صفحه 8 از 377 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3768

موضوع: همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره تلفن، موبایل و اينترنت در كانادا

در استان کبک چند کمپانی بزرگ در حال سرویس دهی مخابرانی هستند

1. کمپانی بل ( تلفن - موبایل - اینترنت و تلویزیون کابلی‌و ماهواره ای و اینترنتی) معروفترین در کانادا www.bell.ca

۲. کمپانی راجرز ( تلفن - موبایل - اینترنت و تلویزیون کابلی‌و ماهواره ای و اینترنتی) www.rogers.com

۳-کمپانی فایدو (تلفن و موبایل) قیمت هاش خوبه http://www.fido.ca

۴. کمپانی ویدیوترون ( تلفن - موبایل - اینترنت و تلویزیون کابلی‌و ماهواره ای و اینترنتی) http://www.videotron.com/service

شرکت های مخابراتی کبکی دیگری هم هستند که قبل از گرفتن سرویس باید آنها را هم مطالعه کرد. از جمله :

۱- موبایل کبک http://www.mobilequebec.com

۲- ویرجین موبایل www.virginmobile.ca

۳- تلوس http://www.telus.com/regionselect.html

در کل ارزون ترین سرویس اینترنت ماهانه ۳۵ دلار (بدون مالیات) خواهد بود.

موبایل و تلفن هم هزینه ای شامل بر ۲۰ الی ۲۵ دلار بدون مالیات خواهدبود.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

در کانادا (و آمریکا) شماره‏هاى Toll Free یا رایگان که با پیش شماره های 800، 888، و 877 مشخص مى‏شوند، توسط مشاغل مختلف، سازمان‏ها و نمایندگى‏ها، و ادارات دولتى ارائه مى‏گردند. بسیارى از این سازمان‏ها و مشاغل، شماره‏هاى رایگان خود را در مکاتبات، آگهى‏هاى تبلیغاتى و بر روى تمامى اسناد و مدارک خود ارائه کرده و معمولاً در راهنماى تلفن و در کنار شماره تلفن‏هاى معمولى خود به شماره تلفن رایگان نیز اشاره مى‏کنند. اکثر شماره‏هاى رایگان براى تماس گیرندگان راه دور است (معمولاً براى تماس گیرندگان محلى شماره محلى ارائه مى‏شود). با بسیارى از شماره تلفن‏هاى رایگان مى‏توان از خارج از آمریکاى شمالى نیز تماس گرفت که البته ممکن است رایگان نباشد. براى کسب اطلاع از شماره‏هاى رایگان مى‏توانید با دایرکتوری شماره های رایگان کانادا (به شماره تلفن 1212 555 800-1)تماس بگیرید.
    نکته مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کنم این است که شماره تلفن‏هاى رایگان را با شماره‏هاى اطلاعات و مراکز تفریحى و سرگرمى که با شماره 900 شروع مى‏شوند و تماس با آنها گران است اشتباه نگیرید. با تماس با شماره تلفن‏هاى مربوط به اطلاعات مى‏توانید به اطلاعات مختلفى در زمینه موضوعاتى مانند بهداشت و سلامت، آب و هوا، وضعیت جاده‏ها و ورزش دست یابید. شماره‏هاى مربوط به سرگرمى و تفریحات خطوط موسیقى، خطوط گفتگو، مسابقات، طالع بینى، و غیره را شامل مى‏شود. معمولاً این شماره ها توسط کلاهبردارانى ارائه مى‏شود که پیشنهادات‏شان آنقدر خوب است که نمى‏تواند واقعیت داشته باشد، مانند کسانى که پیشنهاد اعتبارهاى تضمینى یا وام‏هاى نقدى با سود خیلى کم را ارائه مى‏کنند. به خاطر داشته باشید که این شرکت‏ها معمولاً از طریق پولى که از مکالمات مشتریان خود بدست مى‏آورند، زندگى مى‏کنند. هر چه مکالمه طولانى‏تر باشد، سود بیشترى مى‏برند. در واقع استفاده از شماره‏هاى اطلاعات / سرگرمى یک صنعت رو به رشد چندین میلیون دلارى است. معمولاً هزینه مکالمات آن دقیقه‏اى حدود 1 دلار و 99 سنت تا 9 دلار و 99 سنت است. البته در برخى از شماره‏ها هزینه حداکثرى وجود ندارد. از برقرارى تماس با شماره تلفن‏هاى تبلیغاتى که هزینه تماس به روشنى در آنها بیان نمى‏شود، خوددارى کنید. همچنین در نظر داشته باشید برخى از اطلاعاتى که از طریق تماس با این تلفن‏ها قابل دسترسى است را مى‏توان به طور رایگان و از طریق تماس با خدمات عمومى و دولتى بدست آورد.
    بیشتر شرکت‏هاى تلفن داراى خدماتى هستند که مى‏توانید با استفاده از آنها تماس با شماره‏هاى داراى پیش شماره 900 (و حتى برقرارى تماس‏هاى راه دور) را مسدود کنید. در صورتى که از یکى از شماره‏هاى داراى پیش شماره 900 شکایتى داشته باشید، مى‏توانید با Canadian Radio-Television & Telecommunictions Commission (با شماره تلفن 2782 249-877 و آدرس اینترنتى www.crtc.gc.ca) تماس بگیرید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fogiman نمایش پست ها
    بعد یه سوال، اونجا سیم کارت اعتباری مثل ایرانسل وجود داره؟
    بله وجود داره. اینجا سرویس دوجوره: قرارداد (مثلا دو ساله و سه ساله) که تا سقف مشخصی هرماه میتونید مصرف کنید، و prepaid که یک مقدار اعتبار به حسابتون میریزید و اگر تمام شد اضافه میکنید. اعتباری ها یک expiration time دارند یعنی مثلا اعتبارتون یک ماه اعتبار داره و در پایان ماه یا باید دوباره یک top-up اضافه کنید یا اینکه اعتبارتون سوخت میشه.

بزرگترین مشکل موبایل اینجا اینه که برخلاف ایران شما هم برای تلفنهائی که میزنید شارژ میشید و هم برای تلفنهائی که به شما میزنند (هر دو طرف مکالمه شارژ میشوند). شارژ هر تماس هم نسبتا بالاست. اگر مصرف موبایل تون زیاده باید یک مقدار اضافه بدید و قرارداد unlimited ببندید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله وجود داره. اینجا سرویس دوجوره: قرارداد (مثلا دو ساله و سه ساله) که تا سقف مشخصی هرماه میتونید مصرف کنید، و prepaid که یک مقدار اعتبار به حسابتون میریزید و اگر تمام شد اضافه میکنید. اعتباری ها یک expiration time دارند یعنی مثلا اعتبارتون یک ماه اعتبار داره و در پایان ماه یا باید دوباره یک top-up اضافه کنید یا اینکه اعتبارتون سوخت میشه.

بزرگترین مشکل موبایل اینجا اینه که برخلاف ایران شما هم برای تلفنهائی که میزنید شارژ میشید و هم برای تلفنهائی که به شما میزنند (هر دو طرف مکالمه شارژ میشوند). شارژ هر تماس هم نسبتا بالاست. اگر مصرف موبایل تون زیاده باید یک مقدار اضافه بدید و قرارداد unlimited ببندید.
    نه! استفاده من زیاد نیست! من فقط یه چیزی می خوام همراهم باشه! شاید ماهی 3 هزار تومن به پول ایران!
    اونجا با چقدر میشه یه سیم کارت اعتباری گرفت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fogiman نمایش پست ها
    نه! استفاده من زیاد نیست! من فقط یه چیزی می خوام همراهم باشه! شاید ماهی 3 هزار تومن به پول ایران!
    اونجا با چقدر میشه یه سیم کارت اعتباری گرفت؟
    سیم کارت خودش قیمت چندانی نداره (حدود 10 دلار) ولی حداقل اعتباری که هرماه باید اضافه کنید (که اعتبارتون expire نشه) معمولا 10 تا 20 دلار است (بسته به کمپانی مربوطه) بعلاوه مالیات (13 درصد در انتاریو).

سلام
    اگر از کانادا با خط ایرانسل به ایران زنگ بزنیم شماره خط برای شخص مقابل در ایران می افته؟ اصلا از ایرانسل میشه با ایران تماس گرفت؟

گوشی من توسایت نوکیا کانادا وجود داره پس متوجه شدم که کار میده پس با توجه به عرض شما یه سیم کارت میخرم وبعد مرتب شارژ کنم آخه من چندماه فقط کانادا هستم.فقط یه مسئله شارژکه رراحت گیر میاد اونجا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezabakhtia نمایش پست ها
    گوشی من توسایت نوکیا کانادا وجود داره پس متوجه شدم که کار میده پس با توجه به عرض شما یه سیم کارت میخرم وبعد مرتب شارژ کنم آخه من چندماه فقط کانادا هستم.فقط یه مسئله شارژکه رراحت گیر میاد اونجا
    بله سخت نیست فقط هزینه اش در مقایسه با plan های دیگر گرانتر است اما برای استفاده موقت بهتر است.

ApplyAbroad Veteran

با تشکر از دوستان عزیز اگر لطف کنید و سرویس هایی که خودتان استفاده می کنید را معرفی بفرمایید بسیار مفید است. مثلا اینکه ماهانه چقدر پرداخت می کنید و چه امکاناتی در اختیارتان است، مثل نمایشگر شماره تلفن، اینترنت، محدودیت دانلود و ... . اینطوری امکان مقایسه بین شرکتها فراهم می شود.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان عزیز اگر لطف کنید و سرویس هایی که خودتان استفاده می کنید را معرفی بفرمایید بسیار مفید است. مثلا اینکه ماهانه چقدر پرداخت می کنید و چه امکاناتی در اختیارتان است، مثل نمایشگر شماره تلفن، اینترنت، محدودیت دانلود و ... . اینطوری امکان مقایسه بین شرکتها فراهم می شود.
    سلام
    ما با راجرز قرار داد داریم که بابت آن 15 % تخفیف شامل حالمان شد.برای آگاهی بیشتر از انواع برنامه های تلفن همراه آن از لینک زیر می توانید استفاده کنید.همچنین برای دریافت اطلاعات جهت تلفن منزل و cable ,....
    اما حتما قبل از هر گونه قراردادی از برنامه های دیگر شرکت های معتبر هم آگاه شوید و مقایسه کنید.
    www.rogers.com/plans

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)