صفحه 210 از 221 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط babakgh نمایش پست ها
    سلام.
    یکی از فامیلها به من پیشنهاد داده که خانه ای که قصد ساخت دارد را به اسم من بکند تا بتواند از {مزیت اولین خانه} استفاده بکند به هنگام فروش. (اول پرسید که تا 5 سال آینده قصد خرید خانه دارم یا نه) این مزیت چیه ؟ تخفیف در مالیات هست یا ... ؟ عنوان قانونیش چیه ؟ آیا مشکلی برام ایجاد میتونه بکنه ؟
    سلام دوست عزيز،
    با توجه به سابقه ٣ ساله اي كه در زمينه مسكن در كانادا دارم ، قضيه به اين شكل هست كه دولت كانادا براي خريد خونه اول يك سري امتيازات به خريدار ( مخصوصاً خريدارهايي كه زير ٥ سال از ورودشان نگذشته) ميدن. كه در صورت خريد شخص ديگر تحت نام شما اين امتياز براي هميشه از شما گرفته خواهد شد و در ضمن يك ريسك بسيار بالا براي شما وجود داره و اون اينكه، در صورتي كه اداره ماليات به اين نكته پي ببرد كه شخص سازنده قصد بيزنس داشته و براي مصرف شخصي نبوده تمامي سودي كه از فروش و ساخت ملك حاصل ميشود براي شما درامد حساب شده و ميبايست آن را پرداخت كنيد. در ضمن لازم به ذكر است كه اداره ماليات كانادا CRA قادر است تا چندين سال قبل به داخل پرونده ها رجوع و بازرسي نمايد. خيلي از سازنده ها حتي حاضرند تا ٥٠-٦٠ هزار دلار به شما بدهند و از اسم شما استفاده كنن. فقط براي فررار مالياتي. پيشنهاد بنده به شما اينه كه اصلاً همچين كاري رو انجام ندين.
    بازم اگر سوالي بود در خدمتتون هستم.

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

سلام
    میشه بفرمایید من که قصد مهاجرت دارم(دو نفر بدون بچه) و به عنوان تازه وارد در تورنتو میخوام جایی باشم که دسترسی به جاهای مختلف برای کاریابی برام راحت باشه و هم اینکه فضا و جو راحتی داشته باشم (منطقه خوب و با کیفیت) کجا دنبال خونه بگردم و هزینه یک خونه حیاط دار و یا آپارتمانی یک خوابه چقدر در میاد؟؟؟
    Senior Member mehran23 آواتار ها

سلام دوست عزیز. با توجه به شرایطتان د. آپشن خوب بنظر میرسه. یکی داون تاون و دیگری نورث یورک از حدود تقاطع یانگ و شپرد تا یانگ و استیلز. هر کدوم خوبی ها و البته معایبی دارند ولی بهترین ها بنظرم برای شما هستند. دسترسی به ساب وی و مراکز خرید بدون ماشین خیلی مهم هست.
    راجع به هزینه، آپارتمان یک خوابه در های زایز کاندو بین 1500 تا 1700 و خانه کوچک بین 2000 تا ..... موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezakar نمایش پست ها
    سلام
    میشه بفرمایید من که قصد مهاجرت دارم(دو نفر بدون بچه) و به عنوان تازه وارد در تورنتو میخوام جایی باشم که دسترسی به جاهای مختلف برای کاریابی برام راحت باشه و هم اینکه فضا و جو راحتی داشته باشم (منطقه خوب و با کیفیت) کجا دنبال خونه بگردم و هزینه یک خونه حیاط دار و یا آپارتمانی یک خوابه چقدر در میاد؟؟؟
    Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

سلام دوستان عزیز
    من و همسرم 16 ژانویه میرسیم ونکوور و دنبال یک سابلت میگردیم برای دو هفته. اندازش مهم نیست واسمون، هزینش مهمه. اگر نزدیک دانشگاه هم باشه عالیه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

سلام
    اجاره واحد با مشخصات زير از اوايل فوريه تا آخر جون به همراه تعدادي از وسايل انتقال داده مي‌شود.

کاندو آپارتمان يک خوابه پر نور و آفتابگير و خوش نقشه با امکانات:
    -سرمايش و گرمايش
    -اينترنت
    -پارکينگ سرپوشيده در بيسمنت ساختمان
    -انباري
    -واشر و دراير پرايوت (3 ماه پيش تعويض و نصب شده)
    -اتاق مطالعه با اينترنت رايگان
    -استخر سرپوشيده
    -جيم
    -اتاق بيليارد
    -اتاق پينگ‌پنگ
    -سکيوريتي 24 ساعته
    -نزدیک به Shoppers و Nofrill و Longos و Costco

منطقه: GTA, Ontario

لطفا پيام خصوصي بفرستيد
    ویرایش توسط CanImmigrant : December 27th, 2017 در ساعت 06:20 PM

Junior Member

چه محله هایی برای خرید اپارتمان بهتر هستن؟

Junior Member

و یک سوال مهم:
    وام رو با چه شرایطی می دن؟
    فرضا اگر کسی از ایران خرج زندگیش تامین بشه، حدود 15 % هزینه خونه رو هم داشته باشه، میتونه بقیه شو وام بگیره؟ یا بهش وام نمی دن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aniaperth نمایش پست ها
    و یک سوال مهم:
    فرضا اگر کسی از ایران خرج زندگیش تامین بشه، حدود 15 % هزینه خونه رو هم داشته باشه، میتونه بقیه شو وام بگیره؟ یا بهش وام نمی دن؟
    در شرايط عادي اينجوري نميشه وام گرفت، چون به احتمال زياد اين پول را هم به عنوان درآمد اعلام نميكنيد و تكسش را هم نميديد.
    پس نميشه توقع داشت بانك به كسي كه درآمد نداره وام بده .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Aniaperth نمایش پست ها
    و یک سوال مهم:
    شدنش که میشه اما نه از راه مستقیم و قانونی (و هزینه بر). یا اینکه از موسسات درجه چندم وام میگیرید که درامد شما براشون مهم نیست اما نرخ بهره بسیار بالاتری دارند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شدنش که میشه اما نه از راه مستقیم و قانونی (و هزینه بر). یا اینکه از موسسات درجه چندم وام میگیرید که درامد شما براشون مهم نیست اما نرخ بهره بسیار بالاتری دارند.
    مرسی ممنونم از راهنماییتون
    شما درباره این موضوع تبحر دارین؟
    مزاحمتون بشم برای راهنمایی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)