صفحه 11 از 377 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    برای چنین سرویسی چقدر باید پرداخت کرد یعنی آیفون با امکانات بالا که من گفتم و اینترنت و غیره و ضمنا چه مدت باید متعهد شد؟ مرسی
    الآن تلوس آیفون 3 رو مجانی میده با یک قراردار سه ساله و می نیمم پلان دیتای 50 دلار در ماه برای 500 مگا بایت و 200 دقیقه.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    الآن تلوس آیفون 3 رو مجانی میده با یک قراردار سه ساله و می نیمم پلان دیتای 50 دلار در ماه برای 500 مگا بایت و 200 دقیقه.
    بله مدتى بعد از آمدن آيفون ٤ آيفون ٣ رايگان در صورت بستن قرارداد واگذار مى شه
    شما مى تونيد plan هاى مختلفش را انلاين چك كنيد. ما بابت قراردادمون ازشون ١٥ درصد تخفيف ماهيانه هم گرفتيم.
    اين پلنى كه شما گفتيد توسط راجرز هم ارائه مي شه به همراه يك انتخاب اضافه كه در پست قبلي ام اشاره كردم.
    به نظر من خدمات پشتيبانى را هم در انتخابتان مد نظر قرار بدهيد.
    ویرایش توسط marjanmohajer : July 26th, 2011 در ساعت 07:40 AM

Junior Member

سلام واقعا ممنون از راهنماییتون

من سایت کمپانی هایی رو که معرفی کردین دیدم، سرویس 50 دلاری تلوس برای 200 دقیقه و 500 مگابیت به همراه یک ایفون 3 خیلی خوب به نظر میاد،

الان فقط می خواستم بدونم که برای این میزان مکالمه و انتقال دیتا و با فرض اینکه گوشی رو با خودم ببرم، کمترین مبلغی که ماهیانه بشه پرداخت کنم چقدر خواهد بود و از کدوم کمپانی خواهد بود؟(خودم راستش پیدا نکردم تو سایت این سه کمپانی)

Junior Member

من تقریبا بیشتر پستا اینجارو خوندم پلن‌های چند تا کمپانی‌ام دیدم، واسه کسی‌ که تازه می‌خواد بیاد بهتر نیست هزینه اضافی‌ یه آیفون رو قبول کنه تا بخواد زیر بارِ قرارداد ۳ ساله بره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ashbab نمایش پست ها
    سلام واقعا ممنون از راهنماییتون

من سایت کمپانی هایی رو که معرفی کردین دیدم، سرویس 50 دلاری تلوس برای 200 دقیقه و 500 مگابیت به همراه یک ایفون 3 خیلی خوب به نظر میاد،

الان فقط می خواستم بدونم که برای این میزان مکالمه و انتقال دیتا و با فرض اینکه گوشی رو با خودم ببرم، کمترین مبلغی که ماهیانه بشه پرداخت کنم چقدر خواهد بود و از کدوم کمپانی خواهد بود؟(خودم راستش پیدا نکردم تو سایت این سه کمپانی)
    برای اسمارت فون با دیتا نرخ معمول حداقل 40 دلار در ماهه. آیفون 50 دلار در ماه. من پلان کمتری ندیده ام. اگر مصرفتون خیلی کمه میتونید prepaid بگیرید ولی دیتاش خیلی گرون در میاد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aapply نمایش پست ها
    من تقریبا بیشتر پستا اینجارو خوندم پلن‌های چند تا کمپانی‌ام دیدم، واسه کسی‌ که تازه می‌خواد بیاد بهتر نیست هزینه اضافی‌ یه آیفون رو قبول کنه تا بخواد زیر بارِ قرارداد ۳ ساله بره؟
    بر اساس تجربه شخصی من، نه. سرویس سه تا کمپانی بزرگ بل، راجرز و تلوس از نظر کیفیت و خط دادن تقریبا یکی یه. شما اگر یکی رو انتخاب کنید به احتمال زیاد برای سه سال با همون میمونید. من خودم بدون قرارداد رفتم و الان چهارساله با یک کمپانی ام در حالیکه اگر از اول قرارداد بسته بودم دستگاه رو خیلی ارزونتر میتونستم ازشون بگیرم.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

از اين سايت ديدن كنيد و تا حدودي با انواع شكايت و نارضايتى از شركت هاى مختلف و محصولاتشان، آشنا شويد و مقايسه كنيد.www.complaintsboard.com

سلام دوستان

شرکتی هست که روی سرویسش BlackBerry بده؟ تو آنتاریو البته و دیتا حجم مناسب

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    سلام دوستان

شرکتی هست که روی سرویسش BlackBerry بده؟ تو آنتاریو البته و دیتا حجم مناسب
    تمام شرکتها دارند. ولی مراقب باشید معلوم نیست سازنده بلکبری (RIM) تا چه مدت دیگه دوام بیاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تمام شرکتها دارند. ولی مراقب باشید معلوم نیست سازنده بلکبری (RIM) تا چه مدت دیگه دوام بیاره.
    مرسی از جوابتون. چه اتفاقی قراره برای RIM بیفته؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)