صفحه 103 از 377 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    در اکثر گوشی ها اگه #06#* رو بزنید شماره IMEI گوشی رو می ده بهتون (روی برچسب داخلی تلفن ها یا روی جعبه شون هم هست).

حالا شما اون شماره IMEI گوشی رو اینجا بزن http://koodomobile.com/en/on/switch2...step-1-c.shtml ببین می گه سازگاره یا نه (مال شرکت koodo هستش این لینک ولی احتمالا سیستم همه یکیه با این کار کنه با همه کار می کنه).
    خیلی ممنون بابت این لینک
    من کد IMEI گوشی ام را اونجا زدم و با اینکه نوع گوشی ام را درست تشخیص داد ، ولی گفت گوشی شما با شبکه ما کار نخواهد کرد !! فکر کنم به قول دوستان به خاطر عدم پشتیبانی از GSM باشه.
    کلا شبکه ای هست اونجا که GSM و گوشی های قدیمی را ساپورت کنه !؟
    .You can either have results or excuses; not both

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

با سلام
    من گوشی iphone 4 دارم. میخوام 2 ماه تونتو بمونم . همین گوشی رو ببرم و از اوجا یه سیم کارت اعتباری بخرم واسه این دو ماه؟ هزینش چقدره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت این لینک
    من کد IMEI گوشی ام را اونجا زدم و با اینکه نوع گوشی ام را درست تشخیص داد ، ولی گفت گوشی شما با شبکه ما کار نخواهد کرد !! فکر کنم به قول دوستان به خاطر عدم پشتیبانی از GSM باشه.
    کلا شبکه ای هست اونجا که GSM و گوشی های قدیمی را ساپورت کنه !؟
    امید جان کم لطفی میکنی! عرض کردم که راجرز، بل، تلوس به احتمال 99% گوشی شما رو ساپورت میکنه و ممکنه که فیدو هم ساپورت کنه، سایت اونها رو چک کن.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    با سلام
    من گوشی iphone 4 دارم. میخوام 2 ماه تونتو بمونم . همین گوشی رو ببرم و از اوجا یه سیم کارت اعتباری بخرم واسه این دو ماه؟ هزینش چقدره؟
    این سوال شما تقریباً شبیه اینه که الآن یه لپ تاپ چنده؟!
    بستگی کامل به خدمات و امکانات مورد نیاز شما داره، به سایتهای اپراتورها مراجعه کنید و پلن دلخواه خودتون رو انتخاب کنید، معمولاً قیمتهای فیدو و کودود از بقیه بهتره
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    در اکثر گوشی ها اگه #06#* رو بزنید شماره IMEI گوشی رو می ده بهتون (روی برچسب داخلی تلفن ها یا روی جعبه شون هم هست).

حالا شما اون شماره IMEI گوشی رو اینجا بزن http://koodomobile.com/en/on/switch2...step-1-c.shtml ببین می گه سازگاره یا نه (مال شرکت koodo هستش این لینک ولی احتمالا سیستم همه یکیه با این کار کنه با همه کار می کنه).
    ====================
    سلام دوست گرامی. دست شما و همه بچه های فعال این سایت در نکنه. واقعا شما همگی نعمت خداوندی هستید که جداقل با کمک های فکری همدیگر را راهنمایی می کنیم. خواهشا در هر کجا که هستید هوای هم وطن ها رو داشته باشید. خواستم عرض کنم من این روش رو رفتم و سایت رو چک کردم. دوستانی که Nokia E72 دارند بدوند که تلفن بنابر گفته سایت با شبکه آنجا هماهنگه و کار می کنه. ارادتمند همه.

Senior Member

با سلام
    من توصيه ميكنم پلن ٢٥ دلارى chatr رابگيريد .

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

با سلام
    بسته به ميزان استفاده خودتون داره

با سلام
    من برای ماه اول، یک سیم کارت اعتباری از راجرز گرفتم که خود هزینه سیم کارت شد حدود 45 دلار و بعد 20 دلار هم شارژش کردم. ولی انقدر همه چیزش گرون بود که یک بار دیگه هم 20 دلار شارژ کردم و باز هم به یک ماه نکشید و روز های آخر بدون اعتبار موندم. توصیه ی من اینه که اگه میتونین چند وقتی بدون سیم کارت تحمل کنین تا بتونین یک خط ماهانه بگیرین. ولی اگر خواستین اعتباری بگیرین، احتمال زیاد گزینه های ارزون تر راجرز وجود داشته باشند که به گوشی شما هم بخوره.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65 نمایش پست ها
    من برای ماه اول، یک سیم کارت اعتباری از راجرز گرفتم که خود هزینه سیم کارت شد حدود 45 دلار و بعد 20 دلار هم شارژش کردم. ولی انقدر همه چیزش گرون بود که یک بار دیگه هم 20 دلار شارژ کردم و باز هم به یک ماه نکشید و روز های آخر بدون اعتبار موندم. توصیه ی من اینه که اگه میتونین چند وقتی بدون سیم کارت تحمل کنین تا بتونین یک خط ماهانه بگیرین. ولی اگر خواستین اعتباری بگیرین، احتمال زیاد گزینه های ارزون تر راجرز وجود داشته باشند که به گوشی شما هم بخوره.

ظاهرا درحال حاضر همون chatr ارزونترین گزینه هست؛ البته بازم بسته به نوع استفاده و توقع شما از پلنتون ممکنه یک محدودیتایی داشته باشه که نظرتون رو تامین نکنه.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    ظاهرا درحال حاضر همون chatr ارزونترین گزینه هست؛ البته بازم بسته به نوع استفاده و توقع شما از پلنتون ممکنه یک محدودیتایی داشته باشه که نظرتون رو تامین نکنه.
    به نظر من ویند از همه بهتره از لحاظ هزینه و دیتا،
    ما ماهی 25 دلار به صورت پریپید میدیم، 100 مگابایت دیتا، با تماس و پیامک نامحدود به صورت لوکال.
    اما اگر پول زیاد دارید که در بانک جا نمیشه!!! میتونید از پلنهای راجرز استفاده کنید که خوب بلده هاپولی کنه!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)