صفحه 376 از 377 نخستنخست ... 276326366367368369370371372373374375376377 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,751 تا 3,760 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    ممنونم از شما
    یه سوالی
    اگه که فضولی نیست، ارائه دهنده سرویس شما نامش چیست؟ فایدو هست مثل من؟ سوالم اینه که سرویس دهنده ها تعیین کننده هستن؟
    من در کلگری با فایدو٬ کودو و ویند (فریدام) بودم. اینجا سوییچ کردم رو بل. همون شماره رو حفظ کردم. دردسرهای تغییر شماره روی ده ها سایت و اپ و بانک رو هم نکشیدم. هرکس هم واقعا لازم باشه باهام تماس بگیره فارغ ازینکه پیش شماره ی خطم چیه باهام تماس میگیره.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

یه موضوع کاربردی اگر نمیدونین؛

من مدتها تماس های تله مارکتینگ امانم رو بریده بود. روزی چندین تماس مختلف داشتم حتی بلاکشون هم میکردم از شماره های دیگه تماس میگرفتن.
    شماره م رو در National Do Not Call List ثبت کردم و الان ماه هاست به آرامش رسیدم!

پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

با سلام به همه دوستانی که وقت میگذارند اطلاعاتشونو دریغ نمیکنن و مشکلات رو حل می کنند. ممنون میشم نظرتونو در رابطه با موارد زیر بدونم.

1 من برای یک سال و نیم نیاز به سیم کارت دارم (و گوشی نمیخوام) به این صورت که حدود ۵۰ دقیقه مکالمه nation wide و ۲ گیگابایت دیتا در ماه نیاز دارم. پیشنهادتون چه شرکتی و چطور پلنی هست؟

2 هم چنین برای خونه هم به اینترنت نیاز دارم ولی همین که بتونم یک یا دو دستگاه بهش متصل کنم کافیه با سرعت ۱۰ مگ بر ثانیه و در ماه بیشتر از ۱۰۰ گیگ نیاز ندارم. آیا میتونم پرووایدری پیدا کنم که موارد ۱ و ۲ رو توی ی پکیج بهم بده که قیمت مناسب تری داشته باشه؟ (در محدوده Willowdale)

۳ در رابطه یا سرویس های اینترنت Transat Telecom چه نظری دارید؟ چطور کیفیتی داره و پشتیبانی شون چطور هست؟

۴ با توجه به مواردی که گفتم انتظارم از قیمت ی مودم حدودا چقدر باید باشه؟

Junior Member

فرق اینترنت کابل cable با اینترنت ADSl چیست؟ من الان پیکیجهای انترنت ebox را که نگاه می کنم قیمتها و سرعتهای کابل و ADSL خیلی با هم فرق می کنند. به نظر میاد با کابل میشه سرعت بالاتر با قیمت بهتر داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    فرق اینترنت کابل cable با اینترنت ADSl چیست؟ من الان پیکیجهای انترنت ebox را که نگاه می کنم قیمتها و سرعتهای کابل و ADSL خیلی با هم فرق می کنند. به نظر میاد با کابل میشه سرعت بالاتر با قیمت بهتر داشت.
    ADSL همون استفاده از خطوط تلفن برای اینترنت هست که نسبتا قدیمی هست
    Cable استفاده از کابل coaxial برای اینترنت هست ( کابلی که مشابه کابل سیگنال تلویزیون هست)
    Fiber optic هم از هردوی اینها سریعتر هست.
    cable سیستم رایج هست و برای استفاده خانگی کافی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ADSL همون استفاده از خطوط تلفن برای اینترنت هست که نسبتا قدیمی هست
    Cable استفاده از کابل coaxial برای اینترنت هست ( کابلی که مشابه کابل سیگنال تلویزیون هست)
    Fiber optic هم از هردوی اینها سریعتر هست.
    cable سیستم رایج هست و برای استفاده خانگی کافی هست.
    متشکرم. اطلاعاتی که سرویس مشتریان ebox به من داد هم دقیقا همین هست. من گفتم می خواهم فیلم ببینم و از netflix استفاده کنم که توصیه کرد از پکیج FTTN High Speed 15 استفاده کنم و حتی گفت لازم نیست از پیکیج نامحدود استفاده کنم که البته به این یکی موردش شک دارم، فکر می کنم بهتر است نامحدود باشد.

Junior Member

از اینترنت خانگی ویرجین در مونترال کسی تجربه ای دارد؟

سلام
    من 3 ماه دیگه میام تورنتو.گوشی فعلیم قدیمیه و می خوام گوشی یگیرم چون 2 هفته پیش ترکیه بودم می تونم با طرح رجیستری گوشی با قیمت ارزونتر از بازار بگیرم (مثلا سامسونگ) یا اینکه بیام کانادا که ظاهرا با خط گوشی رایگان میدن.توصیه شما چیه؟ کدوم به صرفه هستش ؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام
    من 3 ماه دیگه میام تورنتو.گوشی فعلیم قدیمیه و می خوام گوشی یگیرم چون 2 هفته پیش ترکیه بودم می تونم با طرح رجیستری گوشی با قیمت ارزونتر از بازار بگیرم (مثلا سامسونگ) یا اینکه بیام کانادا که ظاهرا با خط گوشی رایگان میدن.توصیه شما چیه؟ کدوم به صرفه هستش ؟ ممنون
    گوشی رایگان را در صورتی میدن که خط را با پلنی که از لحاظ ارزش با گوشی بخونه بگیرید و دو سال نگه دارید یعنی نمیتونید از پلن خارج بشید وگرنه تمام پول گوشی را ازتون میگیرن. اگر مشکلی با این قضیه ندارید گرفتن گوشی به این روش بسیار مناسبه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

درود بر دوستان عزیز
    چه اپراتوری بهتره برای ما ایرانیا که دیتا نیاز داریم بیشتر(برای واتساپ با خانواده) برای موبایل منظورمه
    FIDO..FREEDOM... ???????

ممنون از دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)