صفحه 185 از 221 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

دوستان من چندین صفحه این تاپیک رو خوندم اما متوجه نشدم سایت airbnb کار میکنه واسه ایرانی ها یا نه؟

یه سوال دیگه اینکه security deposit که روی بعضی خونه ها هست ینی چی؟؟؟
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    دوستان من چندین صفحه این تاپیک رو خوندم اما متوجه نشدم سایت airbnb کار میکنه واسه ایرانی ها یا نه؟

یه سوال دیگه اینکه security deposit که روی بعضی خونه ها هست ینی چی؟؟؟
    security Deposit پولیه که اول کار ازتون بعنوان بیعانه میگیرند که در صورتی که خرابی غیرموجه ایجاد کردید یا پول اجاره ماه آخر را ندادید بردارند. معمولا برابر یک ماه اجاره است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    واقعیتش برای من هم سوال هست؟ موبایل ایران و ایمیلم رو وریفای کرده و یک مدرک شناسایی مثل ، گواهینامه یا گذرنامه می خواد ؛ هنوز جرات نکردم گذرنامه رو بفرستم ؛ می ترسم ؛ با ایرانی ها مشکل داشته باشه ؛ برم توی لیست سیاه! بعدها از کانادا هم نتونم اقدام کنم!
    جالبه که وقتی به شکل ناشناس ازشون درباره ایران و پرداخت توسط غیر (مثلا کارت اعتباری دوستان) پرسیدم از بابت پرداخت پاسخ دادند مشکلی نیست ولی درباره مورد اول جوابی ندادند!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    واقعیتش برای من هم سوال هست؟ موبایل ایران و ایمیلم رو وریفای کرده و یک مدرک شناسایی مثل ، گواهینامه یا گذرنامه می خواد ؛ هنوز جرات نکردم گذرنامه رو بفرستم ؛ می ترسم ؛ با ایرانی ها مشکل داشته باشه ؛ برم توی لیست سیاه! بعدها از کانادا هم نتونم اقدام کنم!
    جالبه که وقتی به شکل ناشناس ازشون درباره ایران و پرداخت توسط غیر (مثلا کارت اعتباری دوستان) پرسیدم از بابت پرداخت پاسخ دادند مشکلی نیست ولی درباره مورد اول جوابی ندادند!
    مشکلی نیست وقتی شما پاسپورت رو آپلود کنید ...مطمئنم و مواجه شدم
    تا 2 ماه پیش اصلا موبایل ایران رو قیول نمی کرد و می گفت ما به شما و کوبا و سوریه سرویس نمیدیم! اما خیالتون راحت

دوستان
    در مورد منطقه scarboroug میشه بفرمایید چطور هست و آیا خیلی از نورت یورک دوره؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط blessed نمایش پست ها
    دوستان
    در مورد منطقه scarboroug میشه بفرمایید چطور هست و آیا خیلی از نورت یورک دوره؟؟
    هر دو مناطق بسیار بزرگی هستند و هم مرز، یعنی در یک جا نورث یورک تمام میشه و اسکاربورو شروع می شه. اما اگر از نورث یورک منظور شما منقطه ای است که ایرانی ها بیشتر ساکن هستند (در اطراف یانگ بالای شپرد) بله از مرکز منطقه اسکاربورو نسبتاً دوره ولی مترو در هر دو منطقه وجود داره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

پیش فرض پاسخ : همسفر برای کانادا

من یه آپارتمان در جای خوب در مرکز شهر تورنتو با تمام وسایل برای سابلت از اول فوریه تا اول اپریل دارم. اگر کسی تو این مدت داره میاد تورنتو و دنبال یه جای موقت میگرده خیلی گزینه خوبیه براش
    خبرم کنید اگر خواستید
    سر قیمتش هم کنار میایم با هم
    حتی اگر خواست میتونه خونه رو بعد این مدت خودش اجاره کنه و وسایل رو هم با قیمت ارزون بخره یا هرچیزی
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

Junior Member

There is condo townhouse for short term rent in Calgary. Very good location and 1150 CAD with utility, laundry
    Please leave me a private message if you are interested.
    It is just across Market Mall and close to U of C

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    من یه آپارتمان در جای خوب در مرکز شهر تورنتو با تمام وسایل برای سابلت از اول فوریه تا اول اپریل دارم. اگر کسی تو این مدت داره میاد تورنتو و دنبال یه جای موقت میگرده خیلی گزینه خوبیه براش
    خبرم کنید اگر خواستید
    سر قیمتش هم کنار میایم با هم
    حتی اگر خواست میتونه خونه رو بعد این مدت خودش اجاره کنه و وسایل رو هم با قیمت ارزون بخره یا هرچیزی
    سلام
    میشه اطلاعات بیشتری از آپارتمان بدید؟
    محله، قیمت، من از 16 فوریه تا 16 اپریل میخوام.

ممنون

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نقل قول نوشته اصلی توسط asiama نمایش پست ها
    سلام
    میشه اطلاعات بیشتری از آپارتمان بدید؟
    محله، قیمت، من از 16 فوریه تا 16 اپریل میخوام.

ممنون
    سلام.
    متاسفانه تا تاریخ 1 اپریل فقط هست این جا
    محله دان تاون تورنتو روبروی دانشگاه رایرسون
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)