صفحه 194 از 221 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط AcCuracy نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من برای 23 آگوست بلیط گرفتم. میخواستم بدونم به نظرتون ظرف این 7-8 روز تا اول سپتامبر میتونم یه خونه اجاره کنم. در ضمن برای اجاره خونه دقیقا باید به کجا مراجعه کنم؟ آیا اونجا هم مثل اینجا مشاور املاک داره؟ من از اینجا به چند تا آگهی که تو سایت ها بود ایمیل زدم ولی هیچکدوم جواب ندادند یعنی فقط جواب تلفن رو میدن؟ دوستان چون من تجربه ای در زمینه مسکن ندارم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم.
    سلام
    بله اونجا هم مشاور املاک هست که میتونید بهشون سر بزنید .
    از سایت kijiji.ca هم میتونید پیدا کنید یا سایت https://toronto.craigslist.ca/search/apa که میتونید از روی نقشه موقعیت رو هم ببنید .
    بعد شما حتما برید اونجا و خونه رو از نزدیک ببینید که مشکلی نداشته باشه . معمولا توی 7 یا 8 روز میتونید خونه مناسب رو پیدا کنید . خیلی جای نگرانی نداره .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    سلام
    بله اونجا هم مشاور املاک هست که میتونید بهشون سر بزنید .
    از سایت kijiji.ca هم میتونید پیدا کنید یا سایت https://toronto.craigslist.ca/search/apa که میتونید از روی نقشه موقعیت رو هم ببنید .
    بعد شما حتما برید اونجا و خونه رو از نزدیک ببینید که مشکلی نداشته باشه . معمولا توی 7 یا 8 روز میتونید خونه مناسب رو پیدا کنید . خیلی جای نگرانی نداره .
    بسیار ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال دیگه اینکه مشاور املاک همون rental agent هست درسته؟ بعد هزینه مشاور املاک مثل ایران تقسیم میشه یا جور دیگست؟

سلام به دوستان
    من برای 23 آگوست بلیط گرفتم. میخواستم بدونم به نظرتون ظرف این 7-8 روز تا اول سپتامبر میتونم یه خونه اجاره کنم. در ضمن برای اجاره خونه دقیقا باید به کجا مراجعه کنم؟ آیا اونجا هم مثل اینجا مشاور املاک داره؟ من از اینجا به چند تا آگهی که تو سایت ها بود ایمیل زدم ولی هیچکدوم جواب ندادند یعنی فقط جواب تلفن رو میدن؟ دوستان چون من تجربه ای در زمینه مسکن ندارم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم.
    اگر كسي رو بشناسيد كه توي روزهاي اول بهتون كمك كنه و براي كارهاب بانكي و اجاره كردن خونه بهتون كمك و راهنمايي كنه خيلي خوبه. اينجا اين كمك ها كاملا مرسوم هست چون همه اول كار از بقيه كمك گرفتن، پس تمايل به كمك هم دارند. اگر كسي رو داري كه باش هماهنگ كن تو اين كاراي اوليه كمكت كنه. اگر هم نميشناسي توي صفحه فيس بوك ايرانياي اون شهري كه داري ميري يك پست بذار و بنويس كه فلان روز داري ميرسي و نياز به كمك براي كاراي بانكي و اجاره خونه داري. مهمه كه يك نفر همراهت باشه براي انحام اين كارا. مطمينم دوستان بهت كمك ميكنن و كارات سريع انجام ميشه

Junior Member

سلام دوستان

کسی اواخر نوامبر یه اتاق دو تخته تو ونکوور حوالیه UBC با قیمت مناسب سراغ داره واسه اجاره؟

سلام دوستان
    همانطور که می دونید برای اجاره آپارتمان در تورنتو یا باید کاندو اجاره کرد یا رنتال.مالک آپارتمانهای کاندو شخصه ولی آپارتمانهای رنتال متعلق به شرکت هستند.
    برای اجاره کاندوها می بایست با اجنت ها هماهنگ کنید یا برخی از ساختمانهای برزگ در سایتشون واحد های موجود رو می گذارند که با مراجعه به سایت می تونید با اجنت مربوطه تماس و برای بازدید واقدامات بعدی هماهنگ کنید.
    بجز روزنامه ها و مجلات محلی مثل 4Rent.ca می تونید از سایت MLS و یا realtor.ca هم استفاده کنید وخونه پیدا کنید.
    در پایین ساختمانهای رنتال معمولا دفتری برای پاسخگویی به مراجعین وجود داره که با مراجعه به اونها می تونید از واحدهای موجود و قیمت و شرایط اجاره مطلع شوید.در برخی موارد هم قبل از مراجعه باید تماس گرفته و appointment بگیرید.
    در تقاطع خیابانهای اصلی مثل شپرد و فینچ و استیلز با خیابان یانگ ساختمانهای رنتال هستند و با مراجعه به هر منطقه می تونید اونها رو پیدا کنید.در زیر لیست بعضی از ساختمانهای رنتال که در مناطق مختلف هستند رو براتون میگذارم:
    شرکت Vertica.ca ( دو ساختمان معروف در finch وbayview دارند)
    شرکت Novi properties ( معروفترین ساختمان 10ruddington dr. )
    ساختمانهای sheppardcenter ( ساختمانهای 2,4&6 forest laneway )
    ساختمان 155Antibes در منطقه Bathurst
    شرکت Homested در منظقه donmills( 125 parkway forest dr.)
    شرکت Capital (ساختمان Graydon Hall 100 )
    تقاطع Bayvieww و camer (70ruddington dr.)
    ساختمان 6061 خیابان یانگ
    لیست برخی ساختمانهای معروف برای اجاره کاندو:
    ساختمان Arc در منطقه Bayview
    ساختمان 15&25 Greenview
    ساختمان 151Beecraft
    ساختمان 22Olive
    ساختمانهای Northtown way
    ساختمان 2clairtell rd.
    این اسامی مربوط به منطقه Northyork تورنتو است و قطعا در کلان شهری مثل تورنتو کلی ساختمون هست که تو یک مقاله جا نمیشه.

Senior Member mehran23 آواتار ها

مشاور املاک همون Real Estate Agent هست. هزینه مشاور چه برای خرید و چه برای اجاره توسط فروشنده یا صاحب ملک پرداخت میشه. مقدار پرداخت هم معادل یکماه کرایه هست.

بسیار ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال دیگه اینکه مشاور املاک همون rental agent هست درسته؟ بعد هزینه مشاور املاک مثل ایران تقسیم میشه یا جور دیگست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان دو سوال
    من پی آر هستم. اگر برای سوپر ویزای پدر و مادر اقدام کنم، پدر و مادرم میتونند در کانادا خونه بخرند؟ و سوال دیگر اینکه پدر و مادر میتونند در کانادا یک کسب و کار راه بندازند؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان دو سوال
    من پی آر هستم. اگر برای سوپر ویزای پدر و مادر اقدام کنم، پدر و مادرم میتونند در کانادا خونه بخرند؟ و سوال دیگر اینکه پدر و مادر میتونند در کانادا یک کسب و کار راه بندازند؟ ممنون
    خونه رو بدون سوپر ویزا هم میتونند بخرند (البته عموما با پول نقد یا اکثرش نقد). مجاز به کار در کانادا نیستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    اگر كسي رو بشناسيد كه توي روزهاي اول بهتون كمك كنه و براي كارهاب بانكي و اجاره كردن خونه بهتون كمك و راهنمايي كنه خيلي خوبه. اينجا اين كمك ها كاملا مرسوم هست چون همه اول كار از بقيه كمك گرفتن، پس تمايل به كمك هم دارند. اگر كسي رو داري كه باش هماهنگ كن تو اين كاراي اوليه كمكت كنه. اگر هم نميشناسي توي صفحه فيس بوك ايرانياي اون شهري كه داري ميري يك پست بذار و بنويس كه فلان روز داري ميرسي و نياز به كمك براي كاراي بانكي و اجاره خونه داري. مهمه كه يك نفر همراهت باشه براي انحام اين كارا. مطمينم دوستان بهت كمك ميكنن و كارات سريع انجام ميشه
    دوستان من و همسرم 29 سپتامبر میرسیم. من توی فیسبو -- ک پیدا نکردم این صفحه ی کمکای داوطلبانه رو. میشه ادرسی چیزی بدید. از بچه های این سایت هم اگر کسی بودند که میتونستن در پیدا کردن خونه کمکمون کنن یا اولش فقط باهامون بیان یه دنیا ممنون میشم.
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسر و دختر کوچولوم 29 سپتامبر میرسیم تورنتو و حدود دو هفته اونجاییم. اول قرار بود بریم پیش یکی از آشنایان که متاسفانه برای ایشون کاری پیش اومده و تشریف ندارن بنابراین ما دیگه نمیتونیم مزاحم ایشون بشیم. حالا میشه راهنمایی بفرمایید برای این مدت دو هفته من چجوری باید جا بگیرم؟ سایت airbnb رو گشتم یا خیلی گرونه یا نمیدن. میشه اگر سایت دیگری با راه حل دیگری سراغ دارید بفرمایید.
    سپاسگزارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)