صفحه 234 از 377 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

دوستان این اینترنت موبایل ها رو بگیریم میشه همه ی جا کانادا باهاش کار کرد؟
    و بعد از طریق نرم افزارهای ویپ و fongo که دوستمون اشاره کرد تماسی خواستیم با کسی بگیریم کارمون راه بیفته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    سلام
    پس دلیل گوشی رایگان دادن اینه که گوشی قفل شده بهمون میده مثلا همین koodo ای که گفتم؟
    Moto g شنیدم خیلی گوشی خوب و روونیه

منم موندم برم prepaid چت آر بگیرم یا برم کلا گوشی جدید بخرم از بازار یا خود شرکتها و یه پلن مثلا 40-50 دلاری کودوو بگیرم
    گوشی مجانی با قرارداد به شما می دن و (این گوشی ها لزوما لاک نیستند) یعنی متعهد می شید دو سال با اونها باشید و پلن خاصی رو ادامه بدین.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran

اتفاقا همونطور که در پست قبلی ام گفتم ازشون پرسیدم آیا باید قراردادی امضا کنم که گفتش نه و گفتم چقدر باید با شرکتتون باشن گفت حدود یه سال

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    گوشی مجانی با قرارداد به شما می دن و (این گوشی ها لزوما لاک نیستند) یعنی متعهد می شید دو سال با اونها باشید و پلن خاصی رو ادامه بدین.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    اتفاقا همونطور که در پست قبلی ام گفتم ازشون پرسیدم آیا باید قراردادی امضا کنم که گفتش نه و گفتم چقدر باید با شرکتتون باشن گفت حدود یه سال
    پست قبلیتون چیزی نفرمودید.
    دو سال رو مثال گفتم. حداکثرش دو ساله. بستگی به قیمت گوشی و پلن ماهیانه شما داره. خب وقتی گفته باید یک سال با شرکت باشید یعنی قرارداد باهاشون می گیرید دیگه. انقدر متعهد می مونید تا قیمت گوشی رو از محل پلن شما مستهلک کنند. خیال تون راحت، هیچ چیز رو "مجانی" به شما نمی دن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    در مونترال چه شرکتی رو برای فقط اینترنت پیشنهاد میدید؟ سرعت مثلا در حد 3 مگ و ظرفیت 100 گیگ ماهانه یا نامحدود 6 ماهه؟
    راه اندازیش چند روز طول میکشه؟
    bell هست. 320 gbدانلود ، سرعت دانلود تا 5 مگ.
    بدون تکس 39 دلار ماهانه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arc نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

ما یک گوشی کارکرده از ایران آوردیم و یک سیمکارت chater پری پید با ارزونترین پلان یعنی 20 دلار در ماه خریدیم براش و جواب هم میده ، تماس نامحدود ورودی و خروجی داخل مونترال و 50 تا تکست هیچ آپشن دیگه ای هم نداره

همسرم تمایل داره یک گوشی galaxy s4 بگیره . قیمت گوشی unlocked در مغازه های جی اس ام با تکس میشه 550 دلار . اگه با پلن دوساله فایدو بگیریم میشه ماهانه 55 دلار با تماس نامحدود ورودی و خروجی از کل کانادا و 1 گیگ اینترنت و تکست نامحدود .
    حالا مشکل اینجاست که اگه ما بخواهیم 6 ماه یا یک سال دیگه برگردیم ایران ، هم باید هزینه آنلاک کردنش رو بدیم هم حدود 400 دلار بقیه پول گوشی رو بدیم .

موندیم چکار کنیم بهتره ، چه پلانی از چه شرکتی ممکنه مشکل ما رو حل کنه ؟ گوشی آنلاک بخریم کلا ؟ الان ایران این گوشی 1200000 تومنه ، آیا میشه بگیم ایران بخرند و برامون پست کنند ؟
    گوشی انلاک کانادا ، توی ایران هم کار میکنه. این جند روز خیلی ها رو دیدم که ایفون 6 رو گرفتند فرستادن ایران.
    اما اگر گوشی از ایران بگیرید ، ممکنه با اپراتورهای Bell, virgin , koodo کار نکنه. که برای ما کار نکرد. اما اپراتورهای fido , roger با گوشیهای unlock توی ایران مشکلی ندارند.
    این رو باید بدونید که اگر گوشی مال خودتون باشه روی هر پلنی ده درصد تخفیف بهتون میدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    bell هست. 320 gbدانلود ، سرعت دانلود تا 5 مگ.
    بدون تکس 39 دلار ماهانه
    این که گرونه. Teksavvy در مونترال هفت مگ سرعت و سیصد گیگ در ماه رو میده30 دلار.
    http://teksavvy.com/en/residential/i...eed-dsl-7---qc

Senior Member

بنظر قیمتاش خیلی بهتره، اما گویا مودمش رو باید بخری و هزینه اکتیو داره،
    درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    بنظر قیمتاش خیلی بهتره، اما گویا مودمش رو باید بخری و هزینه اکتیو داره،
    درسته؟
    مودم DSLرو 20-30 دلار از فروشگاههای computer Canada میتونید بخرید. هزینه اکتیویشن اش هم اگردرست خاطرم باشه 25 دلار بود ولی میتونید باهاشون چک کنید.

Junior Member

درود

دوستان از شرکت بل یا راجرز اگر بخواهم یک خط تهیه کنم به همراه گوشی هوشمند ( نوعش فرقی نمیکنه ، فقط پول اولیه نداشته باشه ) چقدر برام ماهانه هزینه می بره ( در کمترین حالت ممکن ) ؟
    با ترم دوساله
    و اینکه آیا بعد این دوسال هزینه خود گوشی تموم میشه و ماهانه هزینه کاهش پیدا میکنه ؟ اون وقت ماهانه کمترین حالت چند در میآد .

ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)