صفحه 362 از 377 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    از دسامبر قراره تلفن هایی که واگذار می شه دیگه آنلاک باشه و رو یه شبکه قفل نباشه. دیکه نیازی به آنلاک کردن برای سویچ به یه شرکت دیگه نیست
    این خبر مربوط به همه سرویس دهنده هاست؟ رفرنس خبر را ممکن است اگر دسترسی دارید قرار دهید؟ ممنون
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    این خبر مربوط به همه سرویس دهنده هاست؟ رفرنس خبر را ممکن است اگر دسترسی دارید قرار دهید؟ ممنون
    http://www.cbc.ca/news/business/crtc...hone-1.4161711

http://mobilesyrup.com/2017/06/15/what-unlocking-fee-ban-means-for-canadians/

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بله. رفته بودم بل واسه تغییر پلنم باهاشون چک کردم اونا هم خبر رو تایید کردن
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member

سلام دوستان من تازه اومدم تورنتو.می خواستم لطف کنید راهنمایی نمایید چه خط موبایل هایی وچه خط اینترنت خونه بگیرم.
    ما چهار نفر بزرگسال هستیم.تماس تلفنی هم فقط با ایران خواهیم داشت. بقیه را تماس اينترنتى. گوشی هم داریم.
    طبق مطالعات من از صفحات قبل باید اینترنت متزل را از راجرز یا بل بگیرم.و موبايل را برای اینکه ارزونتر دربیاد از chatterیا wind.از طرح های prepaid.
    چهار تا سیم کارت ده دلار و چهار تا پلن 25 دلاری. اگه لطف کنید بگید خوبه یا نه وبه نظرتون چه حجم ایتنرنت منزل و موبايل بگیرم.
    ممنون
    ویرایش توسط kamran22 : August 3rd, 2017 در ساعت 07:38 PM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

من با توجه به پست های سال های اخیر اینطور برداشت کردم که بهتره گوشی موبایل رو از ایران بیارم، این کار درسته؟ مچ میشه با سیستم مخابراتی کانادا و سیم کارتهای اونجا؟

ممنونم ار توجه تون

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran22 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه اومدم تورنتو.می خواستم لطف کنید راهنمایی نمایید چه خط موبایل هایی وچه خط اینترنت خونه بگیرم.
    ما چهار نفر بزرگسال هستیم.تماس تلفنی هم فقط با ایران خواهیم داشت. بقیه را تماس اينترنتى. گوشی هم داریم.
    طبق مطالعات من از صفحات قبل باید اینترنت متزل را از راجرز یا بل بگیرم.و موبايل را برای اینکه ارزونتر دربیاد از chatterیا wind.از طرح های prepaid.
    چهار تا سیم کارت ده دلار و چهار تا پلن 25 دلاری. اگه لطف کنید بگید خوبه یا نه وبه نظرتون چه حجم ایتنرنت منزل و موبايل بگیرم.
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

من با توجه به پست های سال های اخیر اینطور برداشت کردم که بهتره گوشی موبایل رو از ایران بیارم، این کار درسته؟ مچ میشه با سیستم مخابراتی کانادا و سیم کارتهای اونجا؟

ممنونم ار توجه تون
    سلام
    سوالتون بستگی به چند تا عامل داره. خودم موافق ارجاع دادن از این فروم به نرم افزار های دیگه نیستم، ولی یه لینکی رو واستون در قسمت کامنت های "اضافه کردن به امتیاز کاربر" میگذارم که خلاف قوانین فروم نباشه (به صورت عمومی گذاشتنش). اونجا حسابی دوستان در این زمینه بحث های مربوطه رو انجام دادن. تجربیاتتون رو در اینجا هم به اشتراک بگذارین

صرف نظر از مقوله قیمت من توصیه میکنم کسی که قصد زندگی در کانادا دارد بهتر است در ایران برای موبایل هزینه نکند،احتمال مشکلات فنی برای برخی از مدلها و گوشیهای خاص مثل اچ تی سی تا حدودی وجود دارد و به ریسک آن نمی ارزد.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

ممنونم ار توجه تون
    نه لزوما. گاهي هماهنك نيست و مجبور ميشين كوشي بخرين.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پنج ماه ديگه قراردادمون براي اينترنت و تلويزيون و تلفن تموم ميشه به اميد خدا.
    تا جايي كه من سرچ كردم اين سه تا كمپاني براي اينترنت خوبن:
    TekSavvy
    EBox
    Start.ca or Start Communication
    كسي ميشناسه اينا رو؟ بالاي چهار ونيم ستاره هستن. كسي تا حالا مشكلي داشته با اينا؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    پنج ماه ديگه قراردادمون براي اينترنت و تلويزيون و تلفن تموم ميشه به اميد خدا.
    تا جايي كه من سرچ كردم اين سه تا كمپاني براي اينترنت خوبن:
    TekSavvy
    EBox
    Start.ca or Start Communication
    كسي ميشناسه اينا رو؟ بالاي چهار ونيم ستاره هستن. كسي تا حالا مشكلي داشته با اينا؟
    من از start داشتم بد نبود. Fido و virgin mobile رو هم چک کنید. اینترنت خانگی با قیمت خوب دارن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)