صفحه 108 از 377 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان یه مساله عجیب!!
    من که با لپ تاپم برخی اوقات در خونه می خوام کار کنم برخی چیزا خیلی کنده(در حد 20 کیلو بیت و برخی اوقات هم در حد بیت!!)، مثلا صفحات HTML و یا دانلود از یه سایت. اما وقتی فیلمی از یوتوب می بینم با کیفیت HD نشون میده بدون هیچ مشکلی!!!
    جالب اینجاست که وقتی عاج فیل شکن استفاده می کنم سرعت باز کردن صفحات و دانلود خوب میشه!!!
    می گم نکنه اینا دارن کل صفحاتی که ما باز می کنیم رو رصد می کنند، بعد هم اسمشو گذاشتن اینترنت آزاد و آزادی و....؟ همون داستانی که در آمریکا لو رفت؟
    ما هم در تورنتو هستیم و دقیقا همین مشکل رو داریم! گاهی برای چک کردن ایمیل سایت یاهو باز نمی شه و بعد از چند بار با بروزر دیگه باز میشه! ولی یوتیوب عالیه! من هم مثل شما فکر میکنم.
    فايل نامبر: فوريه 2006
    مديکال: 25 ژولاي 2012 ، پ ر 21 ژانویه، دریافت ویزا 4 فوریه ، لندینگ 9 ژون 2013

سلام دوستان
    ارزونترین راه تماس با ایران (موبایل) چیه؟من تو ونکوور هستم.ممنون هستم اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه

سلام. آیا جایی هست که از ایران بتونم کارت تلفن کانادا به ایران(نه ایران به کانادا) رو بخرم.مثلا" با کارتهای شتاب.مرسی
    دریافت فایل نامبر دوم از سوریه: 18 ژانویه 2010---اپدیت مدارک:1 اکتبر 2011----دریافت مدیکال:14 نوامبر 2011----انجام مدیکال :5 ژانویه 2012----پاس رکوئست:6 دسامبر 2012---دریافت ویزا:2 ژانویه 2013

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    سلام. اگه به نظرم line حرف نداره، اون رو امنحان کنید، هم رو موبایل و هم رو کامپیوتر کار میکنه و خیلی خوبه
    میشه ادرس وبسایتشو بگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    با vonage می تونید به تمام شماره تلفن های ثابت و موبایل آمریکا و کانادا مجانی زنگ بزنید و ساعت ها صحبت کنید
    اصلا هدف من تماس رایگان نیست چون خیلی از نرم افزارها به ازای هر بار شارژ حدودا 90 روز تماس رایگان به خیلی از کشورها رو میدن، اما کیفیت همشون (چه پولی یا غیر پولی) خیلی بده. برای من کیفیت عالی، مهمترین دغدغه هستش!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    میشه ادرس وبسایتشو بگید؟

اصلا هدف من تماس رایگان نیست چون خیلی از نرم افزارها به ازای هر بار شارژ حدودا 90 روز تماس رایگان به خیلی از کشورها رو میدن، اما کیفیت همشون (چه پولی یا غیر پولی) خیلی بده. برای من کیفیت عالی، مهمترین دغدغه هستش!
    از گوگل کال هم میتونید استفاده کنید و تماس به آمریکا و کانادا هم کلا رایگانه و فقط احتیاج به اینترنت دارید کیفیتش هم خیلی خیلی خوبه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

[QUOTE=dexoey;1235967]میشه ادرس وبسایتشو بگید؟

http://line.naver.jp/en/#
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Superstar

میشه ادرس وبسایتشو بگید؟

اگر مهم ترین دغدغه تون کیفیت هست چرا از تلفن معمولی زنگ نمی زنید؟ دو سر طیف رو معمولا نمی شه با هم داشت

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

صلا هدف من تماس رایگان نیست. برای من کیفیت عالی، مهمترین دغدغه هستش!
    در این صورت شما باید مستقیم تماس بگیرید.
    اگر هزینه در درجۀ دوم اهمیت هم قرار داره، از مغازه ایرانی کارت تلفن برای تماس با ایران بخرید.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

chat-r یک پلن جدید 20 دلاری آورده با همون مشخصات پلن 25 دلاری
    تنها تفاوتش اینه که در پلن 25 دلاری تماسهای داخل استان، لوکال محسوب می شد ولی در این پلن به ازای هر دقیقه تماس استانی 20 سنت شارژ می کنه. که البته فکر نمی کنم کسی با شرایط ماها تماس استانی داشته باشه. حالا کاناداواید یه چیزی ولی تا الان تماس استانی نداشتم من.
    http://www.chatrwireless.com/web/cha...bel=PlanBrowse

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوستان گرامی سلام،
    من میخوام تجربه ای رو که تو این مدت کوتاهی در کانادا در زمینه موبایل داشتم رو اینجا مطرح کنم تا هم آینه عبرتی واسه دوستانی تازه وارد بشه و هم راه حلش رو بگم.
    من یه پلن 3ساله با راجرز گرفتم که چون ویژه دانشگاه ماست پلن مناسبیه (از لحاظ قیمت در قیاس با سایر پلن ها). پلن من دیتا نداره و من تو این مدت همیشه از WiFi استفاده کردم. ولی تو اولین bill منو 35$ واسه استفاده 2.5MB (مگابایت نه گیگا) شارژ کردن در حالی که من امکان اتصال به اینترنت رو تو گوشیم غیر فعال کرده بودم و اصلا نمیدونم چطور و به چه دلیلی گوشیم به اینترنت وصل شده.
    بهشون زنگ زدم ولی زیر بار نرفتن و گفتن 22 May از اینترنت استفاده کردی. من که نمی خواستم دوباره بیخود و بی جهت شارژ بشم ازشون طریقه غیر فعال کردن اینترنت در گوشیم رو پرسیدم که دقیقا همون کاری بود که خودم قبلا کرده بودم و ازشون خواستم امکان اتصال به سرویس دیتای راجرز رو واسه سیم کارد من block کنن. یه ایمیل تاییدیه هم واسم اومد پس خیالم راحته که دیگه پول مفت نمی تونن ازم بگیرن.
    اینو گفتم تا اگه چنین موردی واستون پیش اومده یا نگرانین که پیش بیاد، راه حلش block کردن دیتا توسط خود شرکت هست که اگه بخواین دوباره متصل خواهند کرد. انصافا خیلی .... هستن که فقط واسه دو ونیم مگابایت که روحم ازش بی خبره، 35$ آدمو شارژ میکنن.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)