صفحه 300 از 377 نخستنخست ... 200250290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

خواهش میکنم. تلاس 35 دلار و بل 50 دلار برای آنلاک از من گرفتن. البته قیمتها خیلی جدید نیست شاید عوض شده باشن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    ممنون

قضیه اینه که خود گوشی باید آنلاک پذیر باشه. نه؟

1. توسط خود carrier حالا یا با هزینه یا مجانی. مثلا خیلی هاشون اگر بگید دارید یه سفر میرید خارج از آمریکا بهتون کد آنلاک رو میدن. اسمش رو بذاریم قانونی مثلا

2. توسط سایت هایی که IMEI رو میگیرن و با دسترسی به کد های آنلاک بهتون میدن کد لازم رو. اسمش رو بذاریم نیمه قانونی یا نیمه غیر قانونی

3. یک سری روش ها هم هست که مثلا گوشی های developer ای و پر طرفدار رو هکر ها براش برنامه ای می نویسند تا بشه آنلاکش کرد. مثلا در گوشی های اندرویدی باید bootloader آنلاک شه و s-off و غیره بشه و بعد با اعمال یک برنامه دیگه sim unlock بشه یا مشابه در اپل باید jailbreak میشد و بعد custom firmware رو با برنامه ultrasn0w نصب میکرد..... و این رو هم میذاریم اسمش رو غیر قانونی.

در مورد روش سوم فکر کنم در همه موارد قابل اعمال نباشه و بستگی به این داشته باشه که برنامه برای unlock کردن sim داشته باشه یا خیر.

این تا اینجا برای این بود که کامل باشه بحث و بشه بهش ارجاع داد. حالا این که شما فرمودید:

رو اگر توضیح بدید ممنون میشم. که مثلا شما الان گوشی مورد علاقتون رو از bell به صورت No term خریدید. از کدوم سه راه باید استفاده کنید.
    هر سه روش درحال حاضر در کانادا قانونی هستند. در امریکا فقط روش اول قانونی است. غیر از این سه روش شما میتوانید مستقیما از بعضی سازنده ها مثل اپل گوشی آنلاک بخرید.

در ضمن Verizon در کانادا فعالیت ندارد.

از دوستان كسى تجربه استفاده از اينترنت altimatel رو داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط paria67 نمایش پست ها
    ببخشيد شما مودم رو از خود شركت گفتين؟ به من گفتن ١٢٠ دلار كه به نظرم زياده
    يكى از دوستان هم پيشنهاد دادن انلاين بگيرم ولى نميدونم جواب ميده يانه
    منم ميخوام مدل ٣٢ دلاريش رو بگيرم
    آفر بل رو هم در نظر بگیرین. الان اینترنت دانشجوئی داره می ده سرعت 25 با سقف 500 گیگ در ماه تا هشت ماه ماهی 39.95 بعد از اون 65. قرارداد و جریمه کنسلی هم نداره. دوست نداشتید سر همون هشت ماه کنسل کنید. هزینه نصب، فعال سازی صفر. مودم وای فای حسابی هم رایگان بهتون می دن. سر تاریخی که برای نصب تعیین می کنید، نصاب مودم را با خودش میاره. یعنی عملا هیچ هزینه اضافی ندارین. ضمنا لازم نیست دانشجو باشید، تلفن کنید بگید اون آفر دانشجوئی رو می خوام ولی دانشجو نیستم بهتون می دن.

http://www.bell.ca/Bell_Internet/Student_promotion
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شاید تنظیماتتون یا مرورگرتون مشکل داره. ما با اینترنت 15 Mbps حتی نتفلیکس رو هم هیچ مشکلی نداریم؛ یوتیوب رو که با سرعت پایینتر هم باید بشه دید. با speedtest سرعت واقعی خطتون رو چک کرده اید؟
    در مورد نصب هم لازم نیست که بر 12 تنظیم کنید چون قراردادتون که یکساله تموم نمیشه. اگر دهسال هم با همان کمپانی بمونید هزینه نصب جدید لازم نیست بدید.
    یادم رفت به هزینه هام مبلغ روتر اضافه کنم ، مودم احتیاج به روتر داره ، اگر اشتباه نکنم ماه اول مودم و نصب و روتر 250 دلار شد ،بعد چهار ماه هم اسباب کشی کردم 85 دلار گرفتن !!!
    بهترین گذینه الان همون اینرنت بل، همون طور که دوستمان گفتن

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    یادم رفت به هزینه هام مبلغ روتر اضافه کنم ، مودم احتیاج به روتر داره ، اگر اشتباه نکنم ماه اول مودم و نصب و روتر 250 دلار شد ،بعد چهار ماه هم اسباب کشی کردم 85 دلار گرفتن !!!
    بهترین گذینه الان همون اینرنت بل، همون طور که دوستمان گفتن
    تا اونجایی که من میدونم بیشتر مودمها روتر هم هستند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم بیشتر مودمها روتر هم هستند
    من از چند تا کمپانی تو مونترال پرسیدم هیچکس مودم روتر دار نداشت ، اینجا همه کنار مودم روتر دارند، شما دو تا دستگاه خونه داری یا یکی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    من از چند تا کمپانی تو مونترال پرسیدم هیچکس مودم روتر دار نداشت ، اینجا همه کنار مودم روتر دارند، شما دو تا دستگاه خونه داری یا یکی؟
    همون لینک مودم 45 دلاری از computer canada که چند صفحه قبل گذاشتم یک مودم-روتر وای فای برای DSL است. آنلاین از bestbuy هم میتوانید سفارش بدهید. شما از DSL استفاده میکنید یا Cable؟

اینهم یک مدل از بست بای که قابل سفارش آنلاین است:
    http://www.bestbuy.ca/en-CA/product/...3789acc024en02

Local Moderator

همون لینک مودم 45 دلاری از computer canada که چند صفحه قبل گذاشتم یک مودم-روتر وای فای برای DSL است. آنلاین از bestbuy هم میتوانید سفارش بدهید. شما از DSL استفاده میکنید یا Cable؟

جالبه من از خود بست بای هم پرسیدم گفت همچین چیزی نداریم ، روزهای اول ادم اطلاعاتش راجع به همه چیز صفر ، هر چی فروشنده میگه قبول میکنه

من هنوز ميخوام ثبت نام كنم، اول كارم
    و فقط براى لپ تاپ و گوشى ميخوام، تلويزيون ندارم
    فرق بين cable با DSL رو هم نميدونم :دى

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)