صفحه 221 از 377 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231271321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    يك سؤال داشتم
    ديدن ان لاين فيلم إز يوتوب به اندازه دانلود اون فيلم بيت مصرف ميكنه؟
    ممنون
    بستگي به كيفيت و حجم ان دارد در شرايط يكسان به يك اندازه مصرف ميشود . فيلم هاى استريم اغلب HD نيستند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    مطمئن باشيد هيچ فيلم تازه اي براى استريم مجانى در اينترنت رايگان نيست
    اين سايت ها با دريافت اطلاعات شخصى شما ، بطور نامحسوس مرورگر شما را به سمت سرورهاى غير قانونى هدايت ميكنند
    در اين موارد شما كار غير قانوني انجام نداده ايد ولى اين سرورها غير قانونى هستند و اغلب محل انهادر كشورهاى خاصى قرار دارد . لينك دادن به اين سايت ها در موتورهاى جستجوگر هم ممنوع شده است با اين وجود با end user ها اغلب كارى ندارند
    بطور خلاصه اين كارهم غير قانونى است ولى كسى كارى ندارد چون دنلود مستقيم در ان نيست .
    الان جای شما خالی فیلم edge of tomorrow تام کروز رو با همون اپ اندروید دیدم. نه ثبت نامی داره نه مشخصاتی می گیره. لطفا قبل از رد کردن چیزی اول امتخان و بررسی کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

من از فایدو سیمکارتمو بالاخره خریدم و در آیفون ام که انلاکه و از ایران اوردم، گذاشتم، اما سیگنال انتنم در خیلی جاها ( که سیمکارت فایدو در همانجا برای یه گوشی دیگه انتن میده) انتن دهی بسیار ضعیفی داره...امروز رفتم سیمکارتمو عوض کردن اما بازم همون مشکل هست...از دوستان کسی تجربه مشابه داره؟ ضمنا ار سلامت گوشیم مطمئنم.
    خودشون گفتن به اچل استور مراجعه کنم شاید گوشیم واقعا انلاک نبوده باشه.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    من از فایدو سیمکارتمو بالاخره خریدم و در آیفون ام که انلاکه و از ایران اوردم، گذاشتم، اما سیگنال انتنم در خیلی جاها ( که سیمکارت فایدو در همانجا برای یه گوشی دیگه انتن میده) انتن دهی بسیار ضعیفی داره...امروز رفتم سیمکارتمو عوض کردن اما بازم همون مشکل هست...از دوستان کسی تجربه مشابه داره؟ ضمنا ار سلامت گوشیم مطمئنم.
    خودشون گفتن به اچل استور مراجعه کنم شاید گوشیم واقعا انلاک نبوده باشه.
    اینجا آنتن دهی موبایلها مانند تهران نیست. پس با ایران مقایسه نکنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام.
    1. دوستان این پلنهای موبایل توی کانادا که میگه unlimited canada-wide calling آیا برای تماس با همه اپراتورهای دیگه هم مجانی هست یا فقط برای تماس با سیمکارتهای همون اپراتور هست.
    2. چه پلانی رو برای یک دانشجوی متاهل تازه وارد که میخواد مرتب با همسرش در تماس باشه و از ایران هم باهاش زیاد تماس میگیرن پیشنهاد می کنید؟ اینترنتش هم نامحدود باشه. ضمنا افراد زیادی رو هم در کانادا نمیشناسن. نظرتون درباره این پلن چیه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    سلام.
    1. دوستان این پلنهای موبایل توی کانادا که میگه unlimited canada-wide calling آیا برای تماس با همه اپراتورهای دیگه هم مجانی هست یا فقط برای تماس با سیمکارتهای همون اپراتور هست.
    2. چه پلانی رو برای یک دانشجوی متاهل تازه وارد که میخواد مرتب با همسرش در تماس باشه و از ایران هم باهاش زیاد تماس میگیرن پیشنهاد می کنید؟ اینترنتش هم نامحدود باشه. ضمنا افراد زیادی رو هم در کانادا نمیشناسن. نظرتون درباره این پلن چیه؟

همون که پیدا کردید پلن خوبیه ولی باید گوشی هم از خودشون بگیرید. معمولا گوشی های ایران با ویند کار نمی کنن بعدهم فکر نکنید اینترنتش واقعا نامحدوده. ماهی 5 گیگابایت به شما می ده اگر از اون حد بیشتر استفاده کنید سرعت تون را شدیدا کاهش می ده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اینجا آنتن دهی موبایلها مانند تهران نیست. پس با ایران مقایسه نکنید
    پياممو كامل خوندي؟!!!!!!!!!( توي پرانتز رو بخونين)
    من دوتا گوشي دارم و دوخط، در يك جاي مشابه، يكي انتن ميده يكي نميده
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    همون که پیدا کردید پلن خوبیه ولی باید گوشی هم از خودشون بگیرید. معمولا گوشی های ایران با ویند کار نمی کنن بعدهم فکر نکنید اینترنتش واقعا نامحدوده. ماهی 5 گیگابایت به شما می ده اگر از اون حد بیشتر استفاده کنید سرعت تون را شدیدا کاهش می ده.
    مرسی از پاسختون. راستش همون 5 گیگ اینترنت کافیه و زیاد هم هست. بعد اینکه از ایران زنگ بزنن برای من هزینه نداره؟
    اگه نخوام گوشی رو از خودشون بگیرم، شما چه پلانی و از چه شرکتی پیشنهاد می دید؟
    اون سوال درباره canada-wide رو هم پاسخ بدید ممنون میشم
    ارادتمند

ApplyAbroad Superstar

خیر با اون پلن تماس های ورودی برای شما هزینه ای نداره، در مورد canada wide هم فرقی نمی کنه هر شماره یا شبکه ای باشه. شرکت های دیگه هیچکدوم با این رقم ها نه این حجم اینترنت را به شما می دن نه امکان تماس نامحدود خواهید داشت. شرکت های ارزان تر مثل chatr تماس نامحدود یا زیاد به شما می دن ولی دیتا یا ندارن یا بسیار کمه. شرکت های گران تر مثل فایدو، راجرز، بل .... هم برای سرویس مشابه خیلی بیشتر شارژ می کنن بعدهم باز تضمینی نیست که گوشی شما باهاشون کار کنه. البته مثل اینکه گفتید می خواهید با همسرتون صحبت کنید، خب مثلا فایدو طرحی داره بعنوان فمیلی پلن که با گرفتن دو سیم کارت ازشون تحت یک اکانت کل تماس های میان دو شماره مجانیه میشه. بقیه هم طرح های مشابهی با اسم های دیکه دارن. اگر الان کانادا هستید، تشریف ببرید یکی از مال ها و گوشی ایران تون رو هم ببرید. یا تشریف ببرید فروشگاه هایی مثل bestbuy که همه اینها رو در یک جا عرضه می کنه و معمولا از خود شرکت ها آفرهای بهتری داره. ببینید گوشی شما با کدوم کار می کنه و انتخاب کنید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    پياممو كامل خوندي؟!!!!!!!!!( توي پرانتز رو بخونين)
    من دوتا گوشي دارم و دوخط، در يك جاي مشابه، يكي انتن ميده يكي نميده
    شما هم اگر جای من بودید بهتر از این پیامها رو نمیخوندید!
    به هر حال ببخشید.
    اگر گوشیتون آنلاک نبوده که اصلا کار نمیکنه. آیا به گوشی مشابه بهتر کار میکنه یا اصلا برند گوشی فرق میکنه؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)