صفحه 365 از 377 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط somayyehsh نمایش پست ها
    ظاهرا طبق اظهار نظر سایرین، این مشکل شایع است و بقیه هم یه جورایی باهاش درگیرن و شاید
    customers service هم نتونه کاری کنه

الان 437 از همه جدید تره و شاید این مشکلات رو کمتر داشته باشه

Teksaavy راضی هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

سلام
    من یک تجربه خوب داشتم از Fido. اگر شماره های خانواده رو به اسم یک نفر ثبت نام کنید، تماس بین خطوط مجانی هست.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

Junior Member

سلام دوستان:
    من یک گوشی ال جی جی 4 از کمپانی ویرجین حدود یک سال و نیم پیش گرفتم. در طول مدت وارانتی دوربینش خراب شد و دادم درست کردند. الان که خارج از زمان وارانتی است بوردش داغ میکنه و سپس پیکسل پیکسل و برفک و سپس سیاه میشه... تعمیرکار معروف بردم، گفتند فقط ال جی میتواند درست کند. ایا از چه طریقی برای تعمیرش اقدام کنم بهتر است؟ بعد از یک سال هیچ مسوولیتی شرکت ال جی یا ویرجین ندارند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط artsakh77 نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    من یک گوشی ال جی جی 4 از کمپانی ویرجین حدود یک سال و نیم پیش گرفتم. در طول مدت وارانتی دوربینش خراب شد و دادم درست کردند. الان که خارج از زمان وارانتی است بوردش داغ میکنه و سپس پیکسل پیکسل و برفک و سپس سیاه میشه... تعمیرکار معروف بردم، گفتند فقط ال جی میتواند درست کند. ایا از چه طریقی برای تعمیرش اقدام کنم بهتر است؟ بعد از یک سال هیچ مسوولیتی شرکت ال جی یا ویرجین ندارند؟
    من یک جی 4 داشتم همین مشکل براش پیش اومد. بلوتوث طولانی روشن بود و در ماشین موسیقی پخش می کرد که خیلی داغ شد و دیگه صفحه اش روشن نشد. در اینترنت جستجو کنید خواهید دید این مشکل در جی 4 ها شایعه.
    بعد از دوره گارانتی - اگر ضمانت اضافی نخریده باشید - براتون ممکنه تعمیر کنند اما هزینه اش را می پردازید. ضمنا مراجعه حضوری نیست. باید تحویل بدید براتون پست می کنند چند هفته طول می کشه .... خلاصه که علافی داره.
    بدید تعمیرکارهای متفرقه اگر با هزینه جزیی تونستند درست کنند که خوبه اگر نه گوشی نو بخرید راحت تر هستید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان لطفا چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

۱-اگه گوشی + پلن ۲ ساله رو از یه شرکت بگیرم اما بعد از ۱ سال یا چند ماه نخوام دیگه با اون کمپانی بمونم چه اتفاقی‌ میافته؟ آیا باید علاوه بر پرداخت قیمت گوشی مابقی هزینه ماهانه پلن رو هم پرداخت کنم؟

۲- اگه گوشی + پلن ۲ ساله رو از یه شرکت بگیرم و گوشی رو آنلاک کنم (برای ایتکه بتونم زمانی که خارج از کانادا هستم استفاده کنم) آیا بعد از آنلاک کردن امکان استفاده از سیمکارت اون carrier رو دارم ؟ یعنی وثتی برگردم خط من کار می کنه؟ یا چون آنلاک غیر قانونی بود نه تنها سیمکارت کار نمی‌کنه بلکه جریمه هم میشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها

۱-اگه گوشی + پلن ۲ ساله رو از یه شرکت بگیرم اما بعد از ۱ سال یا چند ماه نخوام دیگه با اون کمپانی بمونم چه اتفاقی‌ میافته؟ آیا باید علاوه بر پرداخت قیمت گوشی مابقی هزینه ماهانه پلن رو هم پرداخت کنم؟

۲- اگه گوشی + پلن ۲ ساله رو از یه شرکت بگیرم و گوشی رو آنلاک کنم (برای ایتکه بتونم زمانی که خارج از کانادا هستم استفاده کنم) آیا بعد از آنلاک کردن امکان استفاده از سیمکارت اون carrier رو دارم ؟ یعنی وثتی برگردم خط من کار می کنه؟ یا چون آنلاک غیر قانونی بود نه تنها سیمکارت کار نمی‌کنه بلکه جریمه هم میشم؟
    1. احتمال داره جریمه لغو قرارداد ازتون بخوان. باید قراردادتون رو چک کنید
    2. آنلاک کاملا قانونی است و از اول دسامبر شرکتهای سرویس دهنده موظفند در صورت تقاضای مشتری بطور رایگان تلفن را آنلاک کنند (حتی با قرارداد). سیم کارتتون هم مشکلی نخواهد داشت.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها

شما با انلاک کردن جریمه نمیشبد، ولی کنترکت سرجاش هست، یا باید تمام پول موبایل رو بدید و کنترکت رو خاتمه بدید ویا کنترکت رو ادامه بدین ، در غیر اینصورت بدهکار میشید.

سلام دوستان ، متاسفانه یا خوشبختانه با راجرز برای اینترنت اشتراک دو ساله دارم که چند ماهی بیشتر از آن باقی نمانده است، در این موارد معمولا در انتهای قرارداد چه اتفاقی می افتد؟ در ماه آخر اتوماتیک سرویس را قطع می کنند و صدور صورتحساب متوقف می شود؟ و یا در انتهای ماه پایانی من باید با آنها تماس بگیرم و تقاضای کنسل کردن سرویس را بدهم؟ خلاصه منظورم از این سوال اینست که مسالمت آمیزترین روش برای خاتمه قرارداد (در پایان 2 سال) بدون اینکه مشکلی پیش بیاید (مثلا یک ماه بیشتر شارژ شوم یا هر مورد دیگر) چیست؟
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، متاسفانه یا خوشبختانه با راجرز برای اینترنت اشتراک دو ساله دارم که چند ماهی بیشتر از آن باقی نمانده است، در این موارد معمولا در انتهای قرارداد چه اتفاقی می افتد؟ در ماه آخر اتوماتیک سرویس را قطع می کنند و صدور صورتحساب متوقف می شود؟ و یا در انتهای ماه پایانی من باید با آنها تماس بگیرم و تقاضای کنسل کردن سرویس را بدهم؟ خلاصه منظورم از این سوال اینست که مسالمت آمیزترین روش برای خاتمه قرارداد (در پایان 2 سال) بدون اینکه مشکلی پیش بیاید (مثلا یک ماه بیشتر شارژ شوم یا هر مورد دیگر) چیست؟
    ممنون از پاسختون
    هر قراردادی یک جوره. از همین حالا می تونید تماس بگیرید و مقررات خاتمه را سوال کنید. شاید باید از سی روز مانده به انتهای قرارداد اعلام کنید شاید هم نه و اگر چند روز از ماه جدید گذشت و برای لغو تماس گرفتید فقط آن چند روز را با شما کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)