صفحه 13 از 377 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_monaj نمایش پست ها
    بچه‌ها من دو تا سوال داشتم که ممنون میشم جوابشون رو بهم بدید.

۱. اول این‌که منظور از قرارداد ۳ ساله اینه که اگر مثلا یه پلن ۵۰ دلاری انتخاب کردیم متعهد میشیم که تا ۳ سال آینده تو پلن‌های همین شرکت بمونیم؟ در صورت فسخ چی پیش میاد؟
    ۲. فرض کنید من یه گوشی به‌روز مثل آیفون ۴ یا گالاگسی‌اس‌۲ رو به قیمت ۱۶۹ دلار می‌خرم از یکی از این شرکت‌ها. تا اونجایی که من فهمیدم خوب باید یه پلن مثلا ۵۵ دلاری ماهیانه رو هم بخرم. درسته؟ حالا اگر وسطش یه گوشی جدیدتر اومد باید چی کار کنم؟ گوشی قبلی رو در قبال یه هزینه عوض می‌کنند یا دوباره باید ۱۶۹ دلار دیگه بدم؟ در حالت دوم گوشی قبلی می‌مونه روی دستم؟
    سؤال منم هست اگه دوستان لطف کنن جواب بدن.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_monaj نمایش پست ها
    بچه‌ها من دو تا سوال داشتم که ممنون میشم جوابشون رو بهم بدید.

۱. اول این‌که منظور از قرارداد ۳ ساله اینه که اگر مثلا یه پلن ۵۰ دلاری انتخاب کردیم متعهد میشیم که تا ۳ سال آینده تو پلن‌های همین شرکت بمونیم؟ در صورت فسخ چی پیش میاد؟
    ۲. فرض کنید من یه گوشی به‌روز مثل آیفون ۴ یا گالاگسی‌اس‌۲ رو به قیمت ۱۶۹ دلار می‌خرم از یکی از این شرکت‌ها. تا اونجایی که من فهمیدم خوب باید یه پلن مثلا ۵۵ دلاری ماهیانه رو هم بخرم. درسته؟ حالا اگر وسطش یه گوشی جدیدتر اومد باید چی کار کنم؟ گوشی قبلی رو در قبال یه هزینه عوض می‌کنند یا دوباره باید ۱۶۹ دلار دیگه بدم؟ در حالت دوم گوشی قبلی می‌مونه روی دستم؟
    وقتی قرارداد می بندید متعهد می شوید پس اگر منصرف شوید باید جریمه بدهید .بعد از ۲۸ ماه معمولا می توانید در خواست گوشی جدید کنید .زود تر از آن باید ما بقی هزینه گوشی قبلی را بپردازید. این اطلاعات شرکت طرف قرارداد ما است شرکت های دیگر ممکن است قانون دیگری داشته باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    وقتی قرارداد می بندید متعهد می شوید پس اگر منصرف شوید باید جریمه بدهید .بعد از ۲۸ ماه معمولا می توانید در خواست گوشی جدید کنید .زود تر از آن باید ما بقی هزینه گوشی قبلی را بپردازید. این اطلاعات شرکت طرف قرارداد ما است شرکت های دیگر ممکن است قانون دیگری داشته باشند.
    fب تشکر از اطلاعات دقیقی که میگذارید شما جایی اشاره نمودین که تخفیف ماهیانه روی پلانتون گرفتین میتونین توضیح کاملتری بدین چجوری این کار ممکنه؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    fب تشکر از اطلاعات دقیقی که میگذارید شما جایی اشاره نمودین که تخفیف ماهیانه روی پلانتون گرفتین میتونین توضیح کاملتری بدین چجوری این کار ممکنه؟
    موقع قرارداد به ما پیشنهاد دادند اگر از سرویسش های دیگرشان استفاده کنیم و قرارداد ببندیم این تخفیف را می دهند و ما هم گرفتیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام

6500 نوكيا در كانادا كار مي كنه؟

Junior Member

سلام

لینک زیر رو ببینید. همه چیز رو درباره شرکت های تلفن و موبایل در کانادا توضیح داده و مقایسه کرده.

http://www.bamozir.com/fa/mtl/recent...eeds/telephone

ApplyAbroad Guru

دوستان قبل از اینکه عجله کنند که موبایل بخرند اول کمی صبر کنند ببینند واقعا چقدر موبایل لازم دارند و آیا تلفن خانه کافی نیست. اینجا چون برخلاف ایران هردو طرف تماس شارژ میشوند کاربرد موبایل همیشه به صرفه نیست.

Junior Member

به نظر من بهترین کار این هست که در موقع ورود یک سیم کارت از شرکت Chatr بگیرید که هزینه ماهیانه آن بستگی به انتخاب شما ماهی 25 و 35 و 45 دلار بدون هیچگونه قراردادی می باشد . بعد از گذشت یک ماه و یا دوماه اگر از سیستم این شرکت ناراضی بودین میتوانید از شرکت دیگری بدون تغییر شماره تلفن خود ، سرویس بگیرید .
    همچنین من یک سرویس از شرکت Fido برای همسرم گرفتم . ماهیانه 35 دلار ، بدون قرارداد و محدودیت تماس البته فقط با مونترال همراه با ارسال و دریافت اس ام اس به تمام دنیا ، بدون محدودیت و هزینه . منتها ایرادش این هست که هزینه راه اندازی سیم کارت 35 دلار هست . یعنی هزینه یک ماه استفاده و به نظرم خیلی گرون بود . البته شرکت های Fido & ChatR & Rogers همگی با هم هستند و برای یک کمپانی می باشد .

ApplyAbroad Guru

شرکت public mobile الآن تماس نامحدود (ولی بدون sms) برای 15 دلار در ماه میده. البته تلفن رو باید از خودش بخرین:
    http://www.publicmobile.ca/pmconsumer/

coverage اش در حال حاضر محدود به تورنتو و مونتریال است.

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

عذر میخواک اگه پستم تکراریه ولی من نفهمیدم آخر که کدوم شرکت برای اینترنت تو مونترآل از همه بهتره. خودم بل داشتم و دوستانم ویدیو ترون و از این شرکت کوچولوها. بل من که گاهی کند میشه گاهیم قطع ولی ویدیوترون دوستان خدماتش خیلی بهتره...منتها اونا 60 70 دلار میدن. خلاصه کسی آیا پیشنهاد مناسبی داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)