صفحه 3 از 377 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : گوشی موبایل خوب اینجا بخریم یا کانادا!!!!!!!!!!

درود
    گوشی HTC PRO اونجا کار میکنه؟

من یه گوشی K750i سونی اریکسون دارم که سه ساله مثل ساعت برایم کار کرده. چون یک کم هم کفگیر به ته دیگ خورده می خواستم ببینم میشه همین را ببرم کانادا؟ توی سایت gsm.ir دیدم باندش را زده GSM 900/1800/1900 و در سایت gsmarena.com خوندم که برای کانادا حداقل به GSM 1900 نیاز هست. حالا با این تفاصیل یعنی این گوشی اونجا کار می کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    کسی نظری نداره؟؟
    بله فکر کنم درست میگید،برای کانادا GSM 850 , 1900 نیازه که اگه گوشی این رو داشته باشه میتونه کار کنه،حالا تو این لینک gsmarena یه قسمت برای G3 داره که نوشته برای video call و ... هست،این رو گوشی نداشته باشه فکر کنم مشکلی نداشته باشه و اصل کار G2 باشه،درسته؟
    دل رو بزن به پرواز!

نقل قول نوشته اصلی توسط Bache Mosbat نمایش پست ها
    بله فکر کنم درست میگید،برای کانادا GSM 850 , 1900 نیازه که اگه گوشی این رو داشته باشه میتونه کار کنه
    سوال من هم اینه که اینها هر دوتاش لازمه یا یکیش هم کافیه مثل 1900؟ بچه هایی که الان کانادا هستن میتونن کمکی بکنن؟

Junior Member

ببخشید دوستان، میشه منو راهنمایی کنید ؟
    من یه گوشی HTC Diamond2 دارم که خیلی هم دوسش دارم
    زیاد به این سیستم های مخابراتی وارد نیستم اما تا جایی که یادم میاد، موقع خریدن به این هم دقت کردم که از خیلی از شبکه های مخابراتی هم ساپورت میکنه
    انصافاً هم گوشیه بدی نیست و پیشرفته محسوب میشه
    میشه در یک کلام بگید که آیا اونجا گوشیم کار میکنه یا نه

گوشی من نوکیا ان 95 است. آیا این گوشی در کانادا مشکلی نخواهد داشت؟ موضوع شارژر و تفاوت ولتاژ برق در ایران و کانادا جی میشود؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    گوشی من نوکیا ان 95 است. آیا این گوشی در کانادا مشکلی نخواهد داشت؟ موضوع شارژر و تفاوت ولتاژ برق در ایران و کانادا جی میشود؟
    من n96 دارم تا آنجا كه خبر دارم گوشي شما هيچ مشكلي ندارد در ضمن شارژر موبال را نگاه كنيد روي آن نوشته از 110-220 اگر شارژر شما هم همينطور باشد هيچ مشكلي نداريد فقط مي‌ماند شكل ظاهري پريز كه خوب نياز به يك تبديل داريد!

پاينده باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

Question بهترین شرکت و plan برای سرویسهای موبایل در مونترال و کلا کانادا

دوستان عزیز، میشه لطفا دوستانی که تجربه‌ای دارند و در مونترال ساکن هستند اطلاع بدن که بهترین شرکت برای خریداری سیم کارت اعتباری یا سرویس کوتاه مدت تلفن همراه چی‌ هست و به چه ملاحظاتی باید توجه بشه؟ چه سرویسی ارزون‌تره و چه سرویسی کاراتر ؟ با تشکر
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

the phones in Canada are locked meaning that they only work with the company that you buy them from. You may end up having the contract with the same company forever in that sense. The iranian break the lock, so the cells form Iran work with every company in Canada.

Now, I brought two phones, and they both worked here. you just need to have the kind of simcard whose pins are perpendicular to the body, instead of being oriented. As far as I know, the ones that work with "mokhaberat" and talia and irancell, also work here.

گوشی E65 نوکیا تو کانادا کار می کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)