صفحه 1 از 377 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

Junior Member

پیش فرض همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

سلام
    گوشی موبایل خوب اینجا بخریم یا کانادا(کدومش ارزونتره؟)
    مرسی از پاسختون
    The only person who can make your dreams come true is YOU!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گوشی موبایل خوب اینجا بخریم یا کانادا!!!!!!!!!!

سلام.

همه گوشیهای اینجا برای کانادا یا آمریکا مناسبن یا اینکه باید ویژگی خاصی داشته باشن؟

ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    سلام.

همه گوشیهای اینجا برای کانادا یا آمریکا مناسبن یا اینکه باید ویژگی خاصی داشته باشن؟

ممنون.

not all of them work but some do. Take ur set and bring it to the US or Canada if it works you are all set, if not you should pay to buy another one
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط s.samavati
    سلام
    گوشی موبایل خوب اینجا بخریم یا کانادا(کدومش ارزونتره؟)
    مرسی از پاسختون
    سلام
    در مورد خريد گوشى در كانادا به نكات زير توجه داشته باشيد:

1-قيمت گوشى در كانادا 500-100 دلار هست.
    2-قيمت ها در كانادا 20-15% گرون تر از ايران هست(به خاطر ماليات)
    3-برخى از گوشى هاى ايران با خط هاى كانادا كار نميكنند و اين قضييه 50-50 است.
    اگر گوشى تون با خط كانادا كار نكند شانس زيادى براى برگرداندن اون به ايران نداريد وبلا استفاده ميشه!
    4-در كانادا وقتى شما براى خريد خط به شركت مراجعه ميكنيد يك كوپن 100 دلارى رايگان رو قرار داد هاى 2و3 سالشون به شما ميدن.يعنى شما ميتونيد يك گوشى 100دلارى رايگان بگيريد يا با 100دلار يك گوشى 200 دلارى داشته باشد.
    6-گوشى ها در كانادا تنوع ايران رو ندارند.

جمع بندى:به نظر من شما از ايران گوشى نياريد و اينجا بخريد اما اگر يك گوشى خيلى ارزون داريد كه تو خونه افتاده و بدون استفاده هست بد نيست بياريدش ولى گوشى هاى معمولى يا گرون قيمت رو براى خانوادتون در ايران بگزاريد.

موفق باشيد

Junior Member

سلام.
    تا جايي كه من مي‌دونم سيستم تلفن همراه ايران اروپايي هستش (GSM) كه هم آنولوگ هستش هم ديجيتال، ولي سيستم تلفن همراه در آمريكاي شمالي PCS هستش كه صد‌در صد ديجيتال هستش.
    پس گوشيهاي كه فقط شبكه‌هاي GSM‌ رو پشتيباني كنند در كانادا يا آمريكا كار نمي‌كنند.
    موفق باشيد.

حالا که درساتونو خوب بلدید، بگید ببینم 6630 اونجا جواب میده یا نه؟ پشتیبانی میکنه همه چیو؟!!
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط هنارس
    سلام.
    تا جايي كه من مي‌دونم سيستم تلفن همراه ايران اروپايي هستش (GSM) كه هم آنولوگ هستش هم ديجيتال، ولي سيستم تلفن همراه در آمريكاي شمالي PCS هستش كه صد‌در صد ديجيتال هستش.
    پس گوشيهاي كه فقط شبكه‌هاي GSM‌ رو پشتيباني كنند در كانادا يا آمريكا كار نمي‌كنند.
    موفق باشيد.
    مطمئني؟
    من فكر ميكنم مربوط به فركانس كار گوشيها باشه كه تو ايران با فركانسهاي 800 تا 900 كار ميكنه ولي تو آمريكا فركانس كاريش فرق داره.
    اصلا چيزي به اسم شبكه موبايل آنالوگ هم داريم؟اونكه ماله عهد بوق بود!!!يعني هنوز دارن تو ايران ازين سيستم استفاده ميكنن؟خيلي بعيده...
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    حالا که درساتونو خوب بلدید، بگید ببینم 6630 اونجا جواب میده یا نه؟ پشتیبانی میکنه همه چیو؟!!
    مدير جان تو با 6630 مي خواي بري كانادا؟؟؟زشته به جان تو ;D
    يه N95 بگير!!!!(البته ميگن اينم جواد شده...فقط 3310!!)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

برادر جان
    شما گوشی بگیر که 3G باشه. هر جا ببری میکاره !
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    برادر جان
    شما گوشی بگیر که 3G باشه. هر جا ببری میکاره !
    100% تاييد ميشه.كاملا درسته.
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    حالا چون خرج اضافي رو دستت نذاريم همون 6630 رو ببر مطمئن باش كار ميكنه.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    link=topic=7826.msg52088#msg52088 date=1212954803]
    مطمئني؟
    من فكر ميكنم مربوط به فركانس كار گوشيها باشه كه تو ايران با فركانسهاي 800 تا 900 كار ميكنه ولي تو آمريكا فركانس كاريش فرق داره.
    اصلا چيزي به اسم شبكه موبايل آنالوگ هم داريم؟اونكه ماله عهد بوق بود!!!يعني هنوز دارن تو ايران ازين سيستم استفاده ميكنن؟خيلي بعيده...
    [/quote]
    بله GSM كلا هم آنالوگ پشتيباني مي‌كنه هم ديجيتال. تو ايران الان ديگه ديجيتال شده. و اينكه شبكه موبايل توي آمريكاي شمالي Personal Communication System (PCS هستش، كه از زمين تا آسمون با GSM فرق داره، از لحاط معماري، توپولوژي و زيرساخت نرم‌افزاري. البته اين دو با هم مي‌تونن كار كنن.
    موفق باشيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)