارم ميام، خود من ورك پرميت ميگيرم اما خانمم فكر ميكنم ويزاش ويزيتور باشه و باردار هستش، سؤالم اين هستش كه باتوجه به تايپ ويزاي خانمم أيا بعد از سه ماه به ايشون هم بيمه رايگان تعلق ميگيره يا بايد بيمه خصوصي بگيريم.

ApplyAbroad Guru

من براي فرصت مطالعاتي دارم ميام، خود من ورك پرميت ميگيرم اما خانمم فكر ميكنم ويزاش ويزيتور باشه و باردار هستش، سؤالم اين هستش كه باتوجه به تايپ ويزاي خانمم أيا بعد از سه ماه به ايشون هم بيمه رايگان تعلق ميگيره يا بايد بيمه خصوصي بگيريم.
    خانم شما بعنوان همراه شما هستند و قاعدتا باید تحت پوشش هر بیمه ای که به شما تعلق میگیرد قرار داشته باشند. مقررات استانی را روی سایت استان منیتوبا میتونید چک کنید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

اصولا باید تعلق بگیره. ما که از کلگری اومدیم اونتاریو مجبور شدیم که با هزار بدبختی بیمه اونتاریو رو بگیریم با اینکه خانمم بر اساس بیمه من داره اوهیپ میگیره اما زمان دریافت کارت بیمش 18 روز زودتر از من هست. دلیلش هم برداشت متفاوت دو نفر در سرویس اونتاریو از مدارک ما بوده
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true