صفحه 12 از 377 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. چه اتفاقی قراره برای RIM بیفته؟!
    در جریان اخبارش نیستید؟ این هفته اعلام کرد دو هزار نفر از کارمنداش رو کم میکنه. سهامش به شدت سقوط کرده و مدیریتش هم دچار مشکل شده. کلا بنظر میرسه در برابر رقبا داره کم میاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در جریان اخبارش نیستید؟ این هفته اعلام کرد دو هزار نفر از کارمنداش رو کم میکنه. سهامش به شدت سقوط کرده و مدیریتش هم دچار مشکل شده. کلا بنظر میرسه در برابر رقبا داره کم میاره.
    ای بابا من دلم خوش بود کانادا یه برند درست و حسابی داره که انگار اونم داره از دست میره ... لابد این سامسونگ کپی بردار گوشی های ارزون شبیه بلک بری ریخته تو بازار!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    ای بابا من دلم خوش بود کانادا یه برند درست و حسابی داره که انگار اونم داره از دست میره ... لابد این سامسونگ کپی بردار گوشی های ارزون شبیه بلک بری ریخته تو بازار!
    رقیب اصلی بلک بری، آیفون و تلفن های با سیستم عامل اندروئید هستند.

Junior Member

سلام

من یه گوشی Samsung M3710 دارم. توی اینترنت جستجو کردم ولی نتونستم پیدا کنم که تو کانادا کار می‌کنه یا نه. تو دفترچه‌ش هم ننوشته بود. کسی می‌دونه؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vabdollahi نمایش پست ها
    سلام

من یه گوشی Samsung M3710 دارم. توی اینترنت جستجو کردم ولی نتونستم پیدا کنم که تو کانادا کار می‌کنه یا نه. تو دفترچه‌ش هم ننوشته بود. کسی می‌دونه؟

ممنون
    بله تلفنهای GSM Quadband باید بدون مشکل در کانادا کار کنه:

http://www.gsmarena.com/samsung_m371..._beat-3091.php

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

متاسفانه منبع این متن رو یادم نیست کجاست اما مطالبش مفیده:

بزرگترین شرکت مخابرات کانادا امروزه Bell نام دارد و شرکت رقیب دیگر شرکتراجرز می باشد. البته جدیدا شرکت هایی وارد عرصه رقابت با این دو شرکت شده اند که از طریق اینترنت خط تلفن خانگی را اینستال می کنند و قبمت انها تا حدود یک سوم راجرز و بل می باشد و بسیاری از مردم در حال حاضر در حال استفاده از این خطها می باشند .نکته قابل توجه دیگر اینکه کلیه شرکتها با شما قراردادهای یکساله و سه ساله می بندند و شما به این طریق در تنگنا قانونی گیر می اندازند و برای کنسل هزینه های جریمه زیادی متحمل خواهید شد .در زمان گرفتن این امکانات از شرکتها می توانید بدون قرارداد زمانی نیز تلفن را داشته باشید تا در اینده در صورت پیدا کردن شرکتهای با هزینه پایین تر بتوانید با ان شرکتها وارد مذاکره شوید .

نگران شماره تلفن خود نباشید شما می توانید شماره تلفن مورد علاقه خود را در اولین بار انتخاب کنید و در هر زمان تا اخرین روزی که در کانادا هستید این شماره را نگاه دارید فقط کافی است وقتی از شرکتی به شرکت دیگر جابجا می شوید درخواست نگه داشتن شماره تلفنتان را بدهید .

در خصوص تماس با ایران :

پیشنهاد میشود که از سرویس تلفن خود برای تماس های راه دور استفاده نکنید زیرا آنها گران تر میباشند و همینطور شما میبایست برروی تماس خود مالیات بدهید. به عنوان مثال هزینه تماس به آمریکا از کانادا ۲۵ سنت توسط بل کانادا میباشد در حالی که بیشتر کارت های تلفن بازار چیزی در حدود ۷-۶ سنت در دقیقه هستند. هزینه کارت های تلفن مختلف بوده و بستگی به ساعات مختلف روز، شرکت سرویس دنده، و کیفیت خطوط دارد. پیشنهاد میشود که از شرکتهایی که به طور مستقیم به ایران سرویس میدهند استفاده کنید. این شرکتها به طور مرتب در روزنامه های ایرانی آگهی دارند و هزینه های خود را با هم به رقابت میگزارند. هزینه تماس با ایران حدود ۸ تا ۱۶ سنت در دقیقه بسته به موارد ذکر شده از طریق کارت تلفن دارد. کارت تلفن در بیشتر فروشگاه ها برای فروش عرضه میشود. سرویس هایی وجود دارد که شما بدون خرید کارت تلفن از طریق تلفن خود ولی با هزینه های تقریبا معادل کارت ها، میتوانید تماس راه دور دور بگیرید. بیشتر این سرویس ها مستلزم قرارداد هایی با این شرکت ها میباشند.

در انتها فراموش نکنید که کلیه شرکت های مخابراتی دارای رقابت بوده و در هنگام عضویت به شما تخفیف های خاصی را ارائه میکنند. مانند ۶ ماه اول عضویت نصف قیمت و یا ۱ ماه رایگان و ۳ ماه نصف قیمت و انواع دیگر….خلاصه تا میتوانید چانه بزنید و تخفیف بگیرید و بنظر این حقیر زیر بار قراردادهای طولانی نروید....
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

دوستان برای من مشکلی پیش اومده اونم اینه که ما در بدو ورود یک خط از راجرز گرفتیم بدون کانترکت با 300 دقیقه مکالمه رایگان و کمتر از یک ماه انرا به فایدو انتقال دادیم بعد چند وقت صورت حساب 320 دلاری برامون اومد و چند بار هم به کاستمر سرویس زنگ زدیم که یکی از کارمنهاش قبول کرد اشتباه شده و ان 300 دقیقه را هم چارج کردن ولی کاری انجام ندادن و نهایتا مجبور به پرداخت شدیم حالا چجوری میتونیم پول اضافه ای که چارج شدیم رو پس بگیریم .ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

در مورد سرویس اینترنت

به نظر شما بهترین گزینه برای مونترال کدام شرکت هست (همان راجرز هست؟)
    تاریخ فایل نامبر: 15 سپتامبر 2010
    تاریخ باز کردن فایل فدرال و مصاحبه کبک: 21 فوریه 2011
    تاریخ مدیکال: 18 آپریل 2011
    تاریخ نامه پای ریکویست: 19 جولای 2011

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    در مورد سرویس اینترنت

به نظر شما بهترین گزینه برای مونترال کدام شرکت هست (همان راجرز هست؟)
    تا اونجا که من میدونم راجرز در کبک سرویس تلویزیون کابلی و اینترنت خانگی نداره (فقط wireless). میتونید از cogeco سرویس بگیرید:
    http://www.cogeco.ca/web/qc/en/residential/internet/

Junior Member

بچه‌ها من دو تا سوال داشتم که ممنون میشم جوابشون رو بهم بدید.

۱. اول این‌که منظور از قرارداد ۳ ساله اینه که اگر مثلا یه پلن ۵۰ دلاری انتخاب کردیم متعهد میشیم که تا ۳ سال آینده تو پلن‌های همین شرکت بمونیم؟ در صورت فسخ چی پیش میاد؟
    ۲. فرض کنید من یه گوشی به‌روز مثل آیفون ۴ یا گالاگسی‌اس‌۲ رو به قیمت ۱۶۹ دلار می‌خرم از یکی از این شرکت‌ها. تا اونجایی که من فهمیدم خوب باید یه پلن مثلا ۵۵ دلاری ماهیانه رو هم بخرم. درسته؟ حالا اگر وسطش یه گوشی جدیدتر اومد باید چی کار کنم؟ گوشی قبلی رو در قبال یه هزینه عوض می‌کنند یا دوباره باید ۱۶۹ دلار دیگه بدم؟ در حالت دوم گوشی قبلی می‌مونه روی دستم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)