صفحه 361 از 377 نخستنخست ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    برای اینترنت در واترلو چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟
    teksavvy خوبه؟
    مودمش رو اگر نخوایم از خودش بخریم کجا گیر میاد؟
    همه انواع مودم (کابلی یا DSL) را میتوانید در canada computers پیدا کنید. http://www.canadacomputers.com/
    یک شعبه اش هم واترلو است.

سلام
    دوستان، اگر من برای دو ماه تلفن و اینترنت بخواهم بگیرم، شما چه شرکت و چه محصولی را توصیه می کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

سلام
    من یک تبلت lenovo yoga tab 3 دارم که lcd اش شکسته. ایران پول نو دستگاه رو از من میگیرند که تعمیرش کنند، بیارمش کانادا؟ جولای دارم میام
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    سلام
    من یک تبلت lenovo yoga tab 3 دارم که lcd اش شکسته. ایران پول نو دستگاه رو از من میگیرند که تعمیرش کنند، بیارمش کانادا؟ جولای دارم میام
    این مورد خاص رو نمیدونم ولی بطور کلی در کانادا هزینه تعمیرات بمراتب از ایران بیشتر است.

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

دوستان سلام، چند سئوال دارم که اگر دوستان کسی میدونه و پاسخ ما رو بده بی نهایت ممنون میشم.

1- با توجه به آنکه احتمالا در آینده مهاجرت به کانادا رو خواهیم داشت، خرید گوشی موبایل در ایران و یا کانادا . کدامیک رو شما توصیه میکنید؟

2- چنانچه پاسخ شما به آیتم یک خرید در ایران باشه، کدام برند رو مناسبتر میدونید؟ (از نظر مچ بودن با سیستم مخابراتی کانادا)

3- آیا داشتن موبایل برای کودکان بالای 12 سال در کانادا (مونترال) از قوانین خاصی تبعیت میکنه؟ منظور اینه که محدودیت دارند یا که نه؟

پیشاپیش سپاسگزارم.
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام
    من دو هفته دیگه میام ونکوور می خواستم بدونم دوستان چه شرکتی رو برای سیم کارت پیشنهاد میکنید
    گوشی دارم و فقط سیم کارت و اینترنت روی گوشی میخام
    ممنون
    فایدو Fido و فریدم موبایل( سابقWind) قیمت مناسب تری نسبت به مابقی اپراتورا دارند. البته پوشش دهی و خدمات فایدو بنظر من بهتره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8717 نمایش پست ها
    دوستان سلام، چند سئوال دارم که اگر دوستان کسی میدونه و پاسخ ما رو بده بی نهایت ممنون میشم.

1- با توجه به آنکه احتمالا در آینده مهاجرت به کانادا رو خواهیم داشت، خرید گوشی موبایل در ایران و یا کانادا . کدامیک رو شما توصیه میکنید؟

2- چنانچه پاسخ شما به آیتم یک خرید در ایران باشه، کدام برند رو مناسبتر میدونید؟ (از نظر مچ بودن با سیستم مخابراتی کانادا)

3- آیا داشتن موبایل برای کودکان بالای 12 سال در کانادا (مونترال) از قوانین خاصی تبعیت میکنه؟ منظور اینه که محدودیت دارند یا که نه؟

پیشاپیش سپاسگزارم.
    گوشى موبايل ايران ارزنتر است ولى ممكن است در كانادا گارانتى نداشته باشد ، ايفون در ايران هم ارزانتر است و هم گارانتى بين المللى دارد، تا جاييكه من اطلاع دارم داشتن موبايل محدوديت سنى ندارد

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی ، متاسفانه بر خلاف اون چیزی که توی سایت همراه اول نوشته ،تا سال گذشته سرویس رومینگش فعال نشده بود ، دوستانی که الان کانادا هستند میدونید که آیا این سرویس فعال شده یا خیر؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3500 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی ، متاسفانه بر خلاف اون چیزی که توی سایت همراه اول نوشته ،تا سال گذشته سرویس رومینگش فعال نشده بود ، دوستانی که الان کانادا هستند میدونید که آیا این سرویس فعال شده یا خیر؟
    طبق اطلاع سايت همراه اول ، اين اپراتور فقط با يكى از شركت هاى فرعى استان كبك در همان استان قرارداد رومينگ دارد و در واقع بين ايران و كانادا رومينگ حقيقى نيست .

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

از دسامبر قراره تلفن هایی که واگذار می شه دیگه آنلاک باشه و رو یه شبکه قفل نباشه. دیکه نیازی به آنلاک کردن برای سویچ به یه شرکت دیگه نیست
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)