صفحه 14 از 377 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahn نمایش پست ها
    عذر میخواک اگه پستم تکراریه ولی من نفهمیدم آخر که کدوم شرکت برای اینترنت تو مونترآل از همه بهتره. خودم بل داشتم و دوستانم ویدیو ترون و از این شرکت کوچولوها. بل من که گاهی کند میشه گاهیم قطع ولی ویدیوترون دوستان خدماتش خیلی بهتره...منتها اونا 60 70 دلار میدن. خلاصه کسی آیا پیشنهاد مناسبی داره؟
    این شرکت رو میتونید امتحان کنید: اینترنت DSL پنج مگا بیت با دانلود unlimited ر28.95 دلار در ماه:
    http://www.acanac.ca/DSL.html?gclid=...FQPrKgodQmGY8w

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این شرکت رو میتونید امتحان کنید: اینترنت DSL پنج مگا بیت با دانلود unlimited ر28.95 دلار در ماه:
    http://www.acanac.ca/DSL.html?gclid=...FQPrKgodQmGY8w
    کسی رو دیدین از این شرکت سرویس گرفته باشه ؟ من خواستم بگیرم ولی چون یه کمی شرکتش شناخته شده نیست ، ترسیدم

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    کسی رو دیدین از این شرکت سرویس گرفته باشه ؟ من خواستم بگیرم ولی چون یه کمی شرکتش شناخته شده نیست ، ترسیدم
    ترس که نداره. من دوستام دارند...گاهی قطع میشه ولی فکر میکنم اونا مجبور بودن یک ساله قرارداد بگیرند...میتونید چک کنید.
    من خودم دنبال یه چیز 30 40 دلاریه مطمئنم که هنوز پیدا نکردم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    میتونید قرارداد ماه به ماه ببندید. در نتیجه اگر راضی نبودین بلافاصله میتونین کنسل کنین و برین سراغ یک سرویس دهنده دیگه. من خودم تا چند سال گاهی شش ماه شش ماه ISP عوض میکردم که از promotion های جدید هر شرکت استفاده کنم. ولی در انتاریو بطور کلی بهترین شرکتی که ازش سرویس گرفتم teksavvy است (برای سرویسهای 5-6 مگا بیت در ثانیه) متاسفانه در کبک فکر نمیکنم سرویس بده.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان این خدمات تلفن+موبایل+اینترنت رو در جایی مثل مونترال همه رو از یک شرکت باید بگیرم؟شرکت معتبری در مونترال سراغ دارید؟ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان این خدمات تلفن+موبایل+اینترنت رو در جایی مثل مونترال همه رو از یک شرکت باید بگیرم؟شرکت معتبری در مونترال سراغ دارید؟ممنون
    لزوما نه. بهتره بگردید بهترین deal رو پیدا کنید. فکر میکنم در کبک Bell بزرگترین سرویس دهنده باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    بل و راجرز و فایدو بزرگترین هان ولی لزوما بهترین نیستند.
    لزوما هم همه چی رو از یه جا بگیرید خوب نیست.
    یه سری شرکتهائی هست که دیل های بهتری داره. کاملا بستگی به طریقه استفادتون داره (آخر هفته ها زیاد کم تو مونترآل خارج ...) تو پستای قبلی کلی توضیحات هست.

Junior Member omid_ekrami آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نساجی - آزاد

سلام به همه اهل فن و دوستان
    یک سوال : ؟
    اگه قرار باشه چیزی در حدود 10 ماه دیگه استارت زندگی رو در مونترال بزنید با توجه به همه پلن ها خرید خط و گوشی و آشنائی با محیط و اجاره خونه و . . . . همه چیزی های تازه واردین !
    آیا صلاح هست گوشی در حد کالاکسی اس 2 رو همین الان از ایران خرید و استفاده کرد و بعد هم در ادامه در کانادا یا . . . این 10 ماه رو هم دندون روی جیگر گذاشت و تا اومدن و گرفتن یک قرارداد 3 ساله خط و تخفیف گوشی صبر کرد ؟!؟
    کلا دوستانی که الان تجربه زندگی دارند اگه این داستان رو دوباره داشتند چیکار می کردند ؟
    ممنونم .بای

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ekrami نمایش پست ها
    سلام به همه اهل فن و دوستان
    یک سوال : ؟
    اگه قرار باشه چیزی در حدود 10 ماه دیگه استارت زندگی رو در مونترال بزنید با توجه به همه پلن ها خرید خط و گوشی و آشنائی با محیط و اجاره خونه و . . . . همه چیزی های تازه واردین !
    آیا صلاح هست گوشی در حد کالاکسی اس 2 رو همین الان از ایران خرید و استفاده کرد و بعد هم در ادامه در کانادا یا . . . این 10 ماه رو هم دندون روی جیگر گذاشت و تا اومدن و گرفتن یک قرارداد 3 ساله خط و تخفیف گوشی صبر کرد ؟!؟
    کلا دوستانی که الان تجربه زندگی دارند اگه این داستان رو دوباره داشتند چیکار می کردند ؟
    ممنونم .بای
    صبر کنید کانادا بخرید. من اگر بودم اصولا اسمارت فون نمیگرفتم تا وضعیت کار و درآمدم مشخص بشه. بیخودی 50 دلار در ماه رو برای چی میخواهید دور بریزید؟

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

سلام

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید. من به زودی عازم مونترال هستم. برای اولین بار که میای، بهتره برای برقراری ارتباط حالا با ایران یا داخل کبک چه سرویس ارتباطی (تلفن و ...) رو انتخاب بکنم. آیا این سرویس دائمی میتونه قابل استفاده باشه و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه هست؟

مرسی
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)