صفحه 92 از 100 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1000

موضوع: بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط weinus نمایش پست ها
    دوستان یک سوال در مورد بیمه درمانی در ایالت اونتاریو:
    من چون دانشجوی پارت تایم هستم دانشگاه به من uhip نمیده.
    کسی تجربه داره که باید چکار کنم؟ چطور میتونم خودم رو بیمه کنم با هزینه مناسب؟؟؟
    شما دانشجوی بین المللی هستید؟ چطوری با عنوان دانشجوی خارجی پارت تایم هستید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در كانادا (بیمه درمانی،پزشک خانواده،مراکز درمانی و تمامی موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما دانشجوی بین المللی هستید؟ چطوری با عنوان دانشجوی خارجی پارت تایم هستید؟
    بله من international student هستم. پروگرمی که میخونم جوری هست که فقط پارت تایم ارائه میشه. اجازه کار هم دارم اگه بخوام.
    ولی کلا خود دانشگاه هیچ آپشنی نتونسته تا الان پیدا کنه برای ارائه بیمه به من...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط weinus نمایش پست ها
    بله من international student هستم. پروگرمی که میخونم جوری هست که فقط پارت تایم ارائه میشه. اجازه کار هم دارم اگه بخوام.
    ولی کلا خود دانشگاه هیچ آپشنی نتونسته تا الان پیدا کنه برای ارائه بیمه به من...
    اگر متاهل هستید و همسرتون مشغول بکارند از طریق ایشون میتونید ohip بگیرید. در غیر اینصورت واقعا شرایط استثنایی هست چون تا حالا ندیدم اجازه دانشجویی پارت تایم به کسی بطور مستقل بدن. شرکتهایی هستند مثل سان لایف و منولایف که بیمه های پزشکی برای ویزیتورها ارائه میکنند شاید بتونید از طریق اونها بگیرید. ولی قیمتهایشان خیلی از uhip بالاتر خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر متاهل هستید و همسرتون مشغول بکارند از طریق ایشون میتونید ohip بگیرید. در غیر اینصورت واقعا شرایط استثنایی هست چون تا حالا ندیدم اجازه دانشجویی پارت تایم به کسی بطور مستقل بدن. شرکتهایی هستند مثل سان لایف و منولایف که بیمه های پزشکی برای ویزیتورها ارائه میکنند شاید بتونید از طریق اونها بگیرید. ولی قیمتهایشان خیلی از uhip بالاتر خواهد بود.
    ممنون.
    بله واقعا کیس استثنایی شده الان بیمه برای من به عنوان دانشجو.متاسفانه همسرم هنوز جایی مشغول به کار نشده. اگه خودم جاب پیدا کنم چطور؟ در اونصورت بیمه میتونم بشم؟
    در مورد اون دوشرکتی که گفتید هم حتما سرچ میکنم ببینم بجایی میرسه

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام دوستان

کسی یک فامیلی دکتر توی تورنتو میشناسه؟ (ترجیحا downtown).

ممنون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی یک فامیلی دکتر توی تورنتو میشناسه؟ (ترجیحا downtown).

ممنون.
    http://www.cpso.on.ca/public-registe...search=general
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوستان کسی بیمه خصوصی میشناسه برای سه ماهی که باید منتظر OHIP بود؟ من هر چی پیدا کردم تا الان همه OHIP احتیاج دارن. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    دوستان کسی بیمه خصوصی میشناسه برای سه ماهی که باید منتظر OHIP بود؟ من هر چی پیدا کردم تا الان همه OHIP احتیاج دارن. ممنون
    من بیمه بانک سامان رو بهتون پیشنهاد میکنم. قیمتش کسری از قیمت بیمه هایی کاناداییه و پوشش معتبری داره (بیمه یک شرکت اروپایی رو به شما می ده). فکر میکنم آنلاین هم می تونید بگیرید.
    هفته پیش یکی از بستگان ما که داره میاد اینجا دو ماه پیشمون باشه از بیمه بانک سامان گرفت زیر 200 هزار تومن (سن بالای 60، پوشش 50 هزار یورو) در حالی که من براش از بیمه هایی کانادایی قیمت گرفتم زیر 250 دلار پیدا نکردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    من بیمه بانک سامان رو بهتون پیشنهاد میکنم. قیمتش کسری از قیمت بیمه هایی کاناداییه و پوشش معتبری داره (بیمه یک شرکت اروپایی رو به شما می ده). فکر میکنم آنلاین هم می تونید بگیرید.
    هفته پیش یکی از بستگان ما که داره میاد اینجا دو ماه پیشمون باشه از بیمه بانک سامان گرفت زیر 200 هزار تومن (سن بالای 60، پوشش 50 هزار یورو) در حالی که من براش از بیمه هایی کانادایی قیمت گرفتم زیر 250 دلار پیدا نکردم.
    شما چگونه هزینه های درمانی را برای بیمه سامان قابل پذیرش میکنید(CLAIM) در حالیکه سفارتخانه ای برای تایید مدارک وجود ندارد،گمان ندارم که بیمه سامان پس از پرداخت شما ,بابت اوراق بیمارستانی که همراه دارید, پولی پرداخت کند. در صورتیکه با خرید بیمه داخل کانادا در طول زمان اعتبار تمام هزینه با توجه به نوع قرار داد بیمه پرداخت می شود و مراکز درمانی معمولا سیستم یکپارچه استانی و بین استانی دارند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط REDMAN نمایش پست ها
    شما چگونه هزینه های درمانی را برای بیمه سامان قابل پذیرش میکنید(CLAIM) در حالیکه سفارتخانه ای برای تایید مدارک وجود ندارد،گمان ندارم که بیمه سامان پس از پرداخت شما ,بابت اوراق بیمارستانی که همراه دارید, پولی پرداخت کند. در صورتیکه با خرید بیمه داخل کانادا در طول زمان اعتبار تمام هزینه با توجه به نوع قرار داد بیمه پرداخت می شود و مراکز درمانی معمولا سیستم یکپارچه استانی و بین استانی دارند.
    لطفا وقتی از چیزی اطلاع ندارید راهنمایی گمراه کننده نکنید. اولا شما به وکلا یا اتاق بازرگانی هم مراجعه کنید مدارک را تایید می کنند. سفارت برای چه؟ وقت نیاز به خدمات پزشکی داشتید با شماره تلفنی که در بیمه نامه هست تماس میگیرید و با دادن مشخصات مرکزی که مراجعه کردید پرونده درخواست مطالبه را باز می کنید. خودشان وضعیت شما را بررسی و تصدیق می کنند و بعدا با ارایه مدارک هزینه را دریافت می کنید. من حتی دیدم هزینه مراجعه نسبتا عادی به دندانپزشک را هم پرداخت کردند.