صفحه 56 از 377 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    پلن ٢٥ دلارى chatr را امتحان كنيد هم كنتركت لازم ندارد و هم تمام incoming ان نا محدود است و در zone انتخاب شده هم out going ان نامحدود ميباشد اگر app گوگل تاك يا skype را هم روى موبايل داشته باشيد ميتوانيد را دور را با wi fi رايگان صحبت كنيد سيگنال دهى ان هم مشابه راجرز است .براى تماس گرفتن از كانادا به ايران به نظر من براى شما بهترين انتخاب همين كارت هاى تلفن است كه با شماره لوكال ميتوانىد بدون دردسر و كم هزينه صحبت كنيد . دقت كنيد كه ١) در اين پلن voice mail خود را فعال نكنيد ٢) تا استقرار كامل شماره كرديت كارت خود را به هيچ شركت تلفنى ندهيد !!
    چرا تلفنمان را به شرکتها ندهیم؟
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    بدون کردیت کارت پلن میدن؟
    ببخشيد شايد منظورم را اشتباه بيان كردم مقصودم پلن pre paid است و پلن دو يا سه ساله نمي باشد . همان pay as you go يا non term contract كه احتياج به كرديت كارد يا كرديت چك ندارد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    چرا تلفنمان را به شرکتها ندهیم؟
    ببينيد بعضى از شركت هاى تلفن وبخصوص شركت هاى تلفن راه دور به شما ميگويند كه قراردادتان ماهيانه است و مثلا long term نيست وهر وقت خواستيد ميتوانيد ان را قطع كنيد ولى براى پرداخت بيل همان ماهيانه هم از شما كرديت كارد ميخواهند تا آخر ماه اتوماتيك وار ان را شارژ كنند واخر ماه ممكن است با همين روش كلًًّى hidden fee از شما مطالبه نمايند كه البته لازم هم نيست مطالبه نمايند بلكه مستقيما از كرديت كارد بر ميدارند پس بهتر است بجاى دادن مشخصات كرديت كارد اول از انها بيل مطالبه نماييد وبعد خودتان زحمت پرداخت ان را تقبل نماييد كه حتما به نفعتان است .

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    اگه گوشی نخواین، تخفیفی شاملش میشه؟
    نه متاسفانه ، اصولا دادن گوشی به مشتری ، چه پلن قراردادی باشه و چه بدون قرارداد ، یه جورایی شما رو پا بند می کنه که راحت نتونید پلن رو پس بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shot نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه اومدم اتاوا
    از قبل یه گوشی htc tytn II دارم که از آلمان به صورت آنلاک خریده بودم و تو ایران هم ازش استفاده کردم . در کل هم خیلی کم از تلفن استفاده میکنم.
    به نظر شما بهترین پلنی که بشه از ایران بهم زنگ بزنن و شارژ نشم چیه؟ اگه خودم بخوام به ایران زنگ بزنم چی؟
    میتونم تا وقتی که گوشی جدید بگیرم با همین گوشی خودم از پلن های pay as you go استفاده کنم؟
    ممنون
    اگر واقعا تماس نمی گیرید ، می تونید از پلن های pay as you go که خودتون گفتین استفاده کنید. یکی از ارزونترین هاش هم مال Wind هستش که اگه گوشی خودتون رو بیارید ، ابتدا 25 دلار پول سیم کارت رو می دید و بعد هم حد اکثر ماهی 10 دلار top up کنید. که البته به شرطی که سر هر ماه این 10 دلار رو بدید ، مانده اعتبار استفاده نشده ماه قبل منتقل میشه و از بین نمیره. یا مثلا 45 دلار بدین و تا 6 ماه این اعتبار حفظ میشه ، جزئیات رو از یکی از فروشنده هاشون می تونید بپرسید.
    در ضمن هر کدوم از این شرکت ها ممکنه باند های فرکانسی مختلفی رو استفاده کنند که اگه گوشی خودتون رو میارید حواستون باشه . مثلا Wind از باند های 1700 و 2100 استفاده می کنه و گوشی شما باید قابل انطباق با این شبکه باشه.
    http://faqs.windmobile.ca/customer/p...ng-it-to-wind-
    در مورد WiFi هم که دوستان گفتن ، شما فقط نیاز به یه وسیله که این قابلیت رو داشته باشه و البته اینترنت بی سیم دارید و الزامی به داشتن موبایل نیست. و طبیعتا از skype و oovoo و مثل اون میتونید استفاده کنید ( در این صورت هم حواستون به مصرف اینترنت تون باشه چون انتقال تصویر خیلی بیشتر از صوت از ترافیک اینترنت استفاده می کنه)

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

قیمت اینترنت خانگی در کانادا به نسبت از ایران گرانتر است؟
    سرعت ها از چه مقدار شروع می شوند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    قیمت ایران رونمیدانم ولی اینترنت DSL در کانادا از 5 مگابیت در ثانیه هست تا 175 مگابیت در ثانیه. قیمتش هم از حدود 25 تا 30 دلار در ماه شروع میشه به بالا (بسته به سرعت و کل حجم دانلود درخواستی در ماه).

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

دوستانى که پلن نامحدود wind خرىدن, بدونىد که در صورت استفاده داده بىشتر از 5 گىگ در ماه, سرعت اىنترنتتون به 256 تنزل پىدا مى کنه. اىن تجربه من بود. ىعنى هر ماه فققط 5 گىگ سهمىه اىنترنت پر سرعت دارىد.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    دوست عزیز، متاسفانه برای مقایسه قیمت همیشه میایم قیمت دلار رو به ریال تبدیل می کنیم و بعد مقایسه می کنیم که این به کل اشتباه است. اما برای مقایسه باید همیشه قیمت جنس رو در ایران بر میزان درامد در ایران تقسیم کنی و با نسبت قیمت همون جنس در کانادا به درامد در کانادا مقایشه کنی. هر کدوم که بزرگتر باشه گرونتر خواهد بود.
    در یک کلام، اگر اینجا کار داشته باشی حتی قیمت بنزین هم اینجا ارزونتر از ایران هست (البته به روشی که گفتم مقایسه کنی)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان من یه سوال داشتم.یکی از دوستانم که استرالیاست به من گفت بهترین و کم هزینه ترین راه تماس با ایران استفاده از viber هستش.باید دانلود کنیم و رو گوشی بریزیم.میخواستم بدونم شما هم اونجا استفاده میکنید ؟چون چیزی راجع به این ندیدم گفتم شاید دلیلی داره که تو کانادا استفاده نمیشه..شما اطلاعی دارید ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)