صفحه 354 از 377 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    پرداخت صورتحساب بعضى شركت ها يا موسسات باكرديت كارد مستلزم هزينه اضافى است و در واقع كارمزد كرديت كارت رو از خريدار ميگيرن مثلا ennercare در قبض برق . راه حل اين است كه مستقيما از حساب جاريتان پرداخت كنيد البته بعضى موارد هم حساب جارى محدوديت دبيت دارد.در ضمن پرداخت صورتحساب هاى يوتيليتى اگر بصورت دوره اى نباشد بعنوان cash advance محسوب شده و خود شركت كرديت كارد هم شما را جداگانه شارژ ميكند. راه حل : تمام صورتحساب هاى يوتيليتى را مستقيم روى اتو پيمنت از حساب جارى بزارين ، فقط در مورد راجرز و بل اتو پيمنت نزارين .
    عرض بنده هم همینه. من با حساب چکینگ پرداخت می کنم. دوست مون گفتند با حساب چکینگ پرداخت کردید و ازشون 2.5 هزینه مطالبه شده که به نظرم بسیار بعیده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    پرداخت صورتحساب بعضى شركت ها يا موسسات باكرديت كارد مستلزم هزينه اضافى است و در واقع كارمزد كرديت كارت رو از خريدار ميگيرن مثلا ennercare در قبض برق . راه حل اين است كه مستقيما از حساب جاريتان پرداخت كنيد البته بعضى موارد هم حساب جارى محدوديت دبيت دارد.در ضمن پرداخت صورتحساب هاى يوتيليتى اگر بصورت دوره اى نباشد بعنوان cash advance محسوب شده و خود شركت كرديت كارد هم شما را جداگانه شارژ ميكند. راه حل : تمام صورتحساب هاى يوتيليتى را مستقيم روى اتو پيمنت از حساب جارى بزارين ، فقط در مورد راجرز و بل اتو پيمنت نزارين .
    راجرز اگه پلن ثابت داشته باشيد مهم نيست. اگه اينترنت با ليميت داريد يا ديتاي تلفن همراه در اون صورت بايد نگران باشيد.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

دوستان میشه خواهش کنم راهنماییم کنید اگر سوالم هم ابتدایی هست چون خیلی برام مهمه کسی که ونکوور زندگی میکنه ایا اگر به خارج شهر بره یعنی خارج از ونکوور اینترنتش قطع می شه؟ منظورم اینترنتش گوشیش؟؟ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    دوستان میشه خواهش کنم راهنماییم کنید اگر سوالم هم ابتدایی هست چون خیلی برام مهمه کسی که ونکوور زندگی میکنه ایا اگر به خارج شهر بره یعنی خارج از ونکوور اینترنتش قطع می شه؟ منظورم اینترنتش گوشیش؟؟ممنونم
    بستگی به سرویس تون داره. باید از شرکت سریس دهنده تون سوال کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    عرض بنده هم همینه. من با حساب چکینگ پرداخت می کنم. دوست مون گفتند با حساب چکینگ پرداخت کردید و ازشون 2.5 هزینه مطالبه شده که به نظرم بسیار بعیده.
    شرکت سرویس دهنده اینترنت که اینو گفت و 2.5 دلار رو هم ازم گرفت. البته من جز برای تسویه کردیتم از حساب چکینگم بطور آنلاین استفاده نمی کنم برای همین نمیدونم در بقیه موارد هم همینطوره یا نه.

سلام دوستان.چند تا سوال داشتم.
    1-آیا اگر در کانادا از سایتهای ایرانی مثل p30download و tinymovies و ... فیلم و سریال و نرم افزار دانلود کنیم شرکت اینترنتیم متوجه میشه؟اگر متوجه بشه چه عواقبی داره؟آیا اصلا اجازه داره شرکت پیگیر دانلودهای شما بشه؟
    2-آوردن پک های نرم افزاری مثل گردو و کینگ و .. توی فرودگاه ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟
    3-آوردن 3 تا هارد اکسترنال در هنگاه ورود ممکنه ایجاد حساسیت برای افیسر بکنه ؟ و ممکنه محتویاتش چک بشن.؟
    ممنون از پاسختون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    1-آیا اگر در کانادا از سایتهای ایرانی مثل p30download و tinymovies و ... فیلم و سریال و نرم افزار دانلود کنیم شرکت اینترنتیم متوجه میشه؟اگر متوجه بشه چه عواقبی داره؟آیا اصلا اجازه داره شرکت پیگیر دانلودهای شما بشه؟
    2-آوردن پک های نرم افزاری مثل گردو و کینگ و .. توی فرودگاه ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟
    3-آوردن 3 تا هارد اکسترنال در هنگاه ورود ممکنه ایجاد حساسیت برای افیسر بکنه ؟ و ممکنه محتویاتش چک بشن.؟
    ممنون از پاسختون

من کینگ اوردم با هارد ، کسی چک نکرد، ، تا حالا کسی تو دانشگاه من ندیدم( از ملیت های مختلف ) که پول نرم افزار بده ، همه دانلود غیر مجاز دارند ،

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    ١-فقط اگر fair policy رو رعايت كنيد و peer to peer دانلود نكنيد كسى كارى نداره .
    ٢-هنگام وررود فقط به ميزان پول نقد و قيمت كالاهاى همراه و مواد غذايي ممنوعه مثل گوشت و لبنيات كار دارن .
    ٣-اگر به چيزى مشكوك بشن مثلا اسلحه و يا مواد مخدر همه جا رو ميگردن ولى دنبال نرم افزارهاى كرك شده نيستن ، البته اگر تعداد زيادى از يك كالا همراهتون باشه كه جنبه تجارى پيدا كنه ، گمركى ميگيرن

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان اینترنت کیبل TekSavvy خوبه؟ cable 15 یا cable 5 رو میخوام بگیرم. ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان ، راهی برای دیدن اسکار ، بدون اشتراک ctv هست ؟ من نتفلیکس دارم ، اینترنت خونه هم فیدوه، ظاهرا با راجرز میشه ctv رو دید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)